Кременецька районна державна адміністрація
47000, м.Кременець, вул.Шевченка, 56
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

 • http://ogp.gov.ua/sites/default/files/president.gif
 • http://ogp.gov.ua/sites/default/files/kmu.gif
 • http://www.vin.gov.ua/web/vinoda.nsf/actbanersnet/Ban11/$FILE/vru.jpg 
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/predstav2.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/cp9wldlwaaan2iu.jpg
 • http://cs614727.vk.me/v614727785/158da/fV7SlKtK6Wc.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/10_big.jpg 
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/8030251sm.jpg
 • http://eacs.com.ua/img/m65_0_ru.jpg 
 • http://vodolaga.org/Dizayn/pub-inf.jpg
 • http://www.minjust.gov.ua/static/images/bann/publicinfo-1.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/posilbody/lustraition_160_102.gif
 • http://comin.kmu.gov.ua/img/Anti_kor_Portal.gif 
 • http://www.itk.ua/files/partners/middle_image_37.png?r=1359587582
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/rnbou2.jpg
 • http://www.vinoblzem.gov.ua/wp-content/uploads/2012/12/kn-ap.png
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/54_antimonopol.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/spfu.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/nads.gif
 •  http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/nadu1.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/cvk.jpg 
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/drv_bane.jpeg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/sud.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/konst.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/333.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/baner3.jpg  
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/10_1.jpg  
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/61_ternop.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/logotyp_gu_dfs_ternopil.jpg
 •  http://comin.kmu.gov.ua/img/ukrinform.gif
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/62_baner_gus.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/14122012.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/temp1.gif
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/mp29.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/111

             http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/222.png

              

На головну

Про зміну в 2016 році ставок екологічного податку


                                       Про зміну в 2016 році ставок екологічного податку

            Кременецька ОДПІ повідомляє, що Законом України від 24.12.2015року №909 проіндексовано ставки екологічного податку, що діяли у 2015 році:

-викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин стаціонарними джерелами забруднення (крім двоокису вуглецю), що затверджені підпунктами 243.1-242.3 Податкового кодексу, на 26,71%, а за викиди двоокису вуглецю (п.243.4 Кодексу)- на 26,92%;; скиди забруднюючих речовин у водні об»єкти (підпункти 245.1-245.2 Кодексу) – 26,72; розміщення відходів у спеціально відведених для цього місцях чи на об»єктах (п.п.246.1-246.2 Кодексу) на 25,81-26,81%; утворення радіоактивних відходів, включаючи вже накопичені (п.241.1 Кодексу)-26,7%; тимчасове зберігання радіоактивних відходів їх виробниками понад установлений особливими умовами ліцензії строк (п.248.1 Кодексу)- на 26,7%.

                           Електронні сервіси ДФС –надійна допомога для платників податків

            Кременецька ОДПІ повідомляє, що на веб-порталі ДФС України (sfs.gov.ua)можна скористатися електронними сервісами, які надають можливість раціонально використовувати та економити робочий час.

            Враховуючи зміни, запроваджені з 2016 року для платників ПДВ – сільськогосподарських підприємств та з відкриттям таким платникам додаткових рахунків в системі електронного адміністрування податку, ДФС пропонує електронний сервіс за формою (J/F1302301), скориставшись яким, у платника є можливість за запитом отримати реквізити електронного рахунка та інформацію щодо залишку коштів на такому рахунку.

            З 1 сячня 2016 року триває кампанія декларування доходів громадян. Сервіс «Заповнення декларації громадян», що знаходиться на головній сторінці веб-порталу служби, надає змогу заповнити декларацію про майновий стан і доходи, яку подають до податкових органів фізичні особи –підприємці та громадяни.

            Фізична особа-платник податку може сформувати запит та отримати відомості з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків у електронному вигляді за допомогою електронного сервісу:»Отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків у електронному вигляді з використанням електронного цифрового підпису.

            На веб-порталі відомства працює  і новий сервіс «Інформування громадян про результати обробки файлів-запитів щодо доходів фізичних осіб, які звернулись за призначенням житлових субсидій, що надходять від підрозділів соціального захисту населення».

                        З 1 березня 2016 року вступають в силу нові ставки акцизного податку

            Маркуванню підлягають усі алкогольні напої з вмістом спирту етилового понад 8,5% об»ємних одиниць. Маркування вироблених в Україні алкогольних напоїв із вмістом спирту етилового до 8,5% об»ємних одиниць не здійснюється.

            Станом на 01.01.2016 року для алкогольних напоїв, виготовлених згідно технічних умов із вмістом спирту етилового від 8,6% до 12% об»ємних одиниць, продовжує застосовуватися ставка акцизного податку 2015 року в розмірі 70,53 гривень за 1 літр 100% спирту.

            З 01.03.2016 року до таких алкогольних напоїв застосовуватиметься ставка – 105,80грн. за 1 літр 100% спирту.

Більш детально з цим поясненням можна ознайомитись на офіційному веб-порталі ДФС України у загальнодоступном у інформаційно-довідковому ресурсі категорія 116.10).   

 

Сплачуючи іпотечний житловий кредит, громадськість має право на податкову знижку

            Декларування доходів- це не тільки виконання громадянського свого конституційного обов»язку, а і реалізація права громадян на податкову знижку. Зокрема, платник податку-резидент має право включити до податкової знижки частину суми процентів за користування іпотечним житловим кредитом, наданим позичальнику в національній або іноземній валюті, фактично сплачений протягом звітного податкового року. При сплаті процентів за іпотечним  житловим кредитом в іноземній валюті сума платежів за такими процентами, здійснених в іноземній валюті, перераховується у гривні за офіційним валютним (обмінним)курсом Національного банку України, що діє на день сплати таких процентів.

            Таке право виникає в разі якщо за рахунок іпотечного житлового кредиту будується чи купується житловий будинок (квартира), визначений платником податку як основне місце його проживання, зокрема згідно з позначкою в паспорті про реєстрацію за місцезнаходженням такого житла. Крім того, відповідно до п.п.166.3.8 п.166.3 ст.166 ПКУ фізична особа резидент має право включити до податкової знижки суми витрат, які пов»язані із сплатою видатків на будівництво(придбання)доступного житла, визначеного законодавством, у т.ч. на погашення пільгового іпотечного житлового кредиту, наданого на такі цілі, та процентів за ним.

            Право на включення до податкової знижки суми, розрахованої відповідно до ст.175 надається платнику податку за одним іпотечним кредитом протягом 10 послідовних календарних років починаючи з року, в якому:

-          Об»єкт житлової іпотеки придбавається;

-          Збудований об»єкт іпотеки переходить у власність платника податку та починає використовуватися як основне місце проживання.

У разі якщо іпотечний житловий кредит має строк погашення більше ніж 10 календарних років, право на включення частини суми процентів до податкової знижки за новим іпотечним житловим кредитом виникає у платника податку після повного погашення основної суми та процентів попереднього іпотечного житлового кредиту.

Якщо сума одержаного фізичною особою кредиту, перевищує суму, витрачену на придбання предмета іпотеки, до складу витрат включається сума процентів, сплачена за користування іпотечним кредитом у частині, витраченій за цільовим призначенням.

            Порядок визначення сум процентів, оплачених платником податку за користування іпотечним житловим кредитом з метою нарахування податкової знижки регулюється ст.175 ПКУ.

 

 

                            З 1 квітня 2016 року застосовується нова форма податкової накладної

            Мінфін наказом від 31.12.2015року №1307 затвердив форму податкової накладної та порядок її заповнення. Податкова накладна та додатки до неї складаються в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації у порядку, визначеному законодавством , електронного підпису уповноваженої платником особи.

            Усі податкові накладні, у т.ч.накладні, особливості заповнення яких викладені в п.9-15 Порядку, підлягають реєстрації в ЄРПН у порядку встановленому Кабміном, та за формою чинною на день такої реєстрації.

Усі графи податкової накладної , що мають вартісні показники, заповнюються в гривнях з копійками.

Податкова накладна складається у день виникнення податкового зобов»язання постачальника (продавця), крім випадків передбачених Податковим кодексом та Порядком.  

 

 

 
 

 

 

Актуальна тема

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/actualbody/311424_1.jpg 

Імплементація Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/agolova/images76.jpeg

Інформацію про Європейський Союз можна отримати:

Міністерство закордонних справ України
www.mfa.gov.ua

Представництво Європейської Комісії в Україні
www.delukr.ec.europa.eu

Державний комітет телебачення та радіомовлення України
www.comin.kmu.gov.ua
www.ukraine-nato.gov.ua

 Європейський простір
www.eu.prostir.ua

Місцеве РАДІОМОВЛЕННЯ

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/oprosbody/uk.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/informbody/4564

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/oprosbody/gu2.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/oprosbody/children.gif

Про сплату податку на доходи фізичних осіб відокремленим підрозділом

Запобігання проявам корупції

Детінізація економіки

Почесне звання "Мати-героїня"