Кременецька районна державна адміністрація
47000, м.Кременець, вул.Шевченка, 56
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

 • http://ogp.gov.ua/sites/default/files/president.gif
 • http://ogp.gov.ua/sites/default/files/kmu.gif
 • http://www.vin.gov.ua/web/vinoda.nsf/actbanersnet/Ban11/$FILE/vru.jpg 
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/predstav2.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/cp9wldlwaaan2iu.jpg
 • http://cs614727.vk.me/v614727785/158da/fV7SlKtK6Wc.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/10_big.jpg 
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/8030251sm.jpg
 • http://eacs.com.ua/img/m65_0_ru.jpg 
 • http://vodolaga.org/Dizayn/pub-inf.jpg
 • http://www.minjust.gov.ua/static/images/bann/publicinfo-1.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/posilbody/lustraition_160_102.gif
 • http://comin.kmu.gov.ua/img/Anti_kor_Portal.gif 
 • http://www.itk.ua/files/partners/middle_image_37.png?r=1359587582
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/rnbou2.jpg
 • http://www.vinoblzem.gov.ua/wp-content/uploads/2012/12/kn-ap.png
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/54_antimonopol.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/spfu.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/nads.gif
 •  http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/nadu1.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/cvk.jpg 
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/drv_bane.jpeg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/sud.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/konst.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/333.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/baner3.jpg  
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/10_1.jpg  
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/61_ternop.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/logotyp_gu_dfs_ternopil.jpg
 •  http://comin.kmu.gov.ua/img/ukrinform.gif
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/62_baner_gus.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/14122012.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/temp1.gif
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/mp29.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/111

             http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/222.png

              

На головну

Дохід підприємця від незареєстрованого виду діяльності відображається в 1ДФ


Дохід підприємця від незареєстрованого виду діяльності відображається в 1ДФ

 

Якщо фізична особа-підприємець отримує інші доходи, ніж від провадження підприємницької діяльності, у межах обраних ним видів такої діяльності, такі доходи оподатковуються за загальними правилами, встановленими Податковим кодексом України для платників податку-фізичних осіб.

При виплаті доходу податковий агент відповідно до п.п. 168.1.1 п. 168.1 ст. 168 Податкового кодексу України зобов’язаний утримати податок на доходи фізичних осіб із суми виплаченого доходу, використовуючи ставку податку, визначену в ст. 167 Податкового кодексу України.

Разом з тим, відповідно до п. 177.8 ст. 177 розд. IV Податкового кодексу України, під час нарахування (виплати) фізичній особі-підприємцю доходу від здійснення нею підприємницької діяльності у межах обраних ним видів такої діяльності, якщо фізичною особою-підприємцем, яка отримує такий дохід, надано копію документу, що підтверджує її державну реєстрацію відповідно до закону як суб’єкта підприємницької діяльності, податкові агенти не утримують податок на доходи у джерела виплати.

При цьому, сума винагород та інших виплат, нарахованих (виплачених) на користь таких фізичних осіб-підприємців, відображається у податковому розрахунку за формою №1ДФ під ознакою доходу «157». Це правило не застосовується в разі нарахування (виплати) доходу за виконання певної роботи та/або надання послуги згідно з цивільно-правовим договором, коли буде встановлено, що відносини за таким договором фактично є трудовими, а сторони договору можуть бути прирівняні до працівника чи роботодавця відповідно до п.п. 14.1.195 та п.п. 14.1.222 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України.

Відтак сума оподатковуваного доходу, виплачена фізичній особі-підприємцю, отримана від виду діяльності, який не зазначено у документі, що підтверджує її державну реєстрацію, відображається в податковому розрахунку за формою №1ДФ під ознакою доходу «157».

 

Умови застосування режиму вільної торгівлі з країнами ЄС, ЄАВТ, Чорногорією та Республікою Македонії

 

На сьогодні Україною укладено 20 багатосторонніх та двосторонніх угод про вільну торгівлю із 45 країнами світу, з яких 28 країн-членів ЄС, країни СНД (Азербайджан, Казахстан, Білорусь, Киргизстан, Вірменія, Молдова, Російська Федерація, Туркменістан, Таджикистан, Узбекистан), країни ГУАМ (Грузія, Азербайджан, Молдова), ЄАВТ (Швейцарія, Норвегія, Ісландія, Ліхтенштейн), а також Македонія, Грузія та Чорногорія.

Товари, які призначені для митної тери­торії України та імпортуються на умовах угод про вільну торгівлю з країнами ЄС, ЄАВТ, Чорногорією та Республікою Маке­донія, звільняються від сплати ввізного мита або для них зменшується рівень ста­вок ввізного мита за наступних умов:

·                               для підтвердження походження товарів митним органам нада­ються:

сертифікат із перевезення (походження) товару форми «EUR.1», зразок якого наведено в додатках до угод або декларація інвойс, оформлена експортером, текст якої наведено у додатках до угод (за винятком Республіки Македонія);

·                               виконується правило «пряме транспортування»:

Тобто, якщо товари становлять одну цілісну товарну партію, вони мо­жуть транспортуватися через територію інших країн у разі необ­хідності перевантаження або із застосуванням тимчасового скла­дування на таких територіях за умови, що у країні транзиту або складування вони залишаються під наглядом митних орга­нів та не піддаються іншим операціям, крім операцій виванта­ження, перевантаження або іншим операціям, необхідним для збереження їх у справному стані.

Для підтвердження даного правила митним органам країни імпорту надаються:

- єдиний транспортний документ на перевезення з країни-експортера через країну транзиту

- або сертифікат, виданий митними органами країни транзиту, який містить детальний опис продуктів та у якому зазначаються да­ти вивантаження та перевантаження продуктів і за необхід­ності — назви суден або інших використаних видів транспор­ту, а також який засвідчує умови, за яких продукти перебува­ли на території країни транзиту,

- або будь-які підтверджуючі документи.

Особливості використання імпортованих алкогольних напоїв товарної позиції 2208 згідно з УКТ ЗЕД як сировини для виготовлення та розливу алкогольних напоїв

 

Відповідно до Закону України від 19.12.1995 року №481 «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» (далі – Закон №481) алкогольні напої – це продукти, одержані шляхом спиртового бродіння цукровмісних матеріалів або виготовлені на основі харчових спиртів з вмістом спирту етилового понад 0,5% об’ємних одиниць, які зазначені у товарних позиціях 2203, 2204, 2205, 2206, 2208 згідно з УКТ ЗЕД, а також з вмістом спирту етилового 8,5% об’ємних одиниць та більше, які зазначені у товарних позиціях 2103 90 30 00, 2106 90 згідно з УКТ ЗЕД.

Частиною першою ст. 12 Закону №481 передбачено, що виробництво алкогольних напоїв здійснюється з використанням спирту етилового ректифікованого, коньячного і плодового, спирту етилового ректифікованого виноградного, спирту етилового ректифікованого плодового. Використання інших видів спирту для виробництва алкогольних напоїв і харчових продуктів забороняється.

Водночас спирт етиловий, коньячний і плодовий, спирт етиловий ректифікований виноградний, спирт етиловий ректифікований плодовий, спирт-сирець виноградний, спирт-сирець плодовий, алкогольні напої та тютюнові вироби повинні відповідати вимогам, які затверджені і зареєстровані у встановленому законодавством порядку чинними в Україні нормативними документами.

Вимоги ДСТУ 4257:2003 «Напої лікеро-горілчані. Технічні умови» поширюються на лікеро-горілчані напої міцністю від 1,2% до 60%, виготовлені змішуванням спирту етилового ректифікованого з напівфабрикатами, інгредієнтами та підготовленою водою, насичені чи ненасичені діоксином вуглецю (для слабоалкогольних напоїв), призначені для реалізації як на внутрішньому ринку, так і для експорту.

Таким чином, використання алкогольних напоїв, які класифікуються у товарній позиції 2208 згідно з УКТ ЗЕД, як сировини для виготовлення та розливу алкогольних напоїв, чинним законодавством не передбачено. Відтак звільнення від оподаткування акцизним податком, передбачене п.п. 213.3.6 п. 213.3 ст. 213 Податкового кодексу України, не поширюється на операції з імпорту алкогольних напоїв.

 

Мешканці Тернопільщина на розвиток армії спрямували майже 87 мільйонів гривень

 

З початку року жителі області перерахували до бюджету 87,6 млн грн військового збору. Виконання прогнозного показника становить 107,8%.

За словами начальника Головного управління ДФС у Тернопільській області Ігоря Комендата, порівняно з січнем-серпнем минулого року надходження військового збору зросли на 20,1% або на 14,5 млн гривень.

Серед основних чинників позитивної динаміки сплати військового збору – зростання мінімальної заробітної плати, результати заходів з протидії "конвертним" розрахункам та легалізація найманих працівників, адже, як відомо, військовий збір сплачується з легальних доходів.
 

 

 

Актуальна тема

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/actualbody/311424_1.jpg 

Імплементація Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/agolova/images76.jpeg

Інформацію про Європейський Союз можна отримати:

Міністерство закордонних справ України
www.mfa.gov.ua

Представництво Європейської Комісії в Україні
www.delukr.ec.europa.eu

Державний комітет телебачення та радіомовлення України
www.comin.kmu.gov.ua
www.ukraine-nato.gov.ua

 Європейський простір
www.eu.prostir.ua

Місцеве РАДІОМОВЛЕННЯ

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/oprosbody/uk.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/informbody/4564

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/oprosbody/gu2.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/oprosbody/children.gif

Про сплату податку на доходи фізичних осіб відокремленим підрозділом

Запобігання проявам корупції

Детінізація економіки

Почесне звання "Мати-героїня"