Кременецька районна державна адміністрація
47000, м.Кременець, вул.Шевченка, 56
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

 • http://ogp.gov.ua/sites/default/files/president.gif
 • http://ogp.gov.ua/sites/default/files/kmu.gif
 • http://www.vin.gov.ua/web/vinoda.nsf/actbanersnet/Ban11/$FILE/vru.jpg 
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/predstav2.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/cp9wldlwaaan2iu.jpg
 • http://cs614727.vk.me/v614727785/158da/fV7SlKtK6Wc.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/10_big.jpg 
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/8030251sm.jpg
 • http://eacs.com.ua/img/m65_0_ru.jpg 
 • http://vodolaga.org/Dizayn/pub-inf.jpg
 • http://www.minjust.gov.ua/static/images/bann/publicinfo-1.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/posilbody/lustraition_160_102.gif
 • http://comin.kmu.gov.ua/img/Anti_kor_Portal.gif 
 • http://www.itk.ua/files/partners/middle_image_37.png?r=1359587582
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/rnbou2.jpg
 • http://www.vinoblzem.gov.ua/wp-content/uploads/2012/12/kn-ap.png
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/54_antimonopol.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/spfu.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/nads.gif
 •  http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/nadu1.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/cvk.jpg 
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/drv_bane.jpeg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/sud.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/konst.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/333.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/baner3.jpg  
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/10_1.jpg  
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/61_ternop.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/logotyp_gu_dfs_ternopil.jpg
 •  http://comin.kmu.gov.ua/img/ukrinform.gif
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/62_baner_gus.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/14122012.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/temp1.gif
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/mp29.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/111

             http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/222.png

              

На головну

Документ, що дає право платнику на виписку податкових накладних


 Р”окумент, що дає право платнику РЅР° РІРёРїРёСЃРєСѓ податкових накладних

 

Відповідно до п. 201.1 ст. 201 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) на дату виникнення податкових зобов’язань платник податку зобов’язаний скласти податкову накладну в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації у порядку, визначеному законодавством, електронного підпису уповноваженої платником особи та зареєструвати її в Єдиному реєстрі податкових накладних у встановлений ПКУ термін.

Згідно зі ст. 207 Цивільного кодексу України правочин, який вчиняє юридична особа, підписується особами, уповноваженими на це її установчими документами, довіреністю, законом або іншими актами цивільного законодавства.

Таким чином, податкова накладна підписується особою, уповноваженою на це установчими документами платника податку, довіреністю, законом або іншими актами цивільного законодавства.

 

Відходи та брухт чорних і кольорових металів: режим дії пільги з ПДВ

 

Відповідно до пункту 23 підрозділу 2 розділу XXПодаткового кодексу України (далі – ПКУ) тимчасово, до 1 січня 2017 року, від оподаткування податком на додану вартість звільняються операції з постачання, у тому числі операції з імпорту відходів та брухту чорних і кольорових металів.

Відзначимо, що переліки відходів та брухту чорних і кольорових металів, операції з постачання яких звільняються від обкладення податком на додану вартість, затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 12 січня 2011 року №15.

Державна фіскальна служба України, беручи до уваги висновки колегії суддів Судової палати в адміністративних справах Верховного суду України, на операції платників податку з постачання, у тому числі операції з імпорту, відходів та брухту чорних і кольорових металів, що здійснювалися, починаючи з 01.01.2014 до 31.12.2014 (включно, в тому числі у період відсутності відповідних переліків, а саме з 01.01.2014 до 17.02.2014) та з 01.01.2015 до 31.12.2015 (включно, в тому числі у період відсутності відповідних переліків, а саме з 01.01.2015 до 30.03.2015), поширюється режим звільнення від оподаткування податком на додану вартість.

Дане питання роз’яснено листом ДФС України від 25.03.2016 №10203/7/99-99-19-03-02-17 „Про застосування режиму звільнення від ПДВ”.

 

„Акцизна” декларація підлягає камеральній перевірці протягом 30 календарних днів

 

Відповідно до п.п. 75.1.1 п. 75.1 ст. 75 Податкового кодексу України (далі - ПКУ) камеральною вважається перевірка, яка проводиться у приміщенні контролюючого органу виключно на підставі даних, зазначених у податкових деклараціях (розрахунках) платника податків, та даних системи електронного адміністрування податку на додану вартість (даних органу, що здійснює казначейське обслуговування бюджетних коштів, в якому відкриваються рахунки платників у системі електронного адміністрування податку на додану вартість, даних Єдиного реєстру податкових накладних та даних митних декларацій), а також даних Єдиного реєстру акцизних накладних та даних системи електронного адміністрування реалізації пального.

Згідно з п. 76.1 ст. 76 ПКУ камеральна перевірка проводиться посадовими особами контролюючого органу без будь-якого спеціального рішення керівника такого органу або направлення на її проведення.

Камеральній перевірці підлягає вся податкова звітність суцільним порядком.

Згода платника податків на перевірку та його присутність під час проведення камеральної перевірки не обов’язкова.

Відповідно до п.п. 2.5 п. 2 наказу Державної податкової адміністрації України від 07.06.2011 №333 «Про затвердження Примірного порядку проведення камеральних перевірок, здійснення контролю за справлянням акцизного податку та збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства» рекомендовано проведення камеральної перевірки даних, заявлених у податковій звітності з акцизного податку, протягом 15 календарних днів, наступних за останнім днем граничного строку подання декларації, або протягом 15 календарних днів, наступних за днем отримання податкової звітності, що подана з порушенням граничного строку подання уточнюючих та звітних нових декларацій (розрахунків).

Відповідно до п.п. 2.1 п. 2 розділу І наказу Міністерства доходів і зборів України від 24.07.2013 №302 «Про затвердження Змін до Методичних рекомендацій щодо організації та проведення камеральних перевірок податкової звітності платників податків, крім перевірок податкової декларації про майновий стан і доходи та податкової декларації платника єдиного податку - фізичної особи – підприємця» камеральні перевірки даних, заявлених у податковій звітності, рекомендовано проводити протягом 30 календарних днів (якщо інше не передбачено ПКУ), що настають за граничним терміном отримання такої звітності.

Отже, камеральна перевірка даних, заявлених у податковій звітності з акцизного податку, може проводитись протягом 30 календарних днів, що настають за граничним терміном отримання такої звітності.

 

На Тернопільщині податківці в приватній садибі вилучили нелегальні підакцизні товари на понад 100 тисяч гривень

 

У рамках операції «Акциз» співробітники оперативних підрозділів Головного управління ДФС в області в ході розслідування кримінального провадження за фактами незаконного використання підроблених марок акцизного податку та незаконного виготовлення алкогольних напоїв не допустили надходження в незаконний обіг великої партії спирту.

Зокрема, під час обшуку, проведеного на території приватного домоволодіння, виявлено та вилучено 690 літрів спирту, знаряддя для виготовлення та упакування фальсифікованих алкогольних напоїв (тару, картонні коробки та картонні піддони для упакування незаконно виготовлених лікеро-горілчаних виробів з написом «Пшенична»).

Загальна вартість вилучених підакцизних товарів становить 101,7 тис. гривень.

Слід зазначити, що кількість вилученого спирту є достатньою для виготовлення близько 3,5 тис. пляшок горілки, а втрати бюджету від ненадходження акцизного податку у разі їх реалізації перевищили б 70 тис. гривень. На даний час триває досудове розслідування.

Всього ж з початку року співробітники податкової міліції області з незаконного обігу вилучили товари підакцизної групи на суму 6,1 млн гривень. Завершено розслідування та направлено до суду кримінальні провадження стосовно 5 осіб, які займались незаконним виготовленням та реалізацією фальсифікованих алкогольних напоїв.

 

 

На підтримку армії Тернопільщина спрямувала 17,6 мільйонів гривень

 

З початку року жителі області перерахували до бюджету 17,6 млн грн військового збору. Виконання прогнозного показника становить 115%.

Р—Р° словами начальника Головного управління ДФС Сѓ Тернопільській області Ігоря Комендата, РІРїСЂРѕРґРѕРІР¶ лютого поточного СЂРѕРєСѓ РґРѕ бюджету області надійшло 9,4 мільйонів гривень РІС–Р№СЃСЊРєРѕРІРѕРіРѕ Р·Р±РѕСЂСѓ, що становить 115,9% РїСЂРѕРіРЅРѕР·РЅРѕРіРѕ показника.  

Зауважимо, що  РІС–Р№СЃСЊРєРѕРІРёРј Р·Р±РѕСЂРѕРј оподатковуються РґРѕС…РѕРґРё Сѓ формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат С– винагород, СЏРєС– виплачуються платнику Сѓ зв’язку Р· трудовими відносинами. РљСЂС–Рј того, РІС–Р№СЃСЊРєРѕРІРёР№ Р·Р±С–СЂ стягується Р· виграшу РІ державну та недержавну грошову лотерею, виграшу гравця, отриманого РІС–Рґ організатора азартної РіСЂРё, РґРѕС…РѕРґРё, СЏРєС– платник отримав Р·РіС–РґРЅРѕ Р· цивільно-правовими договорами (РґРѕРіРѕРІРѕСЂРё РїС–РґСЂСЏРґСѓ) Р·Р° виконання СЂРѕР±С–С‚ (надання послуг), СЃСѓРјР° СЏРєРёС… відображається РІ акті приймання-передачі виконаних СЂРѕР±С–С‚ (наданих послуг) та РЅРёР·РєСѓ інших, СЏРєС– підлягають оподаткуванню податком РЅР° РґРѕС…РѕРґРё фізичних РѕСЃС–Р±.

 

 
 

 

 

Актуальна тема

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/actualbody/311424_1.jpg 

Імплементація Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/agolova/images76.jpeg

Інформацію про Європейський Союз можна отримати:

Міністерство закордонних справ України
www.mfa.gov.ua

Представництво Європейської Комісії в Україні
www.delukr.ec.europa.eu

Державний комітет телебачення та радіомовлення України
www.comin.kmu.gov.ua
www.ukraine-nato.gov.ua

 Європейський простір
www.eu.prostir.ua

Місцеве РАДІОМОВЛЕННЯ

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/oprosbody/uk.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/informbody/4564

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/oprosbody/gu2.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/oprosbody/children.gif

Про сплату податку на доходи фізичних осіб відокремленим підрозділом

Запобігання проявам корупції

Детінізація економіки

Почесне звання "Мати-героїня"