Кременецька районна державна адміністрація
47000, м.Кременець, вул.Шевченка, 56
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

 • http://ogp.gov.ua/sites/default/files/president.gif
 • http://ogp.gov.ua/sites/default/files/kmu.gif
 • http://www.vin.gov.ua/web/vinoda.nsf/actbanersnet/Ban11/$FILE/vru.jpg 
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/predstav2.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/cp9wldlwaaan2iu.jpg
 • http://cs614727.vk.me/v614727785/158da/fV7SlKtK6Wc.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/10_big.jpg 
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/8030251sm.jpg
 • http://eacs.com.ua/img/m65_0_ru.jpg 
 • http://vodolaga.org/Dizayn/pub-inf.jpg
 • http://www.minjust.gov.ua/static/images/bann/publicinfo-1.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/posilbody/lustraition_160_102.gif
 • http://comin.kmu.gov.ua/img/Anti_kor_Portal.gif 
 • http://www.itk.ua/files/partners/middle_image_37.png?r=1359587582
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/rnbou2.jpg
 • http://www.vinoblzem.gov.ua/wp-content/uploads/2012/12/kn-ap.png
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/54_antimonopol.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/spfu.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/nads.gif
 •  http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/nadu1.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/cvk.jpg 
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/drv_bane.jpeg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/sud.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/konst.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/333.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/baner3.jpg  
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/10_1.jpg  
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/61_ternop.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/logotyp_gu_dfs_ternopil.jpg
 •  http://comin.kmu.gov.ua/img/ukrinform.gif
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/62_baner_gus.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/14122012.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/temp1.gif
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/mp29.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/111

             http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/222.png

              

На головну

14.08.2015


 Форма та тонкощі заповнення „уточненки” за формою №1ДФ

 

Форма та Порядок заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку (форма № 1ДФ) затверджені наказом Міністерства фінансів України від 13.01.2015 № 4.

Порядок заповнення звітного нового та уточнюючого податкових розрахунків є однаковим. Звітний новий та уточнюючий податкові розрахунки подаються на підставі інформації з попередньо поданого податкового розрахунку і містять інформацію лише за рядками й реквізитами, які уточнюються. Для заповнення також використовується інформація з повідомлень про виявлені помилки, які відправляються контролюючими органами до податкового агента.

Коригування показників розділу I:

- для виключення одного помилкового рядка з попередньо введеної інформації потрібно повторити всі графи такого рядка і у графі 9 указати «1» - на виключення рядка;

- для введення нового або пропущеного рядка потрібно повністю заповнити всі його графи і у графі 9 указати «0» - на введення рядка;

- для заміни одного помилкового рядка іншим потрібно виключити помилкову інформацію відповідно до абзацу другого цього пункту та ввести правильну інформацію відповідно до абзацу третього цього пункту, тобто повністю заповнити два рядки, один з яких виключає попередньо внесену інформацію, а другий вносить правильну інформацію. У такому разі в першому рядку в графі 9 указується «1» - рядок на виключення, а в другому – «0» - рядок на введення.

Коригування показників розділу II:

- у підрозділі «Оподаткування процентів» для виключення помилкового рядка з попередньо введеної інформації у рядку «Оподаткування процентів - виключення**» потрібно повторити всі графи помилкового рядка, а в рядку «Оподаткування процентів» відобразити правильну інформацію;

- у підрозділі «Оподаткування виграшів (призів) у лотерею» для виключення помилкового рядка з попередньо введеної інформації у рядку «Оподаткування виграшів (призів) у лотерею - виключення***» потрібно повторити всі графи помилкового рядка, а в рядку «Оподаткування виграшів (призів) у лотерею» відобразити правильну інформацію;

- у підрозділі «Військовий збір» для виключення помилкового рядка з попередньо введеної інформації у рядку «Військовий збір - виключення****» потрібно повторити всі графи помилкового рядка, а в рядку «Військовий збір» відобразити правильну інформацію.

 

Довгострокові договора: формуємо податкове зобов’язання та кредит

 

Відповідно до п. 187.9 ст. 187 розділу V Податкового кодексу України (далі – ПКУ) датою виникнення податкових зобов’язань виконавця довгострокових договорів (контрактів) є дата фактичної передачі виконавцем результатів робіт за такими договорами (контрактами).

Нагадаємо, що довгостроковий договір (контракт) - це будь-який договір на виготовлення товарів, виконання робіт, надання послуг з довготривалим (більше одного року) технологічним циклом виробництва та якщо договорами, які укладені на виробництво таких товарів, виконання робіт, надання послуг, не передбачено поетапного їх здавання.

Датою віднесення сум до податкового кредиту замовника з договорів (контрактів), визначених довгостроковими відповідно до п. 187.9 ст. 187 ПКУ, є дата фактичного отримання замовником результатів робіт (оформлених актами виконаних робіт) за такими договорами (контрактами) (п. 198.2 ст. 198 ПКУ).

 

Адвокатська діяльність - через реєстрацію у фіскальній службі

 

Відповідно до частини третьої статті 4 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» (далі – Закон), адвокат може здійснювати адвокатську діяльність індивідуально або в організаційно-правових формах адвокатського бюро чи адвокатського об’єднання (організаційні форми адвокатської діяльності).

Інформація про обрані адвокатом організаційні форми адвокатської діяльності вноситься до Єдиного реєстру адвокатів України. При зміні відомостей, що внесені або підлягають внесенню до Єдиного реєстру адвокатів, має бути забезпечене внесення відповідної інформації до реєстру, відповідно до статті 17 Закону.

Адвокат, який здійснює свою діяльність індивідуально, є самозайнятою особою (стаття 13 Закону).

Водночас, відповідно до підпункту 14.1.226 пункту 14.1 статті 14 Податкового кодексу України (далі – ПКУ), самозайнята особа - платник податку, який є фізичною особою - підприємцем або провадить незалежну професійну діяльність за умови, що така особа не є працівником в межах такої підприємницької чи незалежної професійної діяльності.

Адвокатське бюро (адвокатське об’єднання) може залучати до виконання укладених об’єднанням договорів про надання правової допомоги інших адвокатів на договірних засадах (статті 14, 15 Закону).

Пунктом 63.2 статті 63 ПКУ встановлено, що взяттю на облік або реєстрації в контролюючих органах підлягають всі платники податків.

Взяття на облік в контролюючих органах юридичних осіб, їх відокремлених підрозділів, а також самозайнятих осіб здійснюється незалежно від наявності обов’язку щодо сплати того або іншого податку та збору.

Приватні нотаріуси та інші фізичні особи, умовою ведення незалежної професійної діяльності яких згідно із законом є державна реєстрація такої діяльності у відповідному уповноваженому органі та отримання свідоцтва про реєстрацію чи іншого документа (дозволу, сертифіката тощо), що підтверджує право фізичної особи на ведення незалежної професійної діяльності, протягом 10 календарних днів після такої реєстрації зобов’язані стати на облік у контролюючому органі за місцем свого постійного проживання (абзац другий пункту 65.1 статті 65 ПКУ).

Тобто, на обліку в контролюючих органах повинні перебувати як самозайняті особи адвокати, які здійснюють адвокатську діяльність індивідуально, у т.ч. ті, які одночасно залучені на договірних засадах до виконання укладених адвокатським бюро (об’єднанням) договорів про надання правової допомоги.

 

При зміні власника податок на нерухоме майно обчислюється з моменту набуття права власності

 

У разі переходу права власності на об»єкт оподаткування від одного власника до іншого протягом календарного року податок обчислюється для попереднього власника за період з 1 січня поточного року до початку того місяця, в якому він втратив право власності на зазначений об»єкт оподаткування, а для нового власника – починаючи з місяця, в якому виникло право власності.

Контролюючий орган надсилає податкове повідомлення рішення новому власнику після отримання інформації про перехід права власності.

Відповідно до пп.266.7.3 п.266.7 ст.266 Податкового кодексу платники податку мають право звернутися з письмовою заявою до контролюючого органу за місцем проживання (реєстрації) для проведення звірки даних щодо:

-                            об»єктів житлової або нежитлової нерухомості, у т.ч.їх часток, що перебувають у власності платника податку;

-                            розміру загальної площі об»єктів житлової або нежитлової нерухомості, що перебувають у власності платника податку;

-                            права на користування пільгою із сплати податку;

-                            розміру ставки податку;

-                            нарахованої суми податку

У разі виявлення розбіжностей між даними контролюючих органів та даними,підтвердженими платником податку на підставі оригіналів відповідних документів, зокрема документів на право власності, контролюючих органів за місцем проживання (реєстрації)платника податку проводить перерахунок суми податку і надсилає(вручає) йому нове податкове повідомлення-рішення.

Попереднє податкове повідомлення-рішення вважається скасованим (відкликаним).

Нагадуємо, що порядок обчислення суми податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки у разі зміни власника об»акта оподаткування житлової або нежитлової нерухомості, (у т.ч. його частки) регулюється п.266.8 статті 266 Податкового кодексу України з внесенеми змінами та доповненнями.

 

Учасники ЗЕД Тернопільщини у липні на 12,2 тис. тон оформили більше вантажів

 

Фахівцями Тернопільської митниці ДФС у липні 2015 року оформлено 1693 митних декларацій, з яких 694 – в митному режимі «Імпорт», 667 – в митному режимі «Експорт» та 332 – в інших митних режимах.

Учасниками ЗЕД оформлено 46,9 тис. тон вантажів, з яких 13,7 тис. тон імпортних та 33,2 тис. тон експортних, а це на 12,2 тис. тон (на 56%) більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Основними товарами, що експортувалися були електроустаткування, м’ясо, взуття, як продукти переробки на митній території, деревина і вироби з неї та інші товари. Основними товарами імпортної групи були механічне обладнання, електроустаткування,полімерні матеріали, добрива, бавовна, с/г техніка,тощо.

   Змінилася нормативна грошова оцінка землі

 

Якщо з 1 липня 2015 року в місті чи селі змінено нормативно грошову оцінку землі, тобто таке рішення оприлюднене після 15 липня- тоді нова нормативно-грошова оцінка застосовується не раніше початку бюджетного періоду, що настає за плановим періодом. Іншими словами, норма про зміну НГО вступає в дію тільки через рік.

Зміна НГО вплине на суму зобов»язань із плати за землю в усіх її платників: і у власників землі, і у землекористувачів, у т.ч.орендарів.

Згідно з п.286.4 Податкового кодексу у разі зміни протягом року бази оподаткування платник плати за землю зобов»язаний подати податкову декларацію зі зміненими даними. Таку вимогу встановлено незалежно від того, як змінилася база оподаткування – збільшилася чи зменшилася.

Як зазначено в п.288.1 ПК, підставою для нарахування орендної плати за земельну ділянку є договір оренди, оформлений і зареєстрований відповідно до законодавства. Тобто перерахуванню до бюджету підлягає сума орендної плати, зафіксована в договорі оренди землі.

Проте є обмеження, передбачені п.288.5 ПК:річна сума орендної плати повинна бути не менше 3% і не більше 12% НГО земельної ділянки.

Тому орендарям земель державної та комунальної власності необхідно розрахувати суму орендної плати, застосувавши до неї новий розмір НГО, і порівняти отриманий результат з вимогою п.288.5 ПК. Якщо вимога не виконується (наприклад, отримана річна сума орендної плати становить менше 3% НГО на рік) – доведеться вносити зміни до договору оренди (наприклад, шляхом укладення додаткової угоди). Зауважуємо, що ініціатива про внесення змін до договору (укладення додаткової угоди) може виходити як від орендодавця так і від орендаря.

Якщо ваше підприємство увійшло до числа тих, у кого змінилася сума плати за землю у зв»язку зі зміною НГО землі необхідно:

-          звернутися до відповідних органів місцевого самоврядування за отриманням нового витягу з технічної документації про НГО;

-          перерахувати розмір плати за землю-за період із дати набуття чинності рішення місцевої влади про зміну НГО або з іншої дати, установленої в такому рішенні;

-          відобразити зміни НГО в уточненій земельній звітності.

 

Які платники податків підлягають зустрічній звірці

 

 

До Порядку проведення контролюючими органами зустрічних звірок, затвердженого постановою КМУ від 27.12.2010 року №1232, внесено зміни. Так, уточнюється, що для проведення зустрічної звірки відбираються суб»єкти господарювання, щодо яких під час проведення перевірки платника податків виникають сумніви та/або необхідність дослідження факту здійснення відповідних операцій їх виду, обсягу і якості, розрахунків, що здійснювалися між зазначеними суб»єктами та платниками, реальності та повноти відображення в обліку платників податків таких операцій.

У разі встановлення фактів, що не дають змогу провести зустрічну звірку у зв»язку із зняттям з обліку, відсутності суб»акта господарювання або його посадових (уповноважених)осіб за місцезнаходженням (податковою адресою), ненадання інформації та документів для проведення зустрічної звірки контролюючий орган (виконавець) складає відповідний акт, який підписується посадовими особами контролюючого органу (виконавця).

Більше 42 тисяч адміністративних послуг надали фахівці центрів обслуговування Тернопільщини

 

У січні-липні 2015 року центри обслуговування області відвідали 463 180 платників податків. Фахівцями підпорядкованих територіальних органів за цей час було надано 42 284 адміністративні послуги.

Зазвичай мешканці Тернопілля звертаються до центрів обслуговування з метою видачі їм облікової картки платника податків та внесення до паспорту громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків. Відтак, за сім місяці 2015 року таких послуг було надано 24 922 фізичним особам, що складає майже 59 відсотків від загальної кількості наданих адміністративних послуг.

Послуг з реєстрації книг обліку розрахункових операцій та реєстрації платника єдиного податку протягом 2015 року було надано 3 542 та 2 214 відповідно.

Нагадуємо, що у залі обслуговування платників Тернопільської ОДПІ виділене окреме місце з надання електронного сервісу «Інспектор он-лайн». Двічі на тиждень (у вівторок та четвер) проводяться сеанси скайп-зв‘язку з платниками податків для надання швидких консультацій. З початку 2015 року послугами даного сервісу скористалися 127 платників податків.

 
 

 

 

Актуальна тема

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/actualbody/311424_1.jpg 

Імплементація Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/agolova/images76.jpeg

Інформацію про Європейський Союз можна отримати:

Міністерство закордонних справ України
www.mfa.gov.ua

Представництво Європейської Комісії в Україні
www.delukr.ec.europa.eu

Державний комітет телебачення та радіомовлення України
www.comin.kmu.gov.ua
www.ukraine-nato.gov.ua

 Європейський простір
www.eu.prostir.ua

Місцеве РАДІОМОВЛЕННЯ

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/oprosbody/uk.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/informbody/4564

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/oprosbody/gu2.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/oprosbody/children.gif

Про сплату податку на доходи фізичних осіб відокремленим підрозділом

Запобігання проявам корупції

Детінізація економіки

Почесне звання "Мати-героїня"