Кременецька районна державна адміністрація
47000, м.Кременець, вул.Шевченка, 56
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

 • http://ogp.gov.ua/sites/default/files/president.gif
 • http://ogp.gov.ua/sites/default/files/kmu.gif
 • http://www.vin.gov.ua/web/vinoda.nsf/actbanersnet/Ban11/$FILE/vru.jpg 
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/predstav2.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/cp9wldlwaaan2iu.jpg
 • http://cs614727.vk.me/v614727785/158da/fV7SlKtK6Wc.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/10_big.jpg 
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/8030251sm.jpg
 • http://eacs.com.ua/img/m65_0_ru.jpg 
 • http://vodolaga.org/Dizayn/pub-inf.jpg
 • http://www.minjust.gov.ua/static/images/bann/publicinfo-1.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/posilbody/lustraition_160_102.gif
 • http://comin.kmu.gov.ua/img/Anti_kor_Portal.gif 
 • http://www.itk.ua/files/partners/middle_image_37.png?r=1359587582
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/rnbou2.jpg
 • http://www.vinoblzem.gov.ua/wp-content/uploads/2012/12/kn-ap.png
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/54_antimonopol.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/spfu.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/nads.gif
 •  http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/nadu1.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/cvk.jpg 
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/drv_bane.jpeg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/sud.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/konst.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/333.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/baner3.jpg  
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/10_1.jpg  
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/61_ternop.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/logotyp_gu_dfs_ternopil.jpg
 •  http://comin.kmu.gov.ua/img/ukrinform.gif
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/62_baner_gus.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/14122012.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/temp1.gif
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/mp29.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/111

             http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/222.png

              

На головну

16 грудня- граничний термін подання заяви для переходу на спрощену систему оподаткування


16 грудня- граничний термін подання заяви для переходу на спрощену систему оподаткування

Кременецька ОДПІ нагадує, якщо суб»єкт господарювання виявив бажання перейти на спрощену систему оподаткування, то повинен не пізніше ніж за 15 календарних днів до початку наступного календарного кварталу, подати до контролюючого органу відповідну заяву. Такий перехід на спрощену систему оподаткування може здійснитися один раз протягом календарного року.

Отже для переходу на спрощену систему оподаткування з 1 кварталу 2017 року останнім днем для подачі заяви є 16 грудня 2016 року.

До поданої заяви додається розрахунок доходу за попередній календарний рік.

Перехід на спрощену систему оподаткування може бути здійснений за умови, якщо протягом календарного року, що передує періоду переходу на спрощену систему оподаткування, суб»єкт господарювання  дотримується вимог, встановлених для відповідних груп платників єдиного податку.

Поряд з цим нагадуємо, що для відмови від спрощеної системи оподаткування суб»єкт господарювання подає заяву не пізніше ніж за 10 календарних днів до початку нового календарного кварталу.

 

До складу витрат підприємця – фізичної особи на загальній системі оподаткування включаються витрати безпосередньо пов»язані з отриманням доходів

 

Порядок оподаткування доходів ФОП визначені ст..177 Податкового кодексу України від 02.12.2010р. №2755 зі змінами та доповненнями.

Відповідно до п.177.2 ст.177 ПКУ об»єктом оподаткування є чистий оподаткований дохід, тобто різниця між загальним оподатковуваним доходом і документально підтвердженими витратами, пов»язаними з господарською діяльністю такої фізичної особи підприємця.

Пунктом 177.4 ст.177 ПКУ визначено перелік витрат, безпосередньо пов»язаних з отриманням доходів ФОП від провадження господарської діяльності на загальній системі оподаткування, а саме:

-          Витрати до складу яких включається вартість сировини, матеріалів, товарів, що утворюють основу для виготовлення продукції або товарів;

-          Витрати на оплату праці фізичних осіб, що перебувають у трудових відносинах з таким платником податку, які включають витрати на оплату основної і додаткової заробітної плати та інших видів заохочення і виплат, виходячи з тарифних ставок, у вигляді премій, заохочень, відшкодувань та будь-яка інша оплата у грошовій або натуральній формі, встановлена за домовленістю сторін(крім сум матеріальної допомоги, які звільняються від оподаткування;

-          Обов»язкові виплати, а також компенсація вартості послуг, які надаються працівникам у випадках, передбачених законодавством, внески платника податку на обов»язкове страхування життя або здоров»я працівників у випадках, передбачених законодавством;

-          Суми єдиного внеску у розмірах і порядку, встановлених законом;

-          Інші витрати, до складу яких включаються витрати, що пов»язані з веденням господарської діяльності, які не зазначені в пп.177.4.4 і 177.4.3 п.177.4 ст.177 ПКУ, до яких відносяться витрати на відрядження найманих працівників, на послуги зв»язку, реклами, плати за розрахунково-касове обслуговування, на оплату оренди, ремонт та експлуатацію майна, що використовується в господарській діяльності, на транспортування готової продукції, транспортно-експедиційні та інші послуги, пов»язані з транспортуванням продукції (товарів), вартість придбаних послуг, прямо пов»язаних з виробництвом товарів, виконанням робіт, наданням послуг.                       

 

Влада та бізнес Тернопільщини - за круглим столом Регіонального форуму підприємств малого та середнього бізнесу

 

Нещодавно у Тернополі відбувся Регіональний форум підприємств малого та середнього бізнесу в контексті підписання Україною угоди про Асоціацію з ЄС «Діалог заради сприяння торгівлі та розвитку бізнесу», організований Тернопільською обласною державною адміністрацією та Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій. У заході взяв участь також заступник начальника Головного управління ДФС  в області Сергій Господарик.

У рамках форуму відбулось засідання круглого столу на тему “Діалог влади та бізнесу – ефективний інфтрумент створення сприятливого бізнес-клімату Тернопільщини”, на якому учасники обговорили  питання розвитку бізнесу нашого краю, його взаємодію з владою, підвищення інвестиційної привабливості та збільшення обсягів інвестицій в економіку області та інші.

Зокрема, у своєму виступі заступник начальника фіскальної служби області зазначив, що протягом останніх років податкова система України перебуває в постійній реформації і метою її реформування має стати покращення інвестиційного клімату в країні, зниження податкового тиску на легальний сектор економіки, забезпечення простої та прозорої системи для сплати платниками податків, створення комфортних умов для надання їм послуг з фіскального обслуговування, максимальна автоматизація процесів адміністрування з метою мінімізації впливу людського фактору та ручного регулювання.

Серед основних чинників, які впливають на успішність бізнес-процесів поряд з наявністю необхідної інфраструктури, забезпеченістю природними, трудовими та іншими ресурсами є правова та адміністративна база, зокрема, податкове законодавство та система фіскальних органів, які здійснюють його імплементацію на практиці та забезпечують сервісне обслуговування бізнесу в частині надання фіскальних послуг.

«Щодо правової бази, то законодавчими змінами протягом останніх 2-3 років значно скорочено терміни реєстрації бізнесу, спрощено процедури зміни місця обліку, знижено ставки окремих податків, податковий облік максимально наближено до бухгалтерського, повністю автоматизовано процеси реєстрації податкових накладних, що дозволяє моніторити діяльність бізнесу і зайвий раз не втручатись в його діяльність, - розповів заступник начальника відомства. - На сьогодні законодавчо створені необхідні механізми для забезпечення  діалогу влади з бізнесом, фіскальні органи готові до конструктивного діалогу та співпраці з суб’єктами підприємництва».

 Після засідання круглого столу учасникам презентували каталог бізнес-пропозицій Тернопільщини, де зібрано відомості про більш як 400 суб`єктів господарювання Тернопільської області.

Операція, що омине податкову накладну складену за

щоденними підсумками операцій

 

Відповідно до п. 201.4 ст. 201 Податкового кодексу України (далі - ПКУ) податкова накладна може бути складена за щоденними підсумками операцій (якщо податкова накладна не була складена на ці операції) у разі:

- здійснення постачання товарів/послуг за готівку кінцевому споживачеві (який не є платником податку), розрахунки за які проводяться через касу / реєстратори розрахункових операцій або через банківську установу чи платіжний пристрій (безпосередньо на поточний рахунок постачальника);

- виписки транспортних квитків, готельних рахунків або рахунків, які виставляються платнику податку за послуги зв'язку, інші послуги, вартість яких визначається за показниками приладів обліку, що містять загальну суму платежу, суму податку та податковий номер постачальника (продавця), крім тих, форма яких встановлена міжнародними стандартами;

- надання платнику податку касових чеків, що містять суму поставлених товарів/послуг, загальну суму нарахованого податку (з визначенням фіскального та податкового номерів постачальника).

Нагадаємо, що Порядок заповнення податкової накладної затверджено наказом Міністерства фінансів України від 31.12.2015 №1307.

У податковій накладній, яка складається за щоденними підсумками операцій при здійсненні поставки товарів/послуг за готівку кінцевому споживачеві (який не є платником ПДВ), суми розрахунків за касовими чеками, надрукованими протягом дня, та суми ПДВ за такими розрахунками зазначаються загальною сумою, що відповідає фактичній сумі виторгу та сумі ПДВ, яка відображена у Z-звіті.

Якщо до Z-звіту включено суму поставки платнику ПДВ, на таку операцію було складено окрему податкову накладну, така сума поставки та відповідно сума ПДВ до зведеної податкової накладної, складеної за щоденними підсумками операцій, не включається.
 

 

 

Актуальна тема

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/actualbody/311424_1.jpg 

Імплементація Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/agolova/images76.jpeg

Інформацію про Європейський Союз можна отримати:

Міністерство закордонних справ України
www.mfa.gov.ua

Представництво Європейської Комісії в Україні
www.delukr.ec.europa.eu

Державний комітет телебачення та радіомовлення України
www.comin.kmu.gov.ua
www.ukraine-nato.gov.ua

 Європейський простір
www.eu.prostir.ua

Місцеве РАДІОМОВЛЕННЯ

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/oprosbody/uk.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/informbody/4564

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/oprosbody/gu2.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/oprosbody/children.gif

Про сплату податку на доходи фізичних осіб відокремленим підрозділом

Запобігання проявам корупції

Детінізація економіки

Почесне звання "Мати-героїня"