Кременецька районна державна адміністрація
47000, м.Кременець, вул.Шевченка, 56
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

 • http://ogp.gov.ua/sites/default/files/president.gif
 • http://ogp.gov.ua/sites/default/files/kmu.gif
 • http://www.vin.gov.ua/web/vinoda.nsf/actbanersnet/Ban11/$FILE/vru.jpg 
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/predstav2.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/cp9wldlwaaan2iu.jpg
 • http://cs614727.vk.me/v614727785/158da/fV7SlKtK6Wc.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/10_big.jpg 
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/8030251sm.jpg
 • http://eacs.com.ua/img/m65_0_ru.jpg 
 • http://vodolaga.org/Dizayn/pub-inf.jpg
 • http://www.minjust.gov.ua/static/images/bann/publicinfo-1.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/posilbody/lustraition_160_102.gif
 • http://comin.kmu.gov.ua/img/Anti_kor_Portal.gif 
 • http://www.itk.ua/files/partners/middle_image_37.png?r=1359587582
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/rnbou2.jpg
 • http://www.vinoblzem.gov.ua/wp-content/uploads/2012/12/kn-ap.png
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/54_antimonopol.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/spfu.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/nads.gif
 •  http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/nadu1.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/cvk.jpg 
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/drv_bane.jpeg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/sud.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/konst.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/333.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/baner3.jpg  
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/10_1.jpg  
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/61_ternop.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/logotyp_gu_dfs_ternopil.jpg
 •  http://comin.kmu.gov.ua/img/ukrinform.gif
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/62_baner_gus.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/14122012.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/temp1.gif
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/mp29.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/111

             http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/222.png

              

На головну

До уваги громадян!


До уваги громадян!

   Кременецька ОДПІ звертає увагу, що громадяни які отримали доходи від продажу або обміну двох і більше об”єктів рухомого майна (легкового автомобіля, мотоцикла, мопеда) на протязі  2016 року, зобов”язані задекларувати такі доходи та подати декларації до 1 травня 2017 року.

  Дохід від продажу (обміну)об”єкта рухомого майна (крім легкового автомобіля, мотоцикла, мопеда)визначають виходячи з ціни, зазначеної в договорі купівлі-продажу(міни), але не нижче оціночної вартості цього об”єкта.

  Дохід від продажу (обміну) легкового автомобіля, мотоцикла, мопеда визначають, виходячи з ціни, зазначеної в договорі купівлі-продажу (міни), але не нижче середньо ринкової вартості відповідного транспортного засобу або не нижче його оціночної вартості, визначеної згідно із Законом (за вибором платника податку).

Середньоринкову вартість легкових автомобілів, мотоциклів, мопедів визначає щокварталу центральний орган виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері економічного розвитку, в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України для кожної марки, моделі таких транспортних засобів, із урахуванням року випуску та пробігу, на підставі аналізу фактичних цін продажу відповідних транспортних засобів, і її оприлюднюють на офіційному веб-сайті цього органу в режимі вільного доступу до 10 числа місяця, наступного за звітним кварталом.

Не підлягає оподаткуванню дохід від продажу (обміну) громадянином одного з об”єктів рухомого майна у вигляді легкового автомобіля або мопеда протягом звітного (податкового)року.Однак, якщо фізична особа отримала дохід від продажу (обміну)протягом звітного(податкового)року двох та більше об”єктів рухомого майна у вигляді легкового автомобіля або мопеда, то такий дохід підлягає оподаткуванню за ставкою 5 відсотків та військовим збором за ставкою 1,5 відсотка.

Річну декларацію про майновий стан і доходи необхідно подати до податкової інспекції до 1 травня 2017 року. Сплатити податок із доходу від операцій із продажу(обміну)обєктів рухомого майна потрібно до 1 серпня 2017 року, за умови, що такий податок не був сплачений у 2016 році.

 

Щодо дотації для сільськогосподарських товаровиробників

 

Доводимо до відома, що Наказом Міністерства фінансів України від 23.02.2017 року №275 затверджено форми Заяв на внесення сільськогосподарського товаровиробника до Реєстру отримувачів бюджетної дотації та про зняття сільськогосподарського товаровиробника з реєстрації як отримувача бюджетної дотації.

Заява про внесення сільськогосподарського товаровиробника до Реєстру отримувачів бюджетної дотації подається протягом 5 календарних днів після граничного терміну подання податкової звітності з податку на додану вартість в електронній формі або паперовому вигляді, тобто вперше таку заяву можна буде подати в період з 21.03.2017 року до 25.03.2017 року.

Слід звернути увагу, що платником у Розділі 6 Заяви проводиться розрахунок питомої ваги вартості сільськогосподарських товарів, яка має становити не менше 75 відсотків вартості всіх товарів, поставлених ним протягом попередніх 12 послідовних звітних податкових періодів сукупно.

Про розрахунку питомої ваги платником зазначаються операції з постачання сільськогосподарської продукції (сільськогосподарських товарів), зазначених у групах 1–24 згідно з УКТ ЗЕД, якщо такі товари (продукція) вирощуються (відгодовуються, збираються, виробляються,) безпосередньо виробником цих товарів (продукції), а також продукти обробки та переробки цих товарів (продукції), якщо вони були придбані або вироблені на власних або орендованих потужностях (площах).

Відзначимо, що до сільськогосподарської продукції (товарів) також належать відходи, отримані при виробництві сільськогосподарської продукції (товарів), визначених у групах 1-24 УКТ ЗЕД, зокрема органічні добрива (гній, перегній, пташиний послід, а також полова, бадилля тощо).

                       

                                   Запитували-відповідаємо

Чи передбачена відповідальність за несплату ФО-орендодавцем щоквартально податку на доходи фізичних осіб при отримані доходу від надання в оренду нерухомого майна ФО-орендарю?

            Оподаткування доходу від надання нерухомості в оренду здійснюється відповідно до п.170.1 ст.170 розділу IV Податкового кодексу України від 02.12.2010р.№2755 зі змінами та доповненнями.

            Згідно з пп.170.1.2 п.170.1 ст.170 Кодексу податковим агентом платника податку –орендодавця під час нарахування доходу від надання в оренду об»єктів нерухомості є орендар.

            Відповідно до пп.170.1.5 п.170.1ст.170 Кодексу якщо орендар є фізичною особою, яка не є суб»єктом господарювання, особою, відповідальною за нарахування та сплату (перерахування)податку до бюджету, є платник податку-орендодавець.

            При цьому, такий орендодавець самостійно нараховує та сплачує податок до бюджету в строки, встановлені Кодексом для квартального звітного (податкового)періоду, а саме:протягом 40 календарних днів, після останнього дня такого звітного (податкового)кварталу.

            Зазначимо,що сума отриманого доходу, сума сплаченого протягом звітного податкового року податку та податкового зобов»язання за результатами такого року відображаються у річній податковій декларації.

            Враховуючи те, що сума податку на доходи фізичних осіб, яка сплачується фізичною особою-орендодавцем щоквартально, не є узгодженою,(оскільки податкове зобов»язання буде вважатись узгодженим тільки на підставі річної податкової декларації), то відповідальності за порушення строків сплати не передбачено.

Жителі Тернопільщини вже задекларували понад 85,1 млн грн доходів

Щороку чимало громадян виконують свій конституційний обов’язок перед державою і суспільством щодо подання декларацій про отримані доходи. Декларацію про майновий стан і доходи подають громадяни щодо доходів, з яких не утримувався податок, та громадяни, що отримали майно у спадок чи подарунок, здають в оренду житло, землю, нерухоме або рухоме майно. Крім того, подати декларацію можуть фізичні особи, які мають право на податкову знижку.

Так, з початку цьогорічної деклараційної кампанії, яка стартувала 1 січня, жителі області до податкових інспекцій вже подали 1739 декларацій про майновий стан і доходи за 2016 рік. Із загальної кількості декларацій 865 подано громадянами, які зобов’язані були це зробити, а 874 – з метою отримання податкової знижки.

Зокрема, серед декларацій громадян, які обов’язково мали прозвітувати перед державою про свої статки, у 449 відображено доходи за договорами спадщини чи дарування на суму 49,8 млн грн, 198 – доходи від продажу нерухомого чи рухомого майна на суму понад 20,7 млн грн, 55 – доходи від здавання в найм майна на суму 1,5 млн грн, 36 – отримані доходи від здійснення незалежної професійної діяльності на суму 1,2 млн. гривень.

Серед декларантів семеро відобразили доходи понад мільйон гривень на загальну суму 14,9 млн гривень. Основними джерелами таких доходів є продаж нерухомого та рухомого майна, спадщина та дарування, інші доходи.

Загалом з початку року платники прозвітували про 85,1 млн грн отриманих доходів та самостійно нарахували 3,2 млн грн податку на доходи фізичних осіб та 814 тис. грн військового збору.

Нагадуємо, крайній термін подання декларації про майновий стан і доходи за 2016 рік 03 травня 2017 року.
 

 

 

Актуальна тема

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/actualbody/311424_1.jpg 

Імплементація Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/agolova/images76.jpeg

Інформацію про Європейський Союз можна отримати:

Міністерство закордонних справ України
www.mfa.gov.ua

Представництво Європейської Комісії в Україні
www.delukr.ec.europa.eu

Державний комітет телебачення та радіомовлення України
www.comin.kmu.gov.ua
www.ukraine-nato.gov.ua

 Європейський простір
www.eu.prostir.ua

Місцеве РАДІОМОВЛЕННЯ

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/oprosbody/uk.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/informbody/4564

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/oprosbody/gu2.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/oprosbody/children.gif

Про сплату податку на доходи фізичних осіб відокремленим підрозділом

Запобігання проявам корупції

Детінізація економіки

Почесне звання "Мати-героїня"