Кременецька районна державна адміністрація
47000, м.Кременець, вул.Шевченка, 56
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

 • http://ogp.gov.ua/sites/default/files/president.gif
 • http://ogp.gov.ua/sites/default/files/kmu.gif
 • http://www.vin.gov.ua/web/vinoda.nsf/actbanersnet/Ban11/$FILE/vru.jpg 
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/predstav2.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/cp9wldlwaaan2iu.jpg
 • http://cs614727.vk.me/v614727785/158da/fV7SlKtK6Wc.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/10_big.jpg 
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/8030251sm.jpg
 • http://eacs.com.ua/img/m65_0_ru.jpg 
 • http://vodolaga.org/Dizayn/pub-inf.jpg
 • http://www.minjust.gov.ua/static/images/bann/publicinfo-1.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/posilbody/lustraition_160_102.gif
 • http://comin.kmu.gov.ua/img/Anti_kor_Portal.gif 
 • http://www.itk.ua/files/partners/middle_image_37.png?r=1359587582
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/rnbou2.jpg
 • http://www.vinoblzem.gov.ua/wp-content/uploads/2012/12/kn-ap.png
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/54_antimonopol.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/spfu.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/nads.gif
 •  http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/nadu1.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/cvk.jpg 
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/drv_bane.jpeg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/sud.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/konst.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/333.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/baner3.jpg  
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/10_1.jpg  
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/61_ternop.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/logotyp_gu_dfs_ternopil.jpg
 •  http://comin.kmu.gov.ua/img/ukrinform.gif
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/62_baner_gus.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/14122012.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/temp1.gif
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/mp29.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/111

             http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/222.png

              

На головну

Умовне постачання при анулюванні платника ПДВ


Умовне постачання при анулюванні платника ПДВ

 

Звертаємо увагу платників податку на додану вартість, які хочуть анулювати реєстрацію платника ПДВ. Зокрема, наголошуємо на необхідності визнати умовне постачання товарів та необоротних активів.

Так, відповідно до п.184.7 ст.184 Податкового кодексу України якщо товари/послуги, необоротні активи, суми податку по яких були включені до складу податкового кредиту, не були використані в оподатковуваних операціях у межах господарської діяльності, такий платник податку в останньому звітному (податковому) періоді не пізніше дати анулювання його реєстрації як платника податку зобов’язаний визначити податкові зобов’язання по таких товарах/послугах, необоротних активах виходячи із звичайної ціни відповідних товарів/послуг чи необоротних активів, крім випадків анулювання реєстрації як платника податку внаслідок реорганізації платника податку шляхом приєднання, злиття, перетворення, поділу та виділення відповідно до закону.

 

Датою складання акцизної накладної буде дата передачі пального,

що засвідчена у „первинці”

 

Платник податку при реалізації пального зобов’язаний скласти в електронній формі акцизну накладну за кожним кодом товарної підкатегорії згідно з УКТ ЗЕД реалізованого пального та зареєструвати в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) з дотриманням умови щодо реєстрації у порядку, визначеному законодавством, електронного підпису уповноваженої платником особи відповідно до абзацу першого п. 231.1 ст. 231 Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

Зауважимо, що реалізація пального – це будь-які операції з передачі (відпуску, відвантаження) пального на митній території України на підставі договорів купівлі-продажу, міни, поставки, дарування, комісії, доручення (в тому числі передача на комісійну/довірчу реалізацію), поруки, інших господарських та цивільно-правових договорів або за рішенням суду, іншого компетентного державного органу чи органу місцевого самоврядування за плату (компенсацію) або без такої, які передбачають перехід права власності або права розпорядження, а також передачу (відпуск, відвантаження) пального на підставі договорів про виробництво із сировини замовника. Не вважаються реалізацією пального операції з передачі (відпуску, відвантаження) пального на митній території України на підставі договорів зберігання.

Акцизна накладна складається платником податку в день реалізації пального при кожній повній або частковій операції з реалізації пального (абзац перший п. 231.3 ст. 231 ПКУ).

При цьому платником податку також надається право складання акцизної накладної за щоденними підсумками операцій та не пізніше останнього дня місяця на весь обсяг реалізованого пального протягом такого місяця у випадках, визначених п. 231.3 ст. 231 ПКУ.

Отже, з метою складання акцизної накладної датою здійснення операції з реалізації пального вважається дата передачі (відпуску, відвантаження) такого пального, що засвідчується у первинних документах незалежно від того, коли відбулась оплата або перехід права власності, отримання його покупцем.

 

Торгівля в магазині на ринку: яку обрати групу „спрощенки”

 

Згідно з п. 291.4 ст. 291 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) до першої групи платників єдиного податку відносяться фізичні особи – підприємці, які не використовують працю найманих осіб, здійснюють виключно роздрібний продаж товарів з торговельних місць на ринках та/або провадять господарську діяльність з надання побутових послуг населенню і обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 300000 гривень.

Згідно з п. 1.8 Інструкції щодо заповнення форми державного статистичного спостереження №12-торг «Про наявність і використання торгової мережі на ринках та реалізацію сільськогосподарської продукції на них» торгове місце – площа, відведена для розміщення необхідного для торгівлі інвентарю (вагів, лотків тощо) та здійснення продажу продукції з прилавків (столів), транспортних засобів, причепів, візків (у тому числі ручних), у контейнерах, кіосках, палатках тощо. До торгових місць на ринках не належать магазини та об’єкти ресторанного господарства.

Отже, фізична особа – підприємець, яка здійснює роздрібний продаж товарів в магазині, що розташований на території ринку, не може бути платником єдиного податку першої групи.

 

Фізичній особі необхідно сплатити податок на нерухомість до 29 серпня

            Фізичні РѕСЃРѕР±Рё-платники податку РЅР° нерухоме майно, РІС–РґРјС–РЅРЅРµ РІС–Рґ земельної ділянки, що отримали повідомлення – рішення РїСЂРѕ сплату СЃСѓРјРё податку та РІС–РґРїРѕРІС–РґРЅС– платіжні реквізити, мають сплатити податок протягом 60 РґРЅС–РІ Р· РґРЅСЏ отримання податкового повідомлення-рішення, але РЅРµ пізніше 29 серпня.

            Фізичні РѕСЃРѕР±Рё можуть сплатити податок Сѓ сільській та селищній місцевості через каси сільських (селищних) рад Р·Р° квитанцією РїСЂРѕ прийняття податків.

            РљСЂС–Рј цього, перед сплатою платники податку РЅР° нерухоме майно, РІС–РґРјС–РЅРЅРµ РІС–Рґ земельної ділянки мають право звернутися Р· РїРёСЃСЊРјРѕРІРѕСЋ заявою РґРѕ податкової інспекції Р·Р° місцем проживання (реєстрації) для проведення Р·РІС–СЂРєРё даних щодо:

-          об»єктів житлової або нежитлової нерухомості, РІ тому числі С—С… часток, що перебувають Сѓ власності платника податку;

-          СЂРѕР·РјС–СЂСѓ загальної площі об»єктів житлової або нежитлової нерухомості, що перебувають Сѓ власності платника податку;

-          права РЅР° користування пільгою С–Р· сплати податку;

-          СЂРѕР·РјС–СЂСѓ ставки податку;

-          нарахованої СЃСѓРјРё податку.

РЈ разі виявлення розбіжностей РјС–Р¶ даними податкової інспекції та даними, підтвердженими платником податку РЅР° підставі оригіналів РІС–РґРїРѕРІС–РґРЅРёС… документів, зокрема документів РЅР° право власності, податкова інспекція Р·Р° місцем  проживання(реєстрації) платника податку проводить перерахунок СЃСѓРјРё податку С– надсилає Р№РѕРјСѓ РЅРѕРІРµ податкове повідомлення-рішення.  

Попереднє податкове повідомлення-рішення вважається скасованим.

Банер «Митне оформлення» для отримувачів сертифікатів EUR.1

 

Р— 1 липня 2016 СЂРѕРєСѓ набрали чинності оновлені додаткові зразки відбитків печаток посадових РѕСЃС–Р± митниць ДФС, СЏРєРёРјРё засвідчуються сертифікати Р· перевезення форми  EUR.1, Р° також визначено додаткові місця видачі С—С… митницями ДФС.

На сьогодні визначено місця видачі сертифікатів – це 173 підрозділи митниць ДФС, які максимально наближені до потенційних експортерів/виробників та уповноважено на видачу сертифікатів 607 посадових осіб митниць ДФС.

З метою інформаційної підтримки суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності більш детальну інформацію можна знайти, скориставшись банером «Карта з місцями видачі EUR.1» → розділ «Суб’єктам ЗЕД» → підрозділ «Сертифікати з перевезення товарів з України за формою EUR.1», який розміщений на веб-порталі Державної фіскальної служби України.

 

Платники Тернопільщини забезпечили до державної скарбниці 245,1 млн грн ПДВ

 

У першому півріччі платники податку на додану вартість Тернопільщини спрямували до державного бюджету 245,1 млн гривень цього податку або 116,1% прогнозного показника. Зокрема, у червні до бюджету надійшло 44 млн грн ПДВ, що на 12,4 млн грн більше від очікуваного.

За словами начальника ГУ ДФС у Тернопільській області Ігоря Комендата, сплату забезпечили 2500 платників ПДВ, серед яких 2150 юридичних осіб та 350 фізосіб-підприємців.

 
 

 

 

Актуальна тема

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/actualbody/311424_1.jpg 

Імплементація Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/agolova/images76.jpeg

Інформацію про Європейський Союз можна отримати:

Міністерство закордонних справ України
www.mfa.gov.ua

Представництво Європейської Комісії в Україні
www.delukr.ec.europa.eu

Державний комітет телебачення та радіомовлення України
www.comin.kmu.gov.ua
www.ukraine-nato.gov.ua

 Європейський простір
www.eu.prostir.ua

Місцеве РАДІОМОВЛЕННЯ

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/oprosbody/uk.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/informbody/4564

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/oprosbody/gu2.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/oprosbody/children.gif

Про сплату податку на доходи фізичних осіб відокремленим підрозділом

Запобігання проявам корупції

Детінізація економіки

Почесне звання "Мати-героїня"