Кременецька районна державна адміністрація
47000, м.Кременець, вул.Шевченка, 56
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

 • http://ogp.gov.ua/sites/default/files/president.gif
 • http://ogp.gov.ua/sites/default/files/kmu.gif
 • http://www.vin.gov.ua/web/vinoda.nsf/actbanersnet/Ban11/$FILE/vru.jpg 
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/predstav2.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/cp9wldlwaaan2iu.jpg
 • http://cs614727.vk.me/v614727785/158da/fV7SlKtK6Wc.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/10_big.jpg 
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/8030251sm.jpg
 • http://eacs.com.ua/img/m65_0_ru.jpg 
 • http://vodolaga.org/Dizayn/pub-inf.jpg
 • http://www.minjust.gov.ua/static/images/bann/publicinfo-1.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/posilbody/lustraition_160_102.gif
 • http://comin.kmu.gov.ua/img/Anti_kor_Portal.gif 
 • http://www.itk.ua/files/partners/middle_image_37.png?r=1359587582
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/rnbou2.jpg
 • http://www.vinoblzem.gov.ua/wp-content/uploads/2012/12/kn-ap.png
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/54_antimonopol.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/spfu.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/nads.gif
 •  http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/nadu1.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/cvk.jpg 
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/drv_bane.jpeg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/sud.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/konst.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/333.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/baner3.jpg  
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/10_1.jpg  
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/61_ternop.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/logotyp_gu_dfs_ternopil.jpg
 •  http://comin.kmu.gov.ua/img/ukrinform.gif
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/62_baner_gus.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/14122012.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/temp1.gif
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/mp29.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/111

             http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/222.png

              

На головну

21.12.15


 

 Порядок розрахунків з підзвітними особами

 

Видача готівкових коштів під звіт або на відрядження дозволяється на термін

-          не більше 10 робочих днів з дня видачі готівкових коштів під звіт для закупівлі сільськогосподарської продукції і заготівлі вторинної сировини, окрім металобрухту;

-          на термін не більше 2 робочих днів, включаючи день отримання готівкових коштів під звіт,- на усі інші виробничі (господарські) потреби.

Якщо підзвітній особі одночасно видана готівка як на відрядження, так і для вирішення в цьому відрядженні виробничих (господарських)питань, то термін, на який видана готівка під звіт на ці завдання, може бути продовжений до закінчення терміну відрядження.

Авансовий звіт представляється до закінчення 5-го банківського дня, що йде за днем, в якому платник податків або завершує таке відрядження, або завершує виконання окремої цивільно-правової дії з доручення і за рахунок особи, що видала засоби під звіт.

За наявності надмірно витрачених засобів їх сума повертається платником податків в касу або зараховується на банківський рахунок особи, що видала їх, до або під час вистави авансового звіту. Якщо під час службового відрядження працівник отримав готівку на платіжну картку, то здати авансовий звіт і повернути суму надмірно витрачених коштів необхідно до закінчення 3-го банківського дня після завершення відрядження.

Крім того, якщо під час відрядження працівник використав платіжні картки для проведення розрахунків у безготівковій формі, а термін представлення авансового звіту не перевищує 10 банківських днів, за наявності поважних причин працедавець може його продовжити до 20 банківських днів.

Податковим агентом при оподаткуванні суми, виданої під звіт і не поверненої у встановлений термін, являється особа, що видала таку суму,-в сумі, що перевищує фактичні витрати платників податків на виконання таких дій.

ПДФО з суми перевищення утримується за рахунок будь-якого оподатковуваного доходу (після його оподаткування)працівника за відповідний місяць, а при недостатності суми доходу – за рахунок оподатковуваних доходів наступних звітних місяців до повної сплати суми ПДФО.

У разі звільнення працівника сума податку утримується під час остаточного розрахунку, а при недостатності суми непогашена частина податку включається в податкові зобов»язання платника податків за результатами звітного року.

 

Сума штрафу за неправомірне застосування платником податку податкової соціальної пільги не відображається у податковому розрахунку за ф. 1ДФ

 

Відповідно до п.п. 169.2.4 п. 169.2 ст. 169 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) якщо платник податку порушує норми п. 169.2 ст. 169 ПКУ, внаслідок чого, зокрема, податкова соціальна пільга (далі – ПСП) застосовується також під час отримання інших доходів протягом будь-якого звітного податкового місяця або за кількома місцями отримання доходів, такий платник податку втрачає право на отримання ПСП за всіма місцями отримання доходу починаючи з місяця, в якому мало місце таке порушення, та закінчуючи місяцем, в якому право на застосування ПСП відновлюється.

Платник податку може відновити право на застосування ПСП, якщо він подасть заяву про відмову від такої пільги всім роботодавцям із зазначенням місяця, коли відбулося таке порушення, на підставі чого кожний роботодавець нараховує і утримує відповідну суму недоплати податку та штраф у розмірі 100% суми цієї недоплати за рахунок найближчої виплати доходу такому платнику податку, а у разі, коли сума виплати недостатня, - за рахунок наступних виплат. Якщо сума недоплати та/або штрафу не були утримані податковим агентом за рахунок доходу платника податку, то такі суми включаються до річної податкової декларації такого платника податку. При цьому право на застосування ПСП відновлюється з податкового місяця, що настає за місяцем, в якому сума такої недоплати та штраф повністю погашаються.

Наказом Міністерства фінансів України від 13.01.2015 р. №4 затверджено форму Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку (форма № 1ДФ) та Порядок заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку (далі – Порядок).

Відтак нормами Порядку не передбачено відображення у податковому розрахунку штрафних санкцій, які застосовуються до платника податку у разі порушення ним норм застосування ПСП.

Якщо працедавець у поданому податковому розрахунку за ф. 1ДФ за звітний період зазначив ознаку ПСП, надану платнику податку, який не мав права на її застосування, то необхідно провести відповідне коригування показників цього податкового розрахунку та подати уточнюючий податковий розрахунок за цей період. Коригування показників ф. 1ДФ проводиться за правилами, встановленими Порядком.

З цим та іншими роз’ясненнями можна ознайомитися у загальнодоступному інформаційно-довідковому ресурсі на веб-порталі ДФС України, дане роз’яснення у категорії 103.25.

 

Електронний цифровий підпис можна оформити за довіреністю

 

Відповідно до п. 5.1 Регламенту Акредитованого центру сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту ДФС передбачено, що заявник може бути представлений довіреною особою, якщо немає можливості його особистої присутності в Акредитованому центрі сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту ДФС (далі - АЦСК ІДД ДФС). У цьому випадку заявник надає довіреність на подання документів для реєстрації.

Представництво юридичних осіб (за винятком органів державної влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій державної форми власності), фізичних осіб – підприємців, фізичних осіб та осіб, які провадять незалежну професійну діяльність, в АЦСК ІДД ДФС здійснюється особисто або виключно на підставі довіреності, посвідченої нотаріально. Зазначена довіреність повинна бути оформлена на номерному бланку суворої звітності.

Заявник наділяє представника відповідними повноваженнями для отримання послуг електронного цифрового підпису (далі – ЕЦП) (подання до відокремлених пунктів реєстрації реєстраційних документів заявника, вчинення необхідних реєстраційних дій, генерація особистих ключів заявника, блокування, поновлення, скасування посилених сертифікатів тощо). Якщо реєстраційні документи заявника (реєстраційна картка тощо) підписані безпосередньо представником, в довіреності повинно бути додатково обумовлено наділення представника повноваженнями укладати від імені заявника договір про надання послуг ЕЦП.

 

Відповідальність платника при відмові допуску до перевірки

 

Відповідно до абзацу шостого п. 81.1 ст. 81 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) відмова платника податків та/або посадових (службових) осіб платника податків (його представників або осіб, які фактично проводять розрахункові операції) від допуску до перевірки на інших підставах, ніж визначені в абзаці п’ятому п. 81.1 ст. 81 ПКУ, не дозволяється.

При відмові платника податків та/або посадових (службових) осіб платника податків (його представників або осіб, які фактично проводять розрахункові операції) у допуску посадових (службових) осіб контролюючого органу до проведення перевірки складається акт, який засвідчує факт відмови (п. 81.2 ст. 81 ПКУ).

Згідно з п. 94.1 ст. 94 ПКУ адміністративний арешт майна платника податків (далі – арешт майна) є винятковим способом забезпечення виконання платником податків його обов’язків, визначених законом.

Арешт майна може бути застосовано, якщо платник податків відмовляється від проведення документальної або фактичної перевірки за наявності законних підстав для її проведення або від допуску посадових осіб контролюючого органу (п.п. 94.2.3 п. 94.2 ст. 94 ПКУ).

Порушники валютного законодавства Тернопільщини

сплатили 2,3 мільйони гривень пені та штрафів

 

За результатами проведеної контрольно-перевірочної роботи суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності впродовж одинадцяти місяців 2015 року за порушення термінів розрахунків у сфері ЗЕД було донараховано понад 2,7 млн грн пені та штрафних санкцій. З питань дотримання вимог валютного законодавства проведено 126 перевірок суб’єктів ЗЕД, з яких 42 планових та 84 позапланових.

Станом на початок грудня порушниками валютного законодавства до бюджету вже сплачено понад 2,3 млн грн пені за порушення термінів розрахунків у сфері ЗЕД та донарахованих штрафних санкцій.

Із новаціями податкового законодавства – до громади Бучача

 

Щомісяця з метою належної консультації та задля підвищення рівня податкової культури і обізнаності серед активної громадськості та представників бізнесу фахівці Головного управління ДФС в області проводять «День району». Вчора такий захід відбувся у Бучачі.

У приміщенні Бучацької об’єднаної ДПІ заступник начальника ГУ ДФС в області Сергій Господарик зустрівся  із  журналістами місцевої преси та радіо. У ході зустрічі  Сергій Степанович проінформував присутніх щодо новацій законодавства, зокрема питань, пов’язаних із реформуванням податкової системи. Серед першочергових питань основну увагу було  акцентовано на оперативному висвітленні низки актуальних податкових змін у ЗМІ.

Після відкритого діалогу із журналістами в актовій залі Бучацької РДА відбувся семінар для платників, представників бізнесу та громадськості.  Із вітальним словом до громадськості звернувся Сергій Господарик: «Шановні учасники заходу, нещодавно ми провели  зустріч із народними депутатами, які представляють у Верховній Раді України громаду Тернопільщини, та обговорили з ними основні зміни до Бюджетного та Податкового кодексів, що пропонуються урядом та їх вплив на формування місцевих бюджетів. Хочу зауважити, що ці зміни Верховна Рада України планує прийняти ще цього року і, що основне, вони стосуватимуться усіх видів податків. Як і завжди, з кожним нововведенням у вас виникає безліч питань, відповіді на які ми надаватимемо в результаті подібної до сьогоднішньої нашої співпраці».

 Окрім цього, заступник начальника ГУ ДФС області розповів присутнім основні положення концепції реформування податкової системи, про особливості спецрежиму оподаткування сільськогосподарських товаровиробників та про інші новації законодавства, наголосивши на важливості врахування кожної висловленої думки з цього приводу.

Згодом під час семінару спеціалісти відомства роз’яснили платникам нові правила в обчисленні та сплаті податку на прибуток підприємств, основні зміни в оподаткуванні податку на доходи фізичних осіб, військовий збір, особливості нарахування та  сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування в рамках податкової реформи. Після інформування громади Бучача стосовно вищевказаних новацій лектори надали грунтовні відповіді на запитання, які турбували платників району.

Крім того, відбулася робоча зустріч керівництва ГУ ДФС у Тернопільській області та Бучацької ОДПІ з представниками районної влади. Учасники визначили необхідність та шляхи ліквідації існуючої заборгованості перед державою окремих підприємств, розширення бази оподаткування та збільшення надходжень до бюджету, а також перспективи залучення інвестицій в економіку району.

 

 
 

 

 

Актуальна тема

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/actualbody/311424_1.jpg 

Імплементація Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/agolova/images76.jpeg

Інформацію про Європейський Союз можна отримати:

Міністерство закордонних справ України
www.mfa.gov.ua

Представництво Європейської Комісії в Україні
www.delukr.ec.europa.eu

Державний комітет телебачення та радіомовлення України
www.comin.kmu.gov.ua
www.ukraine-nato.gov.ua

 Європейський простір
www.eu.prostir.ua

Місцеве РАДІОМОВЛЕННЯ

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/oprosbody/uk.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/informbody/4564

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/oprosbody/gu2.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/oprosbody/children.gif

Про сплату податку на доходи фізичних осіб відокремленим підрозділом

Запобігання проявам корупції

Детінізація економіки

Почесне звання "Мати-героїня"