Кременецька районна державна адміністрація
47000, м.Кременець, вул.Шевченка, 56
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

 • http://ogp.gov.ua/sites/default/files/president.gif
 • http://ogp.gov.ua/sites/default/files/kmu.gif
 • http://www.vin.gov.ua/web/vinoda.nsf/actbanersnet/Ban11/$FILE/vru.jpg 
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/predstav2.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/cp9wldlwaaan2iu.jpg
 • http://cs614727.vk.me/v614727785/158da/fV7SlKtK6Wc.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/10_big.jpg 
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/8030251sm.jpg
 • http://eacs.com.ua/img/m65_0_ru.jpg 
 • http://vodolaga.org/Dizayn/pub-inf.jpg
 • http://www.minjust.gov.ua/static/images/bann/publicinfo-1.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/posilbody/lustraition_160_102.gif
 • http://comin.kmu.gov.ua/img/Anti_kor_Portal.gif 
 • http://www.itk.ua/files/partners/middle_image_37.png?r=1359587582
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/rnbou2.jpg
 • http://www.vinoblzem.gov.ua/wp-content/uploads/2012/12/kn-ap.png
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/54_antimonopol.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/spfu.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/nads.gif
 •  http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/nadu1.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/cvk.jpg 
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/drv_bane.jpeg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/sud.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/konst.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/333.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/baner3.jpg  
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/10_1.jpg  
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/61_ternop.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/logotyp_gu_dfs_ternopil.jpg
 •  http://comin.kmu.gov.ua/img/ukrinform.gif
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/62_baner_gus.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/14122012.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/temp1.gif
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/mp29.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/111

             http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/222.png

              

На головну

Запрошуємо скористатися електронними сервісами ДФС


Запрошуємо скористатися електронними сервісами ДФС

 

Перевірити дані про взяття на облік платників податків можна за допомогою електронного сервісу «Дані про взяття на облік платників», який розміщено на головній сторінці офіційного порталу ДФС (www sfs.gov.ua) у режимі «Інформація з реєстрів» відкритої частини електронного сервісу «Електронний кабінет платника» (оновлена версія), а також у вкладці «Інформація з реєстрів» в меню електронних сервісів на головній сторінці порталу ДФС. Для цього достатньо здійснити пошук за податковим номером (серією та номером паспорта) або найменуванням платника податків.

А з допомогою електронного сервісу «Реєстр платників єдиного податку», який розміщено там ж, можна перевірити дані про взяття на облік платників податків. Для цього необхідно здійснити пошук за податковим номером (серією та номером паспорта) або найменуванням платника податків.

Договори перестрахування: особливості оподаткування

 

Державна фіскальна служба України, враховуючи позицію Міністерства фінансів України, викладену у листі від 12.04.2016 №31-11130-09-10/10496 та керуючись ст.52 Податкового кодексу України (далі – ПКУ), надала податкові консультації щодо операцій за договорами перестрахування.

У розясненні зазначено, що особливості оподаткування страховика встановлено п. 141.1 ст. 141 ПКУ. Об’єкт оподаткування страховика, до якого застосовується ставка, визначена відповідно до п.п. 136.2.1 та 136.2 ст. 136 ПКУ, розраховується як сума страхових платежів, страхових премій, нарахованих за договорами страхування і співстрахування. При цьому страхові платежі, страхові премії за договорами співстрахування включаються до складу об’єкта оподаткування тільки в розмірі його частки страхової премії, передбаченої договором співстрахування.

Зазначеним підпунктом ПКУ не передбачено включення до складу об’єкта оподаткування податком на дохід страхових платежів, страхових внесків, страхових премій, отриманих страховиком за договорами перестрахування.

Більш детальніше про це йдеться у листі ДФС України від 04.05.2016 р. №15699/7/99-99-15-02-02-17.

 

Тонкощі заповнення «тютюнового» звіту

 

Відповідно до пункту 5 розділу І Порядку заповнення форми звіту №1-РТ «Звіт про обсяги придбання та реалізації тютюнових виробів у роздрібній мережі» (далі – Порядок) визначено наступні одиниці виміру, які застосовуються при складанні Звіту №1-РТ:

- для сигарет з фільтром, сигарет без фільтра, сигар – млн штук;

- для інших тютюнових виробів – млн. штук або тонни.

Пунктом 1 розділу І Порядку встановлено, що Звіт №1-РТ подають суб’єкти господарювання, які одержали ліцензії на право роздрібної торгівлі тютюновими виробами, незалежно від форми власності до органів ДФС за основним місцем обліку в електронній формі. Електронна форма Звіту №1-РТ передбачає заповнення показників з точністю до шести знаків після коми.

Таким чином, при складанні Звіту №1-РТ відображаються показники: для сигарет з фільтром, сигарет без фільтра, сигар в млн. штук, для інших тютюнових виробів в млн штук або тоннах з округленням до шести знаків після коми. Наприклад, 1 сигара відображається як 0,000001 млн. штук, одна пачка сигарет з фільтром (20 шт.) – як 0,000020 млн. штук, тютюнові вироби, що обліковуються в одиницях маси відображаються в тоннах: 1 г = 0,000001 т.

Нагадаємо, що Форма звіту №1-РТ «Звіт про обсяги придбання та реалізації тютюнових виробів у роздрібній мережі» та Порядок її заповнення затверджені наказом Міністерства фінансів України від 11.02.2016 №49.

 

 

Графа 2 сертифікату з перевезення товару EUR.1 є обов’язковою для заповнення

Відповідно до вимог п. 1 ст. 29 Глави 1 розд. IV Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони, від 27 червня 2014 року (далі – Угода) кожна Сторона зменшує або скасовує ввізне мито на товари, що походять з іншої Сторони відповідно до Графіків, встановлених у Додатку 1-А до цієї Угоди. Статтею 26 Угоди встановлено, що положення цієї Глави застосовуються до торгівлі товарами, що походять з територій Сторін.

Пунктом 1 ст. 16 Протоколу 1 до Угоди («Щодо визначення концепції «походження товарів» і методів адміністративного співробітництва») (далі – Протокол 1) визначено, що товари, які походять з Європейського Союзу, і товари, що походять з України, після ввезення до України чи Європейського Союзу, відповідно, підпадають під дію цієї Угоди за умови подання одного з таких документів:

(а) сертифікату з перевезення товару EUR.1, зразок якого наведений у Додатку III до Протоколу 1; або

(b) у випадках, визначених у ст. 22(1) Протоколу 1, – декларацію, що надалі іменуватиметься «декларацією інвойс», надана експортером до інвойса, повідомлення про доставку чи будь-якого іншого комерційного документа, який описує розглядувані товари достатньо детально для того, щоб їх можна було ідентифікувати, текст якої наведений у Додатку IV до цього Протоколу.

Сертифікат з перевезення товару EUR.1 має бути виданий митними органами країни експорту на письмову заяву експортера або, під відповідальність експортера, його уповноваженим представником. Для цього експортер або його уповноважений представник має заповнити сертифікат з перевезення товару EUR.1, а також бланк заяви, зразок якої наведений у Додатку III до Протоколу 1.

Графа 2 сертифікату з перевезення товару EUR.1 «Сертифікат, що використовується у преференційній торгівлі між» є обов’язковою для заповнення експортером. При цьому в даній графі сертифікату з перевезення EUR.1 або в декларації інвойс зазначається повна назва «Європейський Союз» або скорочена назва «ЄС» преференційного походження товарів.

Скорочена назва «ЄС» може бути вказана в документах про походження товарів однією з мов, якими складено Угоду про асоціацію між Україною та ЄС.

Так, при ввезенні товарів на митну територію України у графі 2 сертифікату з перевезення EUR.1 або в декларації інвойс зазначається лише повна назва «Європейський Союз» або скорочена назва «ЄС» преференційного походження товарів.

 

Реформування ДФС триває: на Тернопільщині чисельність працівників фіскальної служби зменшилась на третину

У рамках проведення податкової реформи відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 4 листопада 2015 року №892 і на виконання наказу ДФС України від 24.02.2016 року №173 у Тернопільській області скорочено кількість податкових інспекцій із семи до чотирьох (Тернопільська, Бучацька, Чортківська та Кременецька ОДПІ). Зокрема, до Бучацької ОДПІ приєднано Козівську ОДПІ та Теребовлянське відділення Гусятинської ОДПІ, до Кременецької ОДПІ приєднано Збаразьку ОДПІ, до Чортківської ОДПІ –  Гусятинську ОДПІ (без Теребовлянського відділення). На місцях замість податкових інспекцій функціонуватимуть відділення об’єднаних податкових інспекцій.

Загалом за останні шість місяців відбулося три етапи скорочення штатної чисельності територіальних органів Державної фіскальної служби в Тернопільській області. Порівняно з минулим роком кількість податківців зменшилася на 260 штатних одиниць або 30 відсотків і становить 642  особи.

Щоб платники податків не відчули жодних незручностей в процесі реформування та були задоволені послугами, Головне управління ДФС у Тернопільській області посилило роз’яснювальну роботу через ЗМІ, офіційну сторінку в Інтернеті та соціальні мережі щодо новацій в податковому, митному законодавстві та з питань єдиного соціального внеску.  Водночас і надалі в об’єднаних ДПІ проводитимуться кущові семінари, тренінги, телефонні гарячі лінії з метою надання платникам податків висококваліфікованої  допомоги при адмініструванні податкових платежів.

 
 

 

 

Актуальна тема

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/actualbody/311424_1.jpg 

Імплементація Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/agolova/images76.jpeg

Інформацію про Європейський Союз можна отримати:

Міністерство закордонних справ України
www.mfa.gov.ua

Представництво Європейської Комісії в Україні
www.delukr.ec.europa.eu

Державний комітет телебачення та радіомовлення України
www.comin.kmu.gov.ua
www.ukraine-nato.gov.ua

 Європейський простір
www.eu.prostir.ua

Місцеве РАДІОМОВЛЕННЯ

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/oprosbody/uk.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/informbody/4564

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/oprosbody/gu2.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/oprosbody/children.gif

Про сплату податку на доходи фізичних осіб відокремленим підрозділом

Запобігання проявам корупції

Детінізація економіки

Почесне звання "Мати-героїня"