Кременецька районна державна адміністрація
47000, м.Кременець, вул.Шевченка, 56
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

 • http://ogp.gov.ua/sites/default/files/president.gif
 • http://ogp.gov.ua/sites/default/files/kmu.gif
 • http://www.vin.gov.ua/web/vinoda.nsf/actbanersnet/Ban11/$FILE/vru.jpg 
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/predstav2.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/cp9wldlwaaan2iu.jpg
 • http://cs614727.vk.me/v614727785/158da/fV7SlKtK6Wc.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/10_big.jpg 
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/8030251sm.jpg
 • http://eacs.com.ua/img/m65_0_ru.jpg 
 • http://vodolaga.org/Dizayn/pub-inf.jpg
 • http://www.minjust.gov.ua/static/images/bann/publicinfo-1.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/posilbody/lustraition_160_102.gif
 • http://comin.kmu.gov.ua/img/Anti_kor_Portal.gif 
 • http://www.itk.ua/files/partners/middle_image_37.png?r=1359587582
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/rnbou2.jpg
 • http://www.vinoblzem.gov.ua/wp-content/uploads/2012/12/kn-ap.png
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/54_antimonopol.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/spfu.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/nads.gif
 •  http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/nadu1.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/cvk.jpg 
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/drv_bane.jpeg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/sud.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/konst.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/333.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/baner3.jpg  
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/10_1.jpg  
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/61_ternop.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/logotyp_gu_dfs_ternopil.jpg
 •  http://comin.kmu.gov.ua/img/ukrinform.gif
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/62_baner_gus.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/14122012.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/temp1.gif
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/mp29.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/111

             http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/222.png

              

На головну

06.08.2015


 Видача довідки про відсутність заборгованості з платежів до бюджету

Кременецька ОДПІ роз»ясніє, що надання адміністративної послуги з видачі Довідки про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами державної фіскальної служби, регламентується наказом Мін доходів від 10.10.2013 року №567 «Про затвердження Порядку видачі довідки про відсутність заборгованості з податків, зборів, платежів, що контролюються органами доходів і зборів».

Довідка видається безоплатно. Заява на отримання довідки складається з обов»язковим посиланням на відповідний нормативно-правовий акт, що передбачає надання органом ДФС Довідки, та зазначенням найменування підприємства (установи, організації), до якого (якої) Довідку буде подано платником податків(п.3 Порядку №567).

Однією з підстав для одержання вказаної адміністративної послуги є наявність у законодавчих або нормативно-правових актах положення щодо необхідності підтвердження відсутності у платника податків податкового боргу.

Необхідність отримання суб»єктом господарювання довідки передбачена, зокрема, але не виключно, визначеним переліком нормативно-правових актів, які зазначені у Інформаційній картці №23-01, яка затверджена наказом ДФС України від 28.04.2015 року №304 «Про затвердження технологічних карток адміністративних послуг та внесення змін до деяких наказів ДФС.»

Термін дії Довідки, регламентованої Порядком №567 складає 10 днів з моменту видачі.

Одночасно з тим, Положення про відкриття та функціонування в уповноважених банках України рахунків банків-кореспондентів в іноземній валюті та в гривнях, затвердженим Постановою Правління Національного банку України від 26.03.1998 року №118, визначено необхідність подання суб»єктами господарювання довідки до податкового органу, у якому резидент зареєстрований як платник податків, про те, що в клієнта немає заборгованості за платежами перед бюджетом на дату звернення (строк дії довідки 30 днів).

Платники Кременецького району можуть отримати довідку в центрі обслуговування платників податків Кременецької ОДПІ за адресою м.Кременець, вул. У.Самчука,6.

 

Відповідальність за неналежне ведення книги обліку доходів і витрат

 

Відповідно до п.178.6 ст.178 Податкового кодексу фізичні особи, які провадять незалежну професійну діяльність, зобов»язані вести облік доходів і витрат від такої діяльності.

Форма такого обліку та порядок його ведення визначаються центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову і митну політику. Зокрема, форму Книги, яку ведуть фізичні особи, які здійснюють незалежну професійну діяльність, та Порядок її ведення затверджено наказом Мін доходів України від 16.09.2013р. №481.

            Згідно зі ст.121 Податкового кодексу незабезпечення платником податків зберігання первинних документів, облікових та інших регістрів, бухгалтерської і статистичної звітності, інших документів з питань обчислення та сплати податків і зборів протягом не менш як 1095 днів або ненадання платником податків контролюючим органам оригіналів документів чи їх копій тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі 510 грн. Ті самі дії, вчинені платником податків, до якого протягом року було застосовано штраф за таке саме порушення, тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі 1020 грн.

            Водночас за неведення або неналежне ведення обліку доходів і витрат до фізичної особи, яка провадить незалежну професійну діяльність, застосовується попередження або накладається штраф у розмірі від трьох до восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 51 до 136 грн.)відповідно до ст.164 прім Кодексу України про адміністративні правопорушення. Такі дії, вчинені особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за те саме порушення, тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі від п»яти до восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 85 до 136 грн.).

 

Хто повинен сплачувати транспортний податок при зміні власника транспортного засобу

 

            Кременецька ОДПІ звертає увагу, що у разі переходу права власності на об»єкт оподаткування від одного власника до іншого протягом звітного року податок обчислюється попереднім власником за період з 1 січня цього року до початку того місяця, в якому він втратив право власності на зазначений об»єкт оподаткування. Новий власник обчислює податок починаючи з місяця, в якому він набув право власності на цей об»єкт.

            При цьому, контролюючий орган надсилає податкове повідомлення-рішення новому власнику після отримання інформації про перехід права власності.

            Загалом, за об»єкти оподаткування, придбані протягом року, податок сплачується пропорційно кількості місяців, які залишилися до кінця року, починаючи з місяця, в якому проведено реєстрацію транспортного засобу.

            Нагадаємо, об»єктом оподаткування транспортним податком є легкові автомобілі, які використовувались до 5 років і мають об»єм циліндрів двигуна понад 3000 куб.см. Ставка податку встановлюється з розрахунку на календарний рік у розмірі 25 тисяч гривень за кожен легковий автомобіль, що є об»єктом оподаткування. Податкове повідомлення-рішення про сплату суми податку та відповідні платіжні реквізити надсилаються платнику податку контролюючим органом за місцем його реєстрації до 1 липня року базового податкового періоду. Податок сплачується протягом 60 днів з дня отримання податкового повідомлення – рішення.

 

                                              Заповнюємо звітність з ПДВ правильно

Кременецька ОДПІ надає роз»яснення платникам податків щодо заповнення податкової звітності з ПДВ.

Зокрема, при заповненні декларації з ПДВ у рядку 11.1 відображають без ПДВ придбання товарів/послуг на території України, які призначені для господарської діяльності й для обкладених ПДВ операцій за ставкою 20%, 7% або 0%.

У рядку 11.2 – вартість товарів/послуг, куплених на митній території України без ПДВ, якщо їх планують використовувати в пільгових операціях – звільнених від ПДВ або тих, що не є об»єктом обкладання ПДВ.

Назва рядка 11 свідчить про те, що тут потрібно показати у т.ч. обсяги придбань у неплатників ПДВ, за послугами банку (без нарахування ПДВ) та інші придбання без ПДВ з метою їх використання у межах госпдіяльності. Рядок 14 заповнюється тільки платниками ПДВ, які подають загальну декларацію з ПДВ, у якій відображаються розрахунки з бюджетом. У ньому показують як придбання товарів/послуг, необоротних активів на митній території України, так і їх імпорт, а також отримані послуги нерезидента, місце постачання яких на території України, за умови, що всі ці придбання непризначені для використання в госпдіяльності.

Підставою для заповнення рядків 11.1, 11.2 та 14.2 є первинні документи, які містять відомості про господарську операцію та підтверджують її здійснення, складені відповідно до Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» від 16.07.1999 року №996-ХIV.

 

 

Кременеччина забезпечила більше 52 млн грн бюджетних надходжень

 

За січень-липень 2015 року до зведеного бюджету платниками податків Кременеччини сплачено52,7 млн грн податків та зборів, що на 14,1 млн грн більше аналогічного періоду минулого року. Про це повідомив в.о.начальника Кременецької ОДПІ Ярослав Міщук.

При цьому, до державного бюджету за відповідний період забезпечено надходження21,3 млн грн. Забезпечено виконання індикативного показника на 125,3 %. До місцевих бюджетів надійшло31,5 млн грн, що на 4,4 млн грн більше ніж за сім місяців минулого року.  Додатково надійшло до місцевого бюджету 5,2 млн.грн.

За словами керівника відомства, стабільні надходження до бюджетів - це результат свідомого підходуплатників Кременеччини до виконання свого громадянського обов’язку. На даний час органи Державної фіскальної служби та бізнес є стратегічними партнерами, які працюють заради однієї мети – розвитку підприємництва в країні та підтримання стабільної економічної ситуціації в регіоні і в державі  в цілому.

 

До місцевих бюджетів Кременеччини надійшло 4,2 млн гривень єдиного податку

 

Впродовжсеми місяцівпоточного року до місцевих бюджетів Кременеччини при очікуваних надходженнях єдиного податку в сумі 3,4 млн.грн. до місцевого бюджету надійшло 4,2 млн.грн. Бюджетні призначення з початку року виконано на 123,8%, темп росту до фактичного виконання січень-липень 2014 року 145,1%.

Фізичні особи-підприємці спрямували до бюджету понад 3,3 млн.грн., що на 1,3 млн.грн. більше ніж за січень-липень 2014 року. Доведене завдання виконано на 124,9%. Додатково в дохід місцевого бюджету надійшло 0,7 млн.грн.

Юридичні особи, які використовують спрощену систему, сплатили 0,9 млн.грн. єдиного податку. Додатково до очікуваних надходжень поступило 0,2 млн.грн.

«У нинішніх умовах повнота та своєчасність надходжень до місцевих бюджетів має велике значення, адже казна району – це безпосереднє джерело видатків на потреби громади регіону. А єдиний податок одне із потужних джерел яке наповнює бюджет» - зазначає в.о.начальника Кременецької ОДПІ  Ярослав Міщук.

 
 

 

 

Актуальна тема

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/actualbody/311424_1.jpg 

Імплементація Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/agolova/images76.jpeg

Інформацію про Європейський Союз можна отримати:

Міністерство закордонних справ України
www.mfa.gov.ua

Представництво Європейської Комісії в Україні
www.delukr.ec.europa.eu

Державний комітет телебачення та радіомовлення України
www.comin.kmu.gov.ua
www.ukraine-nato.gov.ua

 Європейський простір
www.eu.prostir.ua

Місцеве РАДІОМОВЛЕННЯ

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/oprosbody/uk.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/informbody/4564

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/oprosbody/gu2.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/oprosbody/children.gif

Про сплату податку на доходи фізичних осіб відокремленим підрозділом

Запобігання проявам корупції

Детінізація економіки

Почесне звання "Мати-героїня"