Кременецька районна державна адміністрація
47000, м.Кременець, вул.Шевченка, 56
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

 • http://ogp.gov.ua/sites/default/files/president.gif
 • http://ogp.gov.ua/sites/default/files/kmu.gif
 • http://www.vin.gov.ua/web/vinoda.nsf/actbanersnet/Ban11/$FILE/vru.jpg 
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/predstav2.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/cp9wldlwaaan2iu.jpg
 • http://cs614727.vk.me/v614727785/158da/fV7SlKtK6Wc.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/10_big.jpg 
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/8030251sm.jpg
 • http://eacs.com.ua/img/m65_0_ru.jpg 
 • http://vodolaga.org/Dizayn/pub-inf.jpg
 • http://www.minjust.gov.ua/static/images/bann/publicinfo-1.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/posilbody/lustraition_160_102.gif
 • http://comin.kmu.gov.ua/img/Anti_kor_Portal.gif 
 • http://www.itk.ua/files/partners/middle_image_37.png?r=1359587582
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/rnbou2.jpg
 • http://www.vinoblzem.gov.ua/wp-content/uploads/2012/12/kn-ap.png
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/54_antimonopol.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/spfu.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/nads.gif
 •  http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/nadu1.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/cvk.jpg 
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/drv_bane.jpeg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/sud.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/konst.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/333.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/baner3.jpg  
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/10_1.jpg  
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/61_ternop.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/logotyp_gu_dfs_ternopil.jpg
 •  http://comin.kmu.gov.ua/img/ukrinform.gif
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/62_baner_gus.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/14122012.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/temp1.gif
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/mp29.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/111

             http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/222.png

              

На головну

Нова форма звітності з ЄСВ


Нова форма звітності з ЄСВ

Кременецька ОДПІ повідомляє, що 27.05.2016 року в інформаційному бюлетені «Офіційний вісник України»№39 від 27.05.2016 року опублікований наказ Міністерства фінансів України від 11.04.2016р. №441 «Про внесення змін до Порядку формування та подання страхового звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов»язкове державне соціальне страхування»,затвердженого наказом Мінфіну від 14.04.2015р.№435.

Частиною четвертою ст.8 Закону України від 08.07.2010року №2464-VI «Про збір та облік єдиного соціального внеску» визначено, що порядок нарахування, обчислення і сплати ЄСВ визначається цим Законом, в частині адміністрування. Податковим кодексом України від 02.12.2010 року №2755-VI із змінами і доповненнями, та прийнятими відповідно до них нормативно-правовими актами центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізацію державної та митної політики.

            Відповідно до п.46.6 ст.46 Податкового кодексу у разі якщо в результаті запровадження нового податку або зміни правил оподаткування змінюються форми податкової звітності, центральний орган виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізацію державної податкової і митної політики, який затвердив такі форми, зобов»язаний оприлюднити нові форми звітності.

            До визначення нових форм декларацій (розрахунків), які набирають чинності для складання звітності за податковий період, що настає за податковим періодом, у якому відбулося їх оприлюднення, є чинними форми декларацій (розрахунків), чинні до такого визначення.

            З огляду на зазначене звітність щодо сум нарахованого єдиного внеску за травень 2016 року подається у червні 2016 року за формами звітності, затвердженими Наказом №435.

            Звітність за новими формами, затвердженими Наказом №435 у редакції наказу №441, подаватиметься платниками єдиного внеску, починаючи з 01.07.2016 року

 

Вихідні та святкові дні - для реєстрації акцизної накладної

 

Відповідно до п. 231.5 ст. 231 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) при реалізації пального особа, яка реалізує пальне, зобов’язана в установлені терміни скласти акцизну накладну, зареєструвати її в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН), така реєстрація вважається наданням акцизної накладної отримувачу пального. Акцизні накладні, які не надаються отримувачу пального, та акцизні накладні/розрахунки коригування, складені за операціями з реалізації пального суб’єктам господарювання та фізичним особам, які не є платниками акцизного податку, також підлягають реєстрації в ЄРАН.

Реєстрація акцизних накладних та/або розрахунків коригування у ЄРАН здійснюється не пізніше п’ятнадцяти календарних днів, наступних за датою їх складання (п. 231.6 ст. 231 ПКУ).

Згідно з п. 2 Порядку ведення Єдиного реєстру акцизних накладних, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 лютого 2016 року №114, для реєстрації в ЄРАН акцизні накладні/розрахунки коригування надсилаються до ДФС в електронній формі відповідно до порядку подання податкових документів в електронному вигляді з дотриманням умови щодо реєстрації електронного цифрового підпису уповноваженої особи у порядку, визначеному законодавством.

Акцизні накладні/розрахунки коригування надсилаються протягом операційного дня.

Операційний день для реєстрації акцизних накладних/розрахунків коригування у ЄРАН триває щодня з 8 до 19 години.

Отже, чинним законодавством не передбачено обмежень щодо можливості реєстрації акцизних накладних та/або розрахунків коригування у ЄРАН у вихідні та святкові дні. Операційний день для реєстрації акцизних накладних/розрахунків коригування у ЄРАН триває щодня з 8 до 19 години.

Імпортні та вітчизняні товари в наборі (комплекті): відображаємо у податковій накладній

 

Відповідно до п. 201.1 ст. 201 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) на дату виникнення податкових зобов’язань платник податку зобов’язаний скласти податкову накладну в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації у порядку, визначеному законодавством, електронного підпису уповноваженої платником особи та зареєструвати її в Єдиному реєстрі податкових накладних у встановлений ПКУ термін.

У податковій накладній в окремих рядках зазначаються обов’язкові реквізити, зокрема, код товару згідно з УКТ ЗЕД (для підакцизних товарів та товарів, ввезених на митну територію України).

У випадку складання податкової накладної при постачанні імпортованих та/або вітчизняних товарів в наборі (комплекті) в графі 2 «Номенклатура товарів/послуг продавця» розділу Б такої податкової накладної необхідно зазначити номенклатуру товарів, які входять до набору (комплекту), та у графі 3 «Код товару згідно з УКТ ЗЕД» вказати код УКТ ЗЕД по тих товарних позиціях, які ввезені на митну територію України.

За плідну багаторічну співпрацю нагородили представників тернопільських мас-медіа

 

У переддень свята Дня журналіста у залі засідань Тернопільської облдержадміністрації пройшли урочисті заходи, під час яких керівництво області привітало редакторів газет і провідних журналістів друкованих видань, радіо та телебачення області. Окрім представників Спілки журналістів України, заступника голови Тернопільської облдержадміністрації Юрія Юрика та керівника Тернопільської обласної ради Віктора Овчарука до урочистостей долучилися начальник Головного управління Державної фіскальної служби у Тернопільській області Ігор Комендат та в. о. начальника Тернопільської митниці ДФС Оксана Антонович.

Вітаючи представників мас-медіа очільник обласної фіскальної служби зазначив, що сьогодні наше суспільство неможливо уявити без інформації та комунікаційних мереж,  і саме журналісти створюють інформаційне поле та впливають на формування думки суспільства.

 «Ваша професія передбачає обізнаність у багатьох галузях, адже саме влучне журналістське слово першочергово впливає на громадську думку. Тож сьогодні я щиро дякую вам за сміливість та відповідальність на професійній ниві. Окрему подяку складаю тим журналістам, які активно допомагають доносити інформацію фіскальної служби до мешканців Тернопільщини. Нехай міцне здоров’я та невичерпна енергія допомагають вам  й надалі плідно працювати для розвитку і процвітання нашого краю», - додав Ігор Комендат.

Вдячність за плідну багаторічну співпрацю пліч-о-пліч виразила й в.о. начальника Тернопільської митниці ДФС Оксана Антонович. Вона побажала журналістам невичерпної життєвої енергії, творчого натхнення, реалізації всіх задуманих ідей і проектів, впевненості у своїх силах, щирої вдячності від читачів та Божого благословення.

Після привітань, за активну участь у висвітленні діяльності фіскальної служби керівництво відомства нагородило представників ЗМІ  Грамотами Головного управління ДФС  у Тернопільській області. Нагороди і квіти отримали заступник редактора з економічних питань газети  «Вільне життя» Валентина Баца, журналіст  ТОВ «Радіо ТОН», редактор місцевих новин ТОВ «Radio ROKS» Любов Красновська, редактор відділу економіки і соціальних проблем  газети «Свобода» Галина Вандзеляк, заступник завідувача програм каналу ТТБ філії Національної телерадіокомпанії України «Тернопільська регіональна дирекція» Анна Василенко, заступник завідувача програм каналу ТТБ філії Національної телерадіокомпанії України «Тернопільська регіональна дирекція»  Лариса Миргородська, шеф-редактор відділу новин  телеканалу «ІНТБ» Ірина Шуптарська, звукорежисер, ведучий новин  ПП ТРО «УХ-радіо» Роман Романюк та директор інформаційного порталу «Сайт міста Тернополя 0352.com.ua» Андрій Грицишин.

І позмагалися, і подружилися

 

Незвичні змагання між представниками ЗМІ та органів влади Тернопільщини відбулися напередодні Дня журналіста. Футбол, волейбол, перетягування канату та стрільба з пневматичної зброї – саме в цих видах спорту змагалися місцеві медійники з владою краю та силовими структурами. Організували захід правоохоронці, фіскальна служба, рятувальники та обласна влада.

Начальник Головного управління ДФС у Тернопільській області Ігор Комендат каже, що охоче підтримав ідею правоохоронців організувати зустріч з журналістами саме у такому форматі. «Звісно, не обійдеться і без офіційних заходів, будемо вручати грамоти. Але саме у такій неформальній обстановці налагоджуються гарні стосунки з медійниками. Тому сьогодні головне не хто переможе, а спілкування», - зазначив очільник фіскальної служби Тернопільщини.

Тимчасово виконуючий обов’язки начальника Головного управління Національної поліції в Тернопільській області Олександр Богомол каже, що до гри залучалися не професійні спортсмени, а звичайні “повненькі” начальники, яким варто деколи розім’ятися: «У поліції є журналісти, які співпрацюють з неполіцейськими журналістами, і ця співпраця існує роками. Це й спонукало організувати такий захід, щоб журналісти мали можливість неофіційно поспілкуватися з керівниками різних установ».

Після офіційного відкриття змагань голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна запросив команди на ігрове поле.

Журналісти намагалися вибороти перемогу у футбольному турнірі, проте силовики та влада зігралися з перших хвилин матчу та виграли з рахунком 6:1.

Напруженою виявилася боротьба і на волейбольному полі. Результат гри і тут був не на користь “четвертої влади”. Дві перемоги у двох таймах знову дісталася організаторам свята.

Не піддалися журналістам силовики та влада ні в перетягуванні канату, ні в стрільбі з пневматичної зброї.

Проте, незважаючи на поразку, кубки та дипломи голова Тернопільської ОДА Степан Барна вручив все ж таки журналістам. Звання кращого футболіста дісталося Віталію Поповичу – редактору газети “Номер один”, найсильнішим волейболістом визнали Дениса Лучку – заступника головного редактора періодичного видання “Нова Тернопільська газета”. Найвлучніше стріляла прес-секретар Управління Державної служби надзвичайних ситуацій України у Тернопільській області Ірина Крупа. Ну, а кубок за командну гру залишився у фізкультурно-спортивному товаристві “Динамо”.

Завершилося свято частуванням справжньою солдатською кашею.

 
 

 

 

Актуальна тема

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/actualbody/311424_1.jpg 

Імплементація Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/agolova/images76.jpeg

Інформацію про Європейський Союз можна отримати:

Міністерство закордонних справ України
www.mfa.gov.ua

Представництво Європейської Комісії в Україні
www.delukr.ec.europa.eu

Державний комітет телебачення та радіомовлення України
www.comin.kmu.gov.ua
www.ukraine-nato.gov.ua

 Європейський простір
www.eu.prostir.ua

Місцеве РАДІОМОВЛЕННЯ

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/oprosbody/uk.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/informbody/4564

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/oprosbody/gu2.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/oprosbody/children.gif

Про сплату податку на доходи фізичних осіб відокремленим підрозділом

Запобігання проявам корупції

Детінізація економіки

Почесне звання "Мати-героїня"