Кременецька районна державна адміністрація
47000, м.Кременець, вул.Шевченка, 56
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

 • http://ogp.gov.ua/sites/default/files/president.gif
 • http://ogp.gov.ua/sites/default/files/kmu.gif
 • http://www.vin.gov.ua/web/vinoda.nsf/actbanersnet/Ban11/$FILE/vru.jpg 
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/predstav2.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/cp9wldlwaaan2iu.jpg
 • http://cs614727.vk.me/v614727785/158da/fV7SlKtK6Wc.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/10_big.jpg 
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/8030251sm.jpg
 • http://eacs.com.ua/img/m65_0_ru.jpg 
 • http://vodolaga.org/Dizayn/pub-inf.jpg
 • http://www.minjust.gov.ua/static/images/bann/publicinfo-1.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/posilbody/lustraition_160_102.gif
 • http://comin.kmu.gov.ua/img/Anti_kor_Portal.gif 
 • http://www.itk.ua/files/partners/middle_image_37.png?r=1359587582
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/rnbou2.jpg
 • http://www.vinoblzem.gov.ua/wp-content/uploads/2012/12/kn-ap.png
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/54_antimonopol.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/spfu.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/nads.gif
 •  http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/nadu1.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/cvk.jpg 
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/drv_bane.jpeg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/sud.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/konst.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/333.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/baner3.jpg  
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/10_1.jpg  
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/61_ternop.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/logotyp_gu_dfs_ternopil.jpg
 •  http://comin.kmu.gov.ua/img/ukrinform.gif
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/62_baner_gus.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/14122012.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/temp1.gif
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/mp29.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/111

             http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/222.png

              

На головну

10.02.16


 Приватні підприємці на загальній системі оподаткування сплачують військовий збір до 19.02.2016 року

            Кременецька ОДПІ нагадує, що відповідно до норм Податкового кодексу України загальний річний оподатковуваний дохід дорівнює сумі загального місячного оподаткованого доходу, іноземних доходів, отриманих протягом такого звітного податкового року, доходів,отриманих фізичною особою-підприємцем від провадження господарської діяльності.

            Згідно із статтею 177 Кодексу об»єктом оподаткування фізичної особи-підприємця є чистий оподатковуваний дохід, тобто різниця між загальним оподатковуваним доходом  (виручка у грошовій та не грошовій формі) і документально підтвердженими витратами, пов»язаними з господарською діяльністю такої фізичної особи – підприємця.

            Отже, фізичні особи-підприємці, крім тих що обрали спрощену систему, за результатами звітного податкового року самостійно розраховують  військовий збір в розмірі 1,5% чистого оподатковуваного доходу, відображаються в річній податковій декларації та сплачують в терміни передбачені для сплати податку на доходи фізичних осіб за відповідний період.

            Першим звітним податковим періодом для нарахування військового збору з доходів фізичних осіб-підприємців, які обрали загальну систему оподаткування є 2015 рік. Термін сплати військового збору для фізичних осіб-підприємців до 19 лютого 2016 року.

            Що ж стосується підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування, то оскільки ст..165 Податкового кодексу встановлено що до загального оподаткованого доходу фізичних осіб не включається дохід фізичної особи-підприємця, з якого сплачується єдиний податок згідно із спрощеною системою оподаткування, а значить ця категорія осіб, звільняється від нарахування та сплати військового збору.

Податкова декларація з транспортного податку подається до 20 лютого

Платники податку – юридичні особи самостійно обчислюють суму податку станом на 1 січня звітного року (2016 рік) і до 20 лютого цього ж року подають контролюючому органу за місцем реєстрації об»єкта оподаткування декларацію за встановленою формою, з розбивкою річної суми рівними частками поквартально.

Нагадуємо, об»єктом оподаткування в 2016 році є легкові автомобілі, з року випуску яких минуло більше 5 років (включно) та середньо ринкова вартість яких становить понад 750 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного)року (в 2016 році – 1033500 грн.).

Ставка податку встановлюється з розрахунку на календарний рік у розмірі 25000 гривень за кожен легковий автомобіль, що є об»єктом  оподаткування, а базовий податковий період  дорівнює календарному року.

Податкова декларація з транспортного податку подається за формою, затвердженою наказом Міністерства фінансів України від 10.04.2015 року №415.

 Звітність неприбуткових установ  та організацій за 2015 рік

 Законом України від 13.08.2015 року №652-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування неприбуткових організацій» внесено зміни до ст..133 ПКУ та визначено умови, за яких неприбуткові підприємства, установи та організації не є платниками податку на прибуток підприємств.

До затвердження  нового звіту про використання доходів (прибутків)неприбуткової організації подається звіт про використання коштів неприбуткових установ та організацій, затверджений наказом Міндоходів від 27.01.2014р. №85.

Крім того, до затвердження КМУ нового «Порядку ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій» включення неприбуткових підприємств, організацій до Реєстру та виключення з Реєстру для цілей подання Податкового звіту про використання коштів неприбуткових установ та організацій у частині застосування ознаки неприбутковості необхідно керуватися наказом  Мінфіну від 24.01.2013 року №37 «Про затвердження Положення про Реєстр неприбуткових установ та організацій».

Податковий звіт про використання коштів неприбуткових установ та організацій за 2015 рік необхідно надати не пізніше 29.02.2016 року.

Місячна звітність з рентної плати

 

Для подання платниками декларації з рентної плати ДФС України повідомила про нюанси подання такої звітності у I кварталі 2016 року.

Відтак встановлено відмінний від попереднього, що відповідав календарному кварталу, базовий податковий (звітний) період, що дорівнює календарному місяцю.

Авансові внески у розмірі однієї третини суми податкових зобов’язань з рентної плати за попередній податковий (звітний) квартал не справляються.

До набрання чинності формою Податкової декларації з рентної плати, якою передбачено її складання за звітний (податковий) період, який дорівнює місяцю, Податкова декларація з рентної плати подається за формою, затвердженою наказом Міністерства фінансів України від 17.08.2015 №719.

З деталями заповнення декларації з рентної плати можна ознайомитися у листі ДФС України від 01.02.2016 р. №3276/7/99-99-15-04-02-17 „Про подання у I кварталі 2016 року податкової декларації з рентної плати (місячний податковий період)”.

У січні місцеві бюджети отримали від юросіб 6 млн грн єдиного податку

 

На початок лютого на спрощеній системі оподаткування перебував 2901 суб’єкт господарювання – юридична особа Тернопільщини.

За словами начальника Головного управління ДФС у Тернопільській області Ігоря Комендата, на третій групі платників єдиного податку за ставкою податку у розмірі 3% налічувалось 199 платників, у розмірі 5%– 2702.

Загалом платники з початку цього року сплатили до місцевих бюджетів 6 млн грн єдиного податку з юридичних осіб, що на 3,4 млн грн більше, ніж за відповідний період минулого року.

Нагадаємо, що з 1 січня 2016 року для платників єдиного податку третьої групи обмежено річний обсяг доходу до 5 мільйонів гривень, (раніше він становив 20 мільйонів гривень). І встановлено ставку податку 3% із ПДВ та 5% - без ПДВ.

Зміни в оподаткуванні податком на прибуток підприємств у 2016 році

 

Відповідно до нової редакції п. 137.4 ст. 137 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) податковими (звітними) періодами для податку на прибуток підприємств є календарні: квартал, півріччя, три квартали, рік. При цьому податкова декларація розраховується наростаючим підсумком. Водночас п. 137.5 ст. 137 ПКУ для окремих категорій платників податку встановлено річний податковий (звітний) період.

Окрім цього, враховуючи внесені зміни до п. 57.1 ст. 57 ПКУ, вилучено положення щодо подання податкової декларації за базовий звітний (податковий) рік до 1 червня року наступного за звітним (податковим) роком.

Таким чином, за результатами діяльності 2015 року податкова декларація повинна бути подана:

- протягом 40 календарних днів, що настають за останнім днем звітного податкового кварталу, якщо базовим звітним (податковим) періодом для платника податку є календарний квартал;

- протягом 60 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) року, якщо базовим звітним (податковим) періодом є календарний рік.

Також платники податку у січні-травні 2016 року не сплачують щомісячні авансові внески, нараховані у податковій декларації за 2014 рік. Крім того, у податковій декларації з податку на прибуток за 2015 рік розрахунок щомісячних авансових внесків у період з червня 2016 року по травень 2017 року не здійснюється та р. 26 форми Податкової декларації з податку на прибуток підприємств, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 20.10.2015 №897, не заповнюється.

Проте платники, які за новими правилами у 2016 році подають податкові декларації за податкові (звітні) періоди квартал, півріччя, три квартали, рік, у податковій декларації за три квартали 2016 року визначають авансовий внесок з податку на прибуток у розмірі 2/9 податку на прибуток, який підлягає сплаті до 31 грудня 2016 року.

Нагадуємо, що 1 грудня 2015 року набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 20.10.2015 № 897 «Про затвердження форми Податкової декларації з податку на прибуток підприємств», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 11.11.2015 за № 1415/27860 (далі – Декларація №897). З огляду на зазначене подання податкової звітності з податку на прибуток за результатами діяльності за 2015 рік здійснюється за новою формою декларації.

Інші основні зміни в оподаткуванні податком на прибуток, зокрема, вимоги для об’єднань та асоціацій об’єднань співвласників багатоквартирних будинків з метою визначення їх неприбутковими організаціями, зменшення податку на прибуток на суму нарахованого податку на нерухоме майно, коригування фінансового результату на доходи від участі в капіталі та дивіденди, нові різниці для коригування фінансового результату до оподаткування на період дії закону щодо фінансової реструктуризації описано в листі ДФС України від від 18.01.2016 р. №1626/7/99-99-19-02-02-17 «Про зміни в оподаткуванні податком на прибуток підприємств у 2016 році» .

 

 
 

 

 

Актуальна тема

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/actualbody/311424_1.jpg 

Імплементація Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/agolova/images76.jpeg

Інформацію про Європейський Союз можна отримати:

Міністерство закордонних справ України
www.mfa.gov.ua

Представництво Європейської Комісії в Україні
www.delukr.ec.europa.eu

Державний комітет телебачення та радіомовлення України
www.comin.kmu.gov.ua
www.ukraine-nato.gov.ua

 Європейський простір
www.eu.prostir.ua

Місцеве РАДІОМОВЛЕННЯ

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/oprosbody/uk.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/informbody/4564

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/oprosbody/gu2.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/oprosbody/children.gif

Про сплату податку на доходи фізичних осіб відокремленим підрозділом

Запобігання проявам корупції

Детінізація економіки

Почесне звання "Мати-героїня"