Кременецька районна державна адміністрація
47000, м.Кременець, вул.Шевченка, 56
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

 • http://ogp.gov.ua/sites/default/files/president.gif
 • http://ogp.gov.ua/sites/default/files/kmu.gif
 • http://www.vin.gov.ua/web/vinoda.nsf/actbanersnet/Ban11/$FILE/vru.jpg 
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/predstav2.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/cp9wldlwaaan2iu.jpg
 • http://cs614727.vk.me/v614727785/158da/fV7SlKtK6Wc.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/10_big.jpg 
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/8030251sm.jpg
 • http://eacs.com.ua/img/m65_0_ru.jpg 
 • http://vodolaga.org/Dizayn/pub-inf.jpg
 • http://www.minjust.gov.ua/static/images/bann/publicinfo-1.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/posilbody/lustraition_160_102.gif
 • http://comin.kmu.gov.ua/img/Anti_kor_Portal.gif 
 • http://www.itk.ua/files/partners/middle_image_37.png?r=1359587582
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/rnbou2.jpg
 • http://www.vinoblzem.gov.ua/wp-content/uploads/2012/12/kn-ap.png
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/54_antimonopol.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/spfu.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/nads.gif
 •  http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/nadu1.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/cvk.jpg 
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/drv_bane.jpeg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/sud.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/konst.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/333.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/baner3.jpg  
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/10_1.jpg  
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/61_ternop.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/logotyp_gu_dfs_ternopil.jpg
 •  http://comin.kmu.gov.ua/img/ukrinform.gif
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/62_baner_gus.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/14122012.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/temp1.gif
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/mp29.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/111

             http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/222.png

              

На головну

Розмір штрафу при перевищенні строку тимчасового ввезення або вивезення товарів


Розмір штрафу при перевищенні строку тимчасового ввезення або вивезення товарів

 

Перевищення встановленого відповідно до Митного Кодексу строку тимчасового ввезення товарів на митну територію України або строку тимчасового вивезення товарів за межі митної території України не більше ніж на три доби тягне за собою попередження або накладення штрафу в розмірі п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Вчинення правопорушення особою, яка протягом року притягалася до відповідальності за вчинення такого правопорушення, а так само перевищення строку тимчасового ввезення товарів на митну територію України або строку тимчасового вивезення товарів за межі митної території України більше ніж на три доби, але не більше ніж на десять діб тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Перевищення строку тимчасового ввезення товарів на митну територію України або строку тимчасового вивезення товарів за межі митної території України більше ніж на десять діб тягне за собою накладення штрафу в розмірі однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Минулого року на особистому прийомі в керівництва органів ДФС області побували 67 мешканців Тернопільщини

 

Посадові особи територіальних органів ДФС у Тернопільській області торік провели 67 особистих прийомів громадян, зокрема, начальник ГУ ДФС в області – 7, заступники начальника ГУ ДФС в області – 16, інші посадові особи ГУ ДФС в області – 20, начальники об’єднаних податкових інспекцій – 6, їх заступники – 14, інші посадові особи ОДПІ – 4 особистих прийоми.

На особистий прийом до посадових осіб органів ДФС області звернулись 33 підприємців, 4 безробітні громадяни, 7 пенсіонерів, 3 працівників бюджетної сфери,  2 фізичні особи, які провадять незалежну професійну діяльність, працівник органів ДФС, селянин та 16 громадян інших категорій. 

За результатом зустрічей громадянам надано 47 усних роз’яснень, 20 питань вирішено позитивно.

Нагадуємо, що записатись на прийом до посадових осіб Головного управління ДФС у Тернопільській області можна за номером (0352) 43-46-33, а ознайомитись, хто з керівництва і коли приймає, можна на субсайті Територіальних органів ДФС у Тернопільській області.

 

Що нового очікує підприємців загальносистемників з 2017 року

            Кременецька ОДПІ звертає увагу фізичних осіб-підприємців, які працюють на загальній системі оподаткування, про суттєві зміни в оподаткуванні їхніх доходів.

            З 1 січня поточного року у зв»язку із нововведеннями, внесеними Законом України 21.12.17 №1797 в таттю 177 Податкового кодексу, до доходу підприємця в сфері роздрібної торгівлі не включаються суми акцизного податку з реалізації підакцизних товарів.

            Окрім того, до переліку витрат таких суб»єктів господарювання включаються суми ЄСВ, суми податків, зборів, які пов»язані з проведенням господарської діяльності ФОПя (за винятком ПДВ для фізособи-підприємця, зареєстрованого як платник ПДВ, акцизного податку, податку на доходи фізичних осіб із доходу від господарської діяльності та податку на майно). До витратної частини можна також додавати платежі, сплачені за одержання ліцензій на провадження певних видів господарської діяльності підприємцем, одержання дозволу, іншого документа дозвільного характеру, які пов»язані з його господарською діяльністю.

            Варто звернути увагу на підпункт 177.4.5 Кодексу, в якому зазначені витрати, які не включаються до складу витрат підприємця. А саме, витрати, не пов»язані з провадженням господарської діяльності ФОПя; витрати на придбання, самостійне виготовлення основних засобів та на придбання нематеріальних активів, які підлягають амортизації; а також витрати на придбання та утримання основних засобів подвійного призначення. Окрім того, не дозволяється включати до складу витрат- документально не підтверджені витрати.

            Нововведеннями підприємцям надано право за власним бажанням нараховувати та включати до складу витрат амортизацію основних засобів та нематеріальних активів за умови ведення окремого обліку таких амортизаційних витрат.

            Як виняток не підлягають амортизації та повністю включаються до складу витрат звітного періоду витрати на проведення ремонту, реконструкції, модернізації та інших видів поліпшення основних засобів, а також витрати на ліквідацію основних засобів (у частині залишкової вартості).

            При цьому підприємці не мають права амортизувати основні засоби подвійного призначення, а саме: земельні ділянки, житлову нерухомість і легкові та вантажні автомобілі.

 

Обережно! На Тернопільщині знову активізувались шахраї-аферисти

 

Керівництво Головного управління ДФС у Тернопільській області та відділ внутрішньої безпеки Головного управління ДФС в області інформують про спроби шахраїв-аферистів злочинним шляхом заволодіти матеріальними цінностями у вигляді грошових коштів.

Зокрема, така авантюра з боку шахраїв мала місце 31січня 2017 року на території обласного центру. На стаціонарний номер телефону приймальні одного із суб’єктів господарської діяльності зателефонувала невідома особа та попросила, щоб керівник підприємства зателефонував начальнику Тернопільської ОДПІ по номеру мобільного оператора 063-42-13-730. Відтак, зателефонувавши за вказаним номером, директор підприємства почув пропозицію від шахрая, який представився так званим начальником Тернопільської ОДПІ, надати фінансову допомогу та перерахувати грошові кошти на банківський картковий рахунок 5168 7423 1926 4192, номер якого невдовзі директор отримав у СМС-повідомленні.

Відділом внутрішньої безпеки ГУ ДФС у Тернопільській області, з метою ідентифікації особи, ймовірного власника карткового рахунку № 5168 7423 1926 4192, на який невідомий просив перерахувати кошти після телефонного дзвінка на номер 063-42-13-730, встановлено, що даний рахунок обліковується у Приватбанку за громадянином Вербенко Романом Миколайовичем (27.04.1980 р.н.,код 2933703877), який зареєстрований за адресою: м. Запоріжжя, вул. Садова, 37. Вказана особа користується номерами мобільних операторів 073-14-24-939 та 097-82-85-958. Фото вказаної особи розміщено у соціальних мережі Інтернет (логін на інтернет-сайті «В контакті» – 492 70 194).

Окрім цього встановлено, що до 15 лютого 2016 року телефон обліковувався за громадянкою Мурчич Оленою Михайлівною (25.02.1994р.н., адреса: Харківська область, Первомайський район, с. Закутнівка, вул. Жовтнева, 12 та м. Харків, вул. Сухумська, 25). Особа користується номерами мобільних операторів 073-096-25-72, 063-64-68-798.Її також фото розміщене у соціальних мережі Інтернет (логін на інтернет-сайті «Однокласники» 5386 2745 8176).

Вкотре нагадуємо, що службові особи Головного управління ДФС у Тернопільській області, його територіальних органів і Тернопільської митниці ДФС жодних вказівок збирати гроші від свого імені чи від імені довірених осіб не давали та давати не можуть.

Тому звертаємось до небайдужих громадян та суб’єктів підприємницької діяльності Тернопільщини повідомляти будь-яку інформацію щодо кожного вищезазначеного факту неправомірних дій у відношенні до суб’єктів господарської діяльності області, націлених на заплямування честі та репутації ГУ ДФС в області та Тернопільської митниці ДФС. Просимо негайно звертатись до місцевих органів Національної поліції з метою встановлення та документування осіб, які причетні до вищезгаданих шахрайських дій, а також повідомляти оперативного чергового (за телефоном (0352) 43-46-45, 43-04-16 – факс) або ж особисто звертатись у відділ внутрішньої безпеки Головного управління за адресою: м. Тернопіль, вул. Білецька, 1 або за номером телефону (0352) 43-46-38 чи моб. тел. (098) 992-42-82.

 

 

 

 

Наполегливо радимо бути пильними та обачними, не вірити сумнівним пропозиціям та ретельно перевіряти інформацію.

 
 

 

 

Актуальна тема

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/actualbody/311424_1.jpg 

Імплементація Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/agolova/images76.jpeg

Інформацію про Європейський Союз можна отримати:

Міністерство закордонних справ України
www.mfa.gov.ua

Представництво Європейської Комісії в Україні
www.delukr.ec.europa.eu

Державний комітет телебачення та радіомовлення України
www.comin.kmu.gov.ua
www.ukraine-nato.gov.ua

 Європейський простір
www.eu.prostir.ua

Місцеве РАДІОМОВЛЕННЯ

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/oprosbody/uk.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/informbody/4564

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/oprosbody/gu2.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/oprosbody/children.gif

Про сплату податку на доходи фізичних осіб відокремленим підрозділом

Запобігання проявам корупції

Детінізація економіки

Почесне звання "Мати-героїня"