Кременецька районна державна адміністрація
47000, м.Кременець, вул.Шевченка, 56
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

 • http://ogp.gov.ua/sites/default/files/president.gif
 • http://ogp.gov.ua/sites/default/files/kmu.gif
 • http://www.vin.gov.ua/web/vinoda.nsf/actbanersnet/Ban11/$FILE/vru.jpg 
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/predstav2.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/cp9wldlwaaan2iu.jpg
 • http://cs614727.vk.me/v614727785/158da/fV7SlKtK6Wc.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/10_big.jpg 
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/8030251sm.jpg
 • http://eacs.com.ua/img/m65_0_ru.jpg 
 • http://vodolaga.org/Dizayn/pub-inf.jpg
 • http://www.minjust.gov.ua/static/images/bann/publicinfo-1.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/posilbody/lustraition_160_102.gif
 • http://comin.kmu.gov.ua/img/Anti_kor_Portal.gif 
 • http://www.itk.ua/files/partners/middle_image_37.png?r=1359587582
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/rnbou2.jpg
 • http://www.vinoblzem.gov.ua/wp-content/uploads/2012/12/kn-ap.png
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/54_antimonopol.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/spfu.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/nads.gif
 •  http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/nadu1.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/cvk.jpg 
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/drv_bane.jpeg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/sud.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/konst.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/333.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/baner3.jpg  
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/10_1.jpg  
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/61_ternop.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/logotyp_gu_dfs_ternopil.jpg
 •  http://comin.kmu.gov.ua/img/ukrinform.gif
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/62_baner_gus.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/14122012.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/temp1.gif
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/mp29.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/111

             http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/222.png

              

На головну

03.02.2016


 Методичнірекомендаціїщодо заповнення реквізитів Розрахунку з рентної плати за спеціальне використання води

 

Державна фіскальна служба України листом від 27.01.2016 р. №2604/7/99-99-15-04-02-17 надає методичнірекомендації щодо заповнення реквізитів Розрахунку з рентної плати за спеціальне використання води. Відтак Додаток 5 (Розрахунок з рентної плати за спеціальне використання води, далі – Розрахунок) до Податкової декларації з рентної плати, форму якої затверджено наказом Міністерства фінансів України від 17.08.2015 р. №719 (далі – Декларація) заповнюється платниками рентної плати за спеціальне використання води, які використовують обсяги води, отримані шляхом забору води з водних об’єктів (первинні водокористувачі) та/або від первинних або інших водокористувачів (вторинні користувачі), та використовують воду для потреб рибництва (далі – платник).

У рядку 4 Розрахунку платники, які є первинними водокористувачами, зазначають інформацію щодо отриманого у визначеному законодавством порядку дозволу на спеціальне водокористування (далі – Дозвіл), зокрема, дата видачі та термін його дії. Платники, які не належать до категоріїпервинних водокористувачів, даний рядок не заповнюють.

Для кожного типу водного об’єкта відповідно до додатку 16 до Декларації складається окремий Розрахунок. Так, при заповненні рядка 6 Розрахунку платники використовують довідкову інформацію відповідно до додатку 16 до Декларації – Кодифікацію водних об’єктів за типом водного об’єкта та напрямом використання води, згідно з розділом IX Податкового кодексу України (далі ПКУ).

Платники, яківидобувають та/або споживають обсяги води iз підземних водних об’єктів, у тому числі джерел (п. 2 частини другої ст. 3 Водного кодексу України, у розумінні місць природного або штучного виходу підземних вод на денну поверхню), що згідно iз законодавством віднесено до водних об’єктів загальнодержавного значення (далі – підземні водні об’єкти загальнодержавного значення), а також провадять або не провадять господарську діяльність iз транспортування та/або постачання обсягів таких вод з підземних водних об’єктів загальнодержавного значення споживачам, у рядку 6 Розрахунку зазначають код «1.1.1».

Платники, які видобувають та/або споживають обсяги води iз поверхневих водних об’єктів, що згідно iз законодавством віднесено до водних об’єктів загальнодержавного значення (далі – поверхневі водні об’єкти загальнодержавного значення), а також провадять або не провадять господарську діяльність з транспортування та/або постачання обсягів таких вод з поверхневих водних об’єктів загальнодержавного значення споживачам, у рядку 6 Розрахунку зазначають код «1.3.1».

Платники, які видобувають та/або споживають обсяги води як iз поверхневих так i підземних водних об’єктів, що згідно iз законодавством віднесено до водних об’єктів загальнодержавного значення (далі – змішані джерела водопостачання загальнодержавного значення), а також провадять або не провадять господарську діяльність з транспортування та/або постачання обсягів таких вод iз змішананих джерел водопостачання загальнодержавного значення споживачам, керуючись п. 255.10 ст. 255 ПКУ, складають два окремих Розрахунки (за джерелами походження обсягів води) із зазначенням у рядку 6 кодів:

«1.1.1» – у частині обсягів води, що видобута iз підземних водних об’єктів загальнодержавного значення або обсягів, що визначаються як частка підземних вод у загальному обсязі спожитих вод iз змішаних джерел водопостачання загальнодержавного значення, де частка підземних вод визначається у технічній документації первинного водокористувача;

«1.3.1» – у частині обсягів води, що видобута iз поверхневих водних об’єктів загальнодержавного значення або обсягів, що визначаються як частка поверхневих вод у загальному обсязі спожитих вод iз змішаних джерел водопостачання загальнодержавного значення, де частка підземних вод визначається у технічній документації первинного водокористувача.

Для аналогічного випадку у разі використання платниками водних об’єктів місцевого значення у рядку 6 Розрахунку відповідно зазначаються коди «1.2.1» та «1.3.2».

При цьому, платники, яківидобувають та/або споживають обсяги води iз змішаних джерел водопостачання при обчисленні податкових зобов’язань iз рентної плати за спеціальне використання води застосовують ставки рентної плати встановлені для джерел, з яких формуюються змішані джерела відповідно до п.п. 255.5.1-255.5.2 п. 255.5 ст. 255 ПКУ.

Платники, які використовують воду, яка входить виключно до складу напоїв із змішаних джерел водопостачання загальнодержавного значення, складають два окремих Розрахунки. При цьому у рядку 6 Розрахунку зазначають як для обсягів води, що видобута iз підземних водних об’єктів, так i для води, що вилучена iзповерхневих водних об’єктів, код «2.1.1» та застосовують ставки рентної плати визначені у п.п. 255.5.6 п. 255.5 ст. 255 ПКУ. Для аналогічного випадку у разівикористання платниками водних об’єктів місцевого значення – використовується код «2.2.1».

 

Особливості визначення податкових зобов’язань з податку на додану вартість

 

Законом України від 24 грудня 2015 року №909-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році» (далі – Закон №909) внесено суттєві зміни до Податкового кодексу України (далі – ПКУ) в частині визначення податкових зобов’язань з податку на додану вартість та їх сплати до бюджету, зокрема, сільськогосподарськими товаровиробниками.

З метою забезпечення виконання нових правил оподаткування, запроваджених з 1 січня 2016 року наказом Міністерства фінансів України від 28.01.2016 р. №21 «Про затвердження форм та порядку заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість» (далі – Наказ №21) затверджена нова форма декларації з податку на додану вартість. Даний документ опубліковано в офіційному виданні "Урядовий кур’єр" 30 січня 2016 року.

Оскільки останні зміни в оподаткуванні, що запроваджені з 1 січня 2016 року, повною мірою можуть бути відображені лише в податковій декларації з податку на додану вартість, що затверджена Наказом №21, то податкова звітність з ПДВ, починаючи із звітного періоду січень 2016 року, подається усіма платниками податку за новою формою в електронному вигляді.

 

Подаємо декларацію зручним способом

 

Декларацію про майновий стан і доходи, отримані громадянами у 2015 році, платник податку подає в один із таких способів:

·                     особисто або уповноваженою на це особою;

·                     поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення не пізніше ніж за п’ять днів до закінчення граничного строку подання;

·                     засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису не пізніше закінчення останньої години дня, в якому спливає граничний строк подання.

Нагадуємо, що платники, які зобов’язані подавати таку декларацію, повинні зробити це до 1 травня 2016 року, а які хочуть отримати податкову знижку – до 31 грудня 2016 року.

 

В січні цього року платники Тернопілля

перерахували в бюджет країни майже 200 мільйонів гривень

 

До Зведеного бюджету України впродовж січня 2016 року платники Тернопільщини перерахували 198,5 млн гривень. За словами начальника Головного управління ДФС у Тернопільській області Ігоря Комендата, це на 38,6 млн грн або на 24,1% більше показника попереднього року.

Прогнозні показники надходжень до державного бюджету за перший місяць поточного року забезпечено на 122,8%, надійшло 84,6 млн гривень.

Зокрема, платники спрямували до державного бюджету 43,2 млн грн податку на додану вартість, 3,2 млн грн податку на прибуток та один млн гривень акцизного податку.

До місцевих бюджетів цього року надійшло 114 млн гривень, приріст надходжень відповідно до очікуваного показника 20 млн гривень. Надходження єдиного соціального внеску в січні склали 124,1 млн грн, що на 5,8 млн грн більше прогнозного показника.

Варто нагадати, що з 1 січня 2016 року набрали чинності зміни, внесені до Податкового кодексу Законом України від 24 грудня 2015 р. № 909-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році». Зміни торкнулись практично всіх податків і зборів, що адмініструються фіскальною службою як в частині ставок податків, так і періодів сплати або подання звітності.

 

 

На семінарі у Зборові платників ознайомили із податковими нововведеннями

 

Нещодавно в актовому залі Зборівської райдержадміністрації відбувся семінар за участю провідних фахівців Головного управління ДФС у Тернопільській області для платників району.

Понад півтори сотні підприємців та бухгалтерів прийшли ознайомитись із новаціями податкового законодавства, які набули чинності з 1 січня 2016 року. Під час заходу лекторами висвітлено найбільш актуальні питання стосовно нововведень в нарахуванні та сплаті земельного податку, транспортного та акцизного податку, особливості  застосування спрощеної системи оподаткування як юридичними особами, так і  фізичними особами – підприємцями у 2016 році. Платників детально ознайомили з новими правилами обчислення та сплати податку на прибуток підприємств,  змінами в оподаткуванні податком на доходи фізичних осіб, новаціями для власників нерухомого майна, новими ставками для справляння цього податку. Увагу акцентували на змінах стосовно єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Учасникам розповіли про зниження ставки нарахування ЄСВ для підприємств з 41% (у середньому, залежно від класу ризику) до 22% та скасування утримання ЄСВ з найманих працівників (3,6%).

 Слухачі не тільки отримали вичерпну інформацію від фахівців фіскальної служби, а й мали можливість проконсультуватися з ними щодо застосування на практиці нововведених норм податкового законодавства, які вступили в дію у зв’язку з набранням чинності з 1січня 2016 року Закону України від 24 грудня 2015 року №909-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році»,на практиці.  

 
 

 

 

Актуальна тема

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/actualbody/311424_1.jpg 

Імплементація Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/agolova/images76.jpeg

Інформацію про Європейський Союз можна отримати:

Міністерство закордонних справ України
www.mfa.gov.ua

Представництво Європейської Комісії в Україні
www.delukr.ec.europa.eu

Державний комітет телебачення та радіомовлення України
www.comin.kmu.gov.ua
www.ukraine-nato.gov.ua

 Європейський простір
www.eu.prostir.ua

Місцеве РАДІОМОВЛЕННЯ

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/oprosbody/uk.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/informbody/4564

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/oprosbody/gu2.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/oprosbody/children.gif

Про сплату податку на доходи фізичних осіб відокремленим підрозділом

Запобігання проявам корупції

Детінізація економіки

Почесне звання "Мати-героїня"