Кременецька районна державна адміністрація
47000, м.Кременець, вул.Шевченка, 56
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

 • http://ogp.gov.ua/sites/default/files/president.gif
 • http://ogp.gov.ua/sites/default/files/kmu.gif
 • http://www.vin.gov.ua/web/vinoda.nsf/actbanersnet/Ban11/$FILE/vru.jpg 
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/predstav2.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/cp9wldlwaaan2iu.jpg
 • http://cs614727.vk.me/v614727785/158da/fV7SlKtK6Wc.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/10_big.jpg 
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/8030251sm.jpg
 • http://eacs.com.ua/img/m65_0_ru.jpg 
 • http://vodolaga.org/Dizayn/pub-inf.jpg
 • http://www.minjust.gov.ua/static/images/bann/publicinfo-1.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/posilbody/lustraition_160_102.gif
 • http://comin.kmu.gov.ua/img/Anti_kor_Portal.gif 
 • http://www.itk.ua/files/partners/middle_image_37.png?r=1359587582
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/rnbou2.jpg
 • http://www.vinoblzem.gov.ua/wp-content/uploads/2012/12/kn-ap.png
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/54_antimonopol.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/spfu.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/nads.gif
 •  http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/nadu1.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/cvk.jpg 
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/drv_bane.jpeg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/sud.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/konst.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/333.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/baner3.jpg  
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/10_1.jpg  
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/61_ternop.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/logotyp_gu_dfs_ternopil.jpg
 •  http://comin.kmu.gov.ua/img/ukrinform.gif
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/62_baner_gus.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/14122012.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/temp1.gif
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/mp29.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/111

             http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/222.png

              

На головну

Спецрежим ПДВ: визначаємо код товару сільськогосподарської продукції


 Спецрежим ПДВ: визначаємо код товару сільськогосподарської продукції

 

Державна фіскальна служба України надала роз’яснення щодо визначення відповідності сільськогосподарської продукції відповідному коду товарної класифікації згідно з УКТ ЗЕД.

Відтак з 1 січня 2016 року, зокрема, внесено зміни до пункту 209.2 статті 209 Податкового кодексу України (далі – ПКУ), відповідно до яких в межах спеціального режиму оподаткування запроваджена часткова сплата сум ПДВ до бюджету та на спеціальні рахунки. Розмір суми ПДВ, що підлягає сплаті до бюджету та перерахуванню на спеціальні рахунки, залежить від виду сільськогосподарської продукції, що реалізується. Так, суб’єкти спеціального режиму оподаткування суми податкових зобов’язань та податкового кредиту звітного (податкового) періоду визначають за кожним видом операцій.

Зауважимо, що для ведення податкового обліку за окремими видами сільськогосподарських операцій у складі податкової декларації з ПДВ із позначками «0121»-«0123», «0130» передбачено додаток 10(ДС10).

У разі необхідності визначення відповідності власно виробленої сільськогосподарської продукції відповідному коду товарної класифікації згідно з УКТ ЗЕД для правильного відображення обсягів постачання таких товарів у податковій декларації з ПДВ та її додатках платник податку – суб’єкт спеціального режиму оподаткування має можливість отримати висновок від Торгово-промислової палати України (її регіональних відділень) або науково-дослідного інституту судових експертиз.

Більш детальніше про це йдеться у листі ДФС України від 04.03.2016 р. №7892/7/99-99-19-03-02-17 „Про порядок застосування спеціального режиму оподаткування ПДВ”.

 

 

Подання декларації підприємцями, які застосовують загальну систему оподаткування

 

Згідно з п. 177.5 ст. 177 Податкового кодексу України на фізичних осіб-підприємців покладено обов’язок щодо подання декларації за результатами звітного року, в якій також зазначаються авансові платежі з податку на доходи.

Наказом Міністерства фінансів України  від 2 жовтня 2015 року №859 затверджено нову форму декларації, яка має кілька особливостей заповнення, зокрема, визначення податкових зобов’язань з податку на доходи фізичних осіб та військового збору, обов’язкове заповнення додатку Ф4, обов’язкове зазначення кількості місяців, протягом яких фізична особа-підприємець одержувала доходи від провадження підприємницької діяльності.

Для заповнення додатку Ф4 до декларації використовується Книга обліку доходів та витрат.

Відповідно до п. 177.6 ст. 177 Податкового кодексу України, якщо фізична особа-підприємець отримує інші доходи, ніж від провадження підприємницької діяльності, у межах обраних нею видів діяльності, такі доходи оподатковуються за загальними правилами, встановленими Податковим кодексом України для платників податку-фізичних осіб, та відображаються в одній декларації з обов’язковим заповненням додатків Ф1, Ф2, Ф3, Ф4 до декларації, крім доходів, отриманих від провадження підприємницької діяльності на спрощеній системі оподаткування.

За результатами 2015 року фізичні особи-підприємці самостійно розраховують військовий збір у розмірі 1,5% чистого оподатковуваного доходу, відображають в річній податковій декларації та сплачують в терміни, передбачені для сплати податку на доходи фізичних осіб.

Найбільші суми митних платежів області надійшли від справляння податку на додану вартість

 

З початку 2016 року учасниками зовнішньоекономічної діяльності області сплачено 120,4 млн грн митних платежів, а це на 61,2% або на 45,7 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. За словами в.о. начальника Тернопільської митниці ДФС Оксани Антонович, найбільші суми митних платежів надійшли від справляння податку на додану вартість – 109,6 млн грн, також сплачено 10,1 млн грн мита, 400 тис. грн акцизного податку та 300 тис. грн плати за виконання митних формальностей та інших платежів.

Одними із основних причин збільшення надходжень порівняно з минулим звітним періодом були здійснення імпортних операцій підприємствами, що за певних обставин не працювали минулого року, збільшення обсягів імпорту підприємствами та сезонна активізація імпортерів сільськогосподарської техніки (всього підприємствами, які збільшили надходження порівняно з минулим роком, в лютому поточного року сплачено 26,6 млн грн або 37,4% від загальної суми сплачених митних платежів), а також оформлення в зоні діяльності митниці товарів підприємств з місцем обліку в інших митницях ДФС, в тому числі із східних областей України (сума сплачених такими підприємствами платежів склала      32,5 млн грн або 27% від загальної суми сплачених митних платежів).

Також додаткові суми платежів надійшли від контролю за правильністю визначення митної вартості, класифікації товарів та країни їх походження в сумі 6,3 млн грн (5,2% від загальної суми сплачених митних платежів), з них:

- від контролю за правильністю визначення митної вартості товарів надійшло 5,8 млн грн;

- від контролю за правильністю визначення класифікації товарів – 461 тис. грн;

- від контролю за правильністю визначення країни походження – 62,6 тис. гривень.

 

Особливості тимчасового ввезення автомобілів, що належать іноземним компаніям та мають іноземну реєстрацію

 

Питання тимчасового ввезення транспортних засобів, які належать іноземним компаніям та мають іноземну реєстрацію, врегульовано положеннями Митного Кодексу України та Конвенції про тимчасове ввезення (далі – Конвенція).

Відповідно до п. 60 ст. 4 Митного Кодексу України транспортні засоби особистого користування – наземні транспортні засоби товарних позицій 8702, 8703, 8704 (загальною масою до 3,5 тонни), 8711 згідно з УКТ ЗЕД та причепи до них товарної позиції 8716 згідно з УКТ ЗЕД, що зареєстровані на території відповідної країни, перебувають у власності або тимчасовому користуванні відповідного громадянина та ввозяться або вивозяться цим громадянином у кількості не більше однієї одиниці на кожну товарну позицію виключно для особистого користування, а не для промислового або комерційного транспортування товарів чи пасажирів за плату або безоплатно.

Статтею 1 Додатку С до Конвенції визначено, що приватне використання означає перевезення особою виключно для особистих потреб, за винятком будь-якого комерційного використання. Статтею 1 Конвенції та п. 35 ст. 4 Митного Кодексу України встановлено, що поняття «особа» означає юридичну та фізичну особу.

Відтак згідно з положеннями Митного Кодексу України та Конвенції транспортні засоби, що належать іноземним компанія і мають іноземну реєстрацію, які тимчасово ввозяться на митну територію України громадянами-резидентами в службових цілях, а не для платного транспортування осіб або для платного чи безоплатного промислового чи комерційного транспортування товарів через митний кордон України, не відносяться до транспортних засобів комерційного призначення. Митне оформлення таких транспортних засобів здійснюється згідно із ч. 3 ст. 380 Митного Кодексу України.

Відповідно до ч. 3 ст. 380 Митного Кодексу України тимчасове ввезення громадянами-резидентами транспортних засобів особистого користування, що класифікуються за товарними позиціями 8702, 8703, 8704 (загальною масою до 3,5 тонни), 8711 згідно з УКТ ЗЕД,  та причепів до них товарної позиції 8716 згідно з УКТ ЗЕД дозволяється на строк до одного року під письмове зобов’язання про їх зворотне вивезення за умови письмового декларування в порядку, передбаченому законодавством України для громадян, після сплати всіх митних платежів, які відповідно до закону підлягають сплаті при імпорті таких транспортних засобів.

 

 

Податкова обізнаність громадян – запорука успішної країни

Протягом року у різних куточках Тернопільщини Головне управління ДФС у Тернопільській області  організовує «День району». Ключовою метою  цих заходів  є налагодження співпраці із представниками бізнесу та громадськості безпосередньо на місцях. Саме під час таких зустрічей можна побачити, які нагальні потреби виникають у платників та надати відповідні консультації щодо їх вирішення.

Днями  фахівці Головного управління ДФС у Тернопільській області на чолі із заступником начальника Сергієм Господариком, в рамках проведення «Дня району» побували  у Ланівцях.

Захід розпочався у Лановецькому відділенні Збаразької об’єднаної державної податкової інспекції традиційно із зустрічі з представниками місцевих ЗМІ. Учасники обговорили необхідність висвітлення у ЗМІ інформації щодо низки актуальних для громади питань, пов’язаних із цьогорічними змінами податкового законодавства, сучасними правилами адміністрування акцизного податку, корисністю бюджетної децентралізації.

Згодом у конференц-залі Лановецької районної ради відбулась зустріч керівників влади з представниками бізнесу.

«Я радий вітати усіх присутніх у цьому залі. Сьогодні кращі фахівці фіскальних органів намагатимуться донести всю необхідну інформацію щодо цьогорічних податкових новацій. Переконаний, що завдяки пропозиціям від громадськості ми конструктивно змінимо податкову систему, збалансувавши її між інтересами бізнесу та держави. Пам’ятаймо, успішна країна складається з успішних сіл, селищ, міст та свідомих платників податків», - звернувся до платників Сергій Господарик.

            Того ж дня лектори фіскальної служби області провели семінар для суб’єктів господарювання з актуальних питань єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, оподаткування податком на прибуток, ПДВ, податком на доходи фізичних осіб, акцизним податком, розповіли про новації в оподаткуванні ресурсних, рентних та місцевих податків. Учасники заходу мали змогу отримати кваліфіковані консультації та роз`яснення щодо нещодавніх змін у законодавстві, які відбулися із прийняттям Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році».

Крім цього, фахівці Головного управління ДФС в області та Лановецького відділення Збаразької ОДПІ провели зустріч із представниками влади району. Держслужбовці обговорили питання щодо напрямків стимулювання розвитку малого і середнього підприємництва в краї, способи легалізації заробітної плати громадян.

 

 
 

 

 

Актуальна тема

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/actualbody/311424_1.jpg 

Імплементація Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/agolova/images76.jpeg

Інформацію про Європейський Союз можна отримати:

Міністерство закордонних справ України
www.mfa.gov.ua

Представництво Європейської Комісії в Україні
www.delukr.ec.europa.eu

Державний комітет телебачення та радіомовлення України
www.comin.kmu.gov.ua
www.ukraine-nato.gov.ua

 Європейський простір
www.eu.prostir.ua

Місцеве РАДІОМОВЛЕННЯ

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/oprosbody/uk.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/informbody/4564

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/oprosbody/gu2.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/oprosbody/children.gif

Про сплату податку на доходи фізичних осіб відокремленим підрозділом

Запобігання проявам корупції

Детінізація економіки

Почесне звання "Мати-героїня"