Кременецька районна державна адміністрація
47000, м.Кременець, вул.Шевченка, 56
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

 • http://ogp.gov.ua/sites/default/files/president.gif
 • http://ogp.gov.ua/sites/default/files/kmu.gif
 • http://www.vin.gov.ua/web/vinoda.nsf/actbanersnet/Ban11/$FILE/vru.jpg 
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/predstav2.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/cp9wldlwaaan2iu.jpg
 • http://cs614727.vk.me/v614727785/158da/fV7SlKtK6Wc.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/10_big.jpg 
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/8030251sm.jpg
 • http://eacs.com.ua/img/m65_0_ru.jpg 
 • http://vodolaga.org/Dizayn/pub-inf.jpg
 • http://www.minjust.gov.ua/static/images/bann/publicinfo-1.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/posilbody/lustraition_160_102.gif
 • http://comin.kmu.gov.ua/img/Anti_kor_Portal.gif 
 • http://www.itk.ua/files/partners/middle_image_37.png?r=1359587582
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/rnbou2.jpg
 • http://www.vinoblzem.gov.ua/wp-content/uploads/2012/12/kn-ap.png
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/54_antimonopol.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/spfu.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/nads.gif
 •  http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/nadu1.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/cvk.jpg 
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/drv_bane.jpeg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/sud.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/konst.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/333.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/baner3.jpg  
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/10_1.jpg  
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/61_ternop.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/logotyp_gu_dfs_ternopil.jpg
 •  http://comin.kmu.gov.ua/img/ukrinform.gif
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/62_baner_gus.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/14122012.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/temp1.gif
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/mp29.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/111

             http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/222.png

              

На головну

До уваги громадян!


                                             До уваги громадян!

Кременецька об”єднана державна податкова інспекція нагадує, що ті громадяни які мають у власності або користуванні земельні ділянки, повинні сплатити земельний податок . Останній термін сплати податку - 29 серпня 2016 року.

Крім того нагадуємо, що 29 серпня 2016 року закінчується термін сплати податку на нерухоме майно,  відмінне від земельної ділянки.

Інформацію щодо нарахування податку можна отримати в центрі обслуговування платників податків, у каб. №8, за адресою: м.Кременець, вул. У.Самчука,6 або за тел.2-42-27.                                             

Звітність з ПДВ за серпень 2016 року: коротко про головні зміни

            ДФС України у листі від 22.07.2016р.№24830/7/99-99-15-03-02-17 нагадує, що подання декларації з ПДВ, яка враховує зміни, внесені з 01.07.2016 наказом Мінфіну від 25.05.2016р. №503, вперше має здійснюватися: за звітний період серпень 2016р. (граничний термін подання – 20.09.2016р.)IV квартал 2016 року (граничний термін подання 10.02.2017р.).

            Додатково роз»ясніємо зміни, що відбулися у новій формі декларації:

1.      У додатку 5 до декларації з ПДВ з таблиці 1 виключені рядки «300000000000» та «500000000000» та з таблиці 2 – рядок «усього за основною ставкою та ставкою 7%»;

2.      Викладено у новій редакції примітку «*» додатка 9 до декларації з ПДВ, а саме»:»*»Дванадцять попередніх послідовних звітних (податкових )періодів сукупно. Для новостворених платників – звітний податковий період»;

3.      У додатку 10 у рядку 11.1 табл.2 слово та цифру «таблиці 1» змінено на слово та цифру «таблиці 2», а у рядку 11.1 таблиці 3 слово та цифру «таблиці 1» змінено словом та цифрою «таблиці 3»;

4.      Викладено в новій редакції додатки 2 та 3 до декларації з ПДВ;

5.      Нова редакція вказаних додатків передбачає спрощення порядку заповнення звітності та роз шифровку від»ємного значення різниці між податковими зобов»язаннями і податковим кредитом в розрізі постачальників тільки у тій частині такого від»ємного значення, яка задекларована платником податку до бюджетного відшкодування. Така деталізація здійснюється в таблиці 2 «Розшифровка суми податку, фактично сплаченої у попередніх та звітному періодах постачальником товарів/послуг або до Державного бюджету України» додатки 3 до декларації.

Деталізація від»ємного значення різниці між податковим зобов»язанням і податковим кредитом , яка переноситься до складу податкового кредиту наступного звітного (податкового )періоду, здійснюється лише в частині періодів її виникнення. Такі дані відображаються в додатку 2 до декларації з ПДВ. У графі 2 таблиці 2 додатку 3 податкова рекомендує вказувати індивідуальний податковий номер контрагента, за рахунок якого виникла сума від»ємного значення, виходячи з хронології її виникнення, починаючи зі звітного періоду, який є найближчим до дати подання декларації та закінчуючи найбільш давнім звітним періодом. Тобто спочатку доцільно відображати «найновішу» щодо звітного періоду подання декларації з ПДВ суму від»ємного значення ПДВ.

 

З 5 вересня 2016 року запроваджено нові форми реєстрації документів для отримання послуг електронного цифрового підпису

      Кременецька ОДПІ повідомляє, що наказом Інформаційно-довідкового департаменту ДФС від 10.08.2016року №118 «Про внесення змін до наказу ІДД ДФС від 17.02.2015р. №15 затверджено нову редакцію наступних реєстраційних форм:

Реєстраційна картка (для ЮО);

Реєстраційна картка (для фізичної особи-підприємця);

Додаток до р.2 Реєстраційної картки.

Нові форми реєстраційних документів для отримання послуг електронного цифрового підпису набувають чинності з 5 вересня 2016 року.

Форми реєстраційних документів попереднього зразка будуть прийматися віддаленими пунктами реєстраційних користувачів АЦСКА ІДД ДФС до 2 вересня 2016 року включно.

Переглянути та завантажити актуальні форми реєстраційних документів для отримання послуг електронного цифрового підпису можна у розділі «Реєстрація користувачів» офіційного інформаційного ресурсу АЦСК ІДД ДФС.

 

Дохід фізичної особи – підприємця на загальній системі від продажу майна оподатковується податком на доходи фізичних осіб відповідно до норм ст.172»Порядок оподаткування операцій з продажу (обміну)об»єктів нерухомого майна» Податкового кодексу України.

 

Відповідно до п.1 ст.325 Цивільного кодексу України від 16.01.2003р №435 суб»єктами права приватної власності є фізичні та юридичні особи. Фізичні та юридичні особи можуть бути власниками будь-якого майна, в т.ч.і нерухомого майна комерційного призначення, за винятком окремих видів майна, які відповідно до закону не можуть їм належати. Цивільний кодекс України не встановлює такого суб»єкта права приватної власності як фізична особа-підприємець.

Оподаткування операцій з продажу об»єктів нерухомого майна регламентується ст.172 ПКУ.

Дохід, отриманий платником податку від продажу (обміну)не частіше одного року протягом звітного податкового року житлового будинку, квартири або їх частини, кімнати, садового (дачного)будинку (включаючи земельну ділянку, на якій розташовані такі об»єкти, а також господарсько-побутові споруди та будівлі, розташовані на такій земельній ділянці), а також земельної ділянки, що не перевищує норми безоплатної передачі, визначеної статтею 121 Земельного кодексу України залежно від її призначення, та за умови перебування такого майна у власності платника податку понад три роки, не оподатковується.

Умова щодо перебування такого майна у власності платника податку понад 3 роки не розповсюджується на майно, отримане таким платником у спадщину.

Дохід від відчуження господарсько-побутових споруд, що розташовані на одній ділянці з житловим або садовим (дачним)будинком та продаються разом з ним, для цілей оподаткування окремо не визначається.

Згідно з п.172.2 ст.172 ПКУ дохід, отриманий платником податку від продажу протягом звітного податкового року більш як одного з об»єктів нерухомості, зазначених у п.172.1 ст.172 ПКУ, або від продажу об»єкта нерухомості, не зазначеного в п.172.1 цієї статті, підлягає оподаткуванню за ставкою, визначеною п.167.2 ст.167 ПКУ, виходячи з ціни, зазначеної в договорі купівлі-продажу, але не нижче оціночної вартості такого об»єкта, розрахованої органом, уповноваженим здійснювати таку оцінку відповідно до закону (п.172.3 ст.172 ПКУ).

Згідно з п.172.11 ст.172 ПКУ порядок визначення оціночної вартості нерухомості та об»єктів незавершеного будівництва, що продаються (обмінюються), визначаються КМУ (п.172.11 ст.172 ПКУ).

Сільгоспвиробникам –спрощенцям слід вчасно підтвердити свій статус на 2017 рік

Кременецька ОДПІ звертає увагу, що відповідно до п.292 прім 1 ст.292 ПКУ, об»єктом оподаткування для платників єдиного податку 4 групи є площа сільськогосподарських угідь або земель водного фонду, що перебуває у власності сільськогосподарського товаровиробника або надана йому в користування, у т.ч. на умовах оренди.

Згідно з п.292.1.3 ст.292 ПКУ підставою длоя нарахування єдиного податку платникам 4 групи є дані державного земельного кадастру майнових прав на нерухоме майно.

При цьому ст..126 Закону України від 25.10.2001 року №2768 визначено, що право власності, користування земельною ділянкою оформлюється згідно до Закону України від 01.07.2004р.№1952 «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».

Відповідно площа земельних ділянок, інформація про які не внесена в державний земельний кадастр (або державну реєстрацію майнових прав на нерухоме майно), фактично не включається до бази оподаткування , а саме, ускладняється визначення частки сількогосподарського товаровиробництва та підтвердження статусу платника ЄП.

Отже, для підтвердження статусу платника єдиного податку 4 групи сільськогосподарським товаровиробникам необхідно оформити та зареєструвати документи на землю, зокрема договори оренди земельних паїв громадян. Завчасне виконання вимог податкового законодавства у повному обсязі дозволить у 2017 році запобігти ускладненням під час реєстрації платником єдиного податку 4 групи.

    Платники земельного податку у поточному році сплатили до місцевого бюджету понад 5,5  млн.грн.

            Плата за землю -  це обов»язковий платіж у складі податку на майно, що справляється у формі земельного податку та орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності.

            Власники землі та землекористувачі сплачують плату за землю з дня виникнення права власності або права користування земельною ділянкою.

            Ставки плати за землю та пільги щодо земельного податку, що сплачується на відповідній території, встановлюють органи місцевого самоврядування.

            Ставки плати за землю, що сплачується на відповідній території встановлюються і оприлюднюються органами місцевого самоврядування до 15 липня 2015 року. Така норма встановлена  п.12.3 статті 12 Податкового кодексу України.

            Облік фізичних осіб-платників податку і нарахування відповідних сум проводяться щороку до 1 травня. Сплатити суму цього податку фізичні особи мають протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення –рішення. Термін вручення повідомлень-рішень фізичним особам до 1 липня поточного року. Останній термін сплати плати за землю фізичними особами – 29 серпня.

            Відповідно до ст.286.3 Податкового кодексу України, платник плати за землю (крім фізичних осіб) має право подавати щомісяця звітну податкову декларацію, що звільняє його від обов»язку подання податкової декларації не пізніше 20 лютого поточного року, протягом 20 календарних днів місяця, що настає за звітним.

            За ново відведені земельні ділянки або за новоукладеними договорами оренди землі платник плати за землю подає податкову декларацію протягом 20 календарних днів місяця, що настає за звітним.

            У разі зміни протягом року об»єкта або бази оподаткування платник плати за землю подає податкову декларацію протягом 20 календарних днів місяця, що настає за місяцем, у якому відбулися такі зміни.

За сім місяців 2016  року  платниками плати за землю Кременеччини сплачено 5,5 млн.грн. плати за землю, в т.ч.4,0 млн.грн. – юридичними особами і 1,5 млн.грн. фізичними особами. Це за словами начальника Кременецької ОДПІ Ярослава Міщука на 2,3 млн.грн. більше ніж за аналогічний період минулого року і на  1,5 млн.грн. більше від очікуваного надходження. Виконання індикативного показника забезпечено на 136,8%.

           

 

 

 
 

 

 

Актуальна тема

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/actualbody/311424_1.jpg 

Імплементація Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/agolova/images76.jpeg

Інформацію про Європейський Союз можна отримати:

Міністерство закордонних справ України
www.mfa.gov.ua

Представництво Європейської Комісії в Україні
www.delukr.ec.europa.eu

Державний комітет телебачення та радіомовлення України
www.comin.kmu.gov.ua
www.ukraine-nato.gov.ua

 Європейський простір
www.eu.prostir.ua

Місцеве РАДІОМОВЛЕННЯ

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/oprosbody/uk.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/informbody/4564

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/oprosbody/gu2.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/oprosbody/children.gif

Про сплату податку на доходи фізичних осіб відокремленим підрозділом

Запобігання проявам корупції

Детінізація економіки

Почесне звання "Мати-героїня"