Кременецька районна державна адміністрація
47000, м.Кременець, вул.Шевченка, 56
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

             http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/222.png

              

Опитування

На головну

Про забезпечення правопорядку в населених пунктах району та вдосконалення роботи ДІМ та підвищення в цій роботі добровільних громадських формуваннях


Про забезпечення правопорядку в населених пунктах району та вдосконалення роботи ДІМ та підвищення в цій роботі добровільних громадських формуваннях

 

    Протягом поточного року станом на 01.09.2014 року в Кременецький РВ УМВС України в Тернопільській області надійшло  1740 заяв і повідомлень про  вчинені кримінальні правопорушення та інші події.

По заяв і повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події приймалися рішення наступні рішення:

- зареєстровано в ЄРДР – 435;

- приєднано до ЄРДР – 43;

- матеріали списані в справу (ЗУ про звернення громадян) – 1249;

- передано до іншого ОВС (ЗУ про звернення громадян) – 9;

- складено протоколів про адміністративні правопорушення – 4.

За рапортами працівників РВ зареєстровано - 127.

По усіх заяв і повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події рішення прийнято в термін до одної доби.

 

Всього зареєстровано 244  злочинів проти 220 у м.р. (+10,9%), з них 72 становлять тяжкі і особливо тяжкі (м.р.-60, +20,0%).

У поточному році недопущено скоєння зґвалтувань (м.р.-0), схиляння до вживання наркотичних засобів (м.р.-0).

Ужиті заходи оперативно-профілактичного характеру сприяли зменшенню кількості вбивств (1 проти 2, -50,0%), яке розкрито, хуліганства (6 проти 13, -53,8%), які розкритті, дорожньо-транспортних пригод (5 проти 6, -16,7%), які розкритті, всього наркозлочинів (28 проти 34, -17,6%), які розкриті,  а саме незаконного збуту наркотичних засобів (4 проти 6, 33,3%), незаконного зберігання наркотичних засобів (3 проти 9, -66,7%), незаконного поводження зі зброєю (2 проти 8, -75,0%).

Разом з тим, зросла кількість фактів грабежів (10 проти 12, +90,0%), які розкриті,  тяжких тілесних ушкоджень (2 проти 1, +1 р.), які розкриті,розбійних нападів (1 проти 0, +1 р.), який розкрито, хабарництва (1 проти 0, +1 р.), який розкрито, вимагань (1 проти 0, + 1 р.), яке розкрите, крадіжок приватного майна (67 проти 36, +86,1%), з яких розкрито 35, квартирних крадіжок (4 проти 1, +300%), які розкриті, угонів (4 проти 0, +400%), які розкритті, шахрайств (13 проти 7, +85,7%), з яких розкрито 3, тілесних ушкоджень середньої тяжкості (3 проти 1, +200%), які розкритті, посівів снотворного маку та конопель (19 проти 18, +5,6%), які розкритті.

 

 

Розслідувано 170 злочинів (м.р.-162, +4,9%), з яких 62 тяжких та особливо тяжких (м.р.-53, +17,0%). У провадженні слідчих перебувало 431 кримінальне правопорушення (м.р.-421, +2,4%), з них 170 кримінальних проваджень закінчено (м.р.-162, +4,9%). До суду направлено 168 кримінальне провадження (м.р.-149, +12,8%).

Затримано  10 осіб (м.р.-10), з них 5 осіб заарештовано (м.р.-5). Слідчими РВ не допущено незаконних затримань, арештів, судами не виносилось виправдувальних вироків.

Сума загальних збитків становить 373 763 грн., добровільно відшкодовано 338 691 грн. (90,6%), арештовано майна на 40 000 грн., забезпечено відшкодування 338 691 грн. (101,3%).

Працівниками Кременецького РВ за звітний період виявлено 765 порушень адміністративного законодавства, з них: 37 фактів дрібного хуліганства, 100 факти вчинення насильства в сім’ї, 407 фактів розпивання алкогольних напоїв у заборонених законом місцях або поява у громадських місцях у п’яному вигляді. 

На території обслуговування зареєстровано 16 ДТП з потерпілими. Під час ДТП 3 особи загинуло (м.р.-1).  Під час нагляду за дорожнім рухом виявлено 529 порушення ПДР, у т.ч. 68 фактів керування транспортними засобами у нетверезому стані.

Стан забезпечення законності та правопорядку, дотримання прав і свобод громадян, протидії злочинності на території обслуговування перебуває на постійному контролі керівництва РВ.

 

 

      Програма вдосконалення організації роботи дільничних інспекторів міліції покращення їх матеріально-технічного забезпечення та підняття іміджу  служби на 2012-2014 роки, яка проводиться в Кременецькому РВ   передбачає комплекс організаційних і практичних заходів щодо вдосконалення організації роботи ДІМ у сфері профілактики правопорушень, спрямованих на виявлення та усунення причин і умов, які призводять до учинення злочинів, а також викриття осіб схильних до вчинення правопорушень, налагодження ділової співпраці з органами державної влади та місцевого самоврядування та інші.

          Керівництвом МГБ Кременецького РВ вжито ряд заходів щодо не допущення порушення вимог наказу МВС № 550-10, в частині заборони використання ДІМ поза межами закріплених за ними адміністративних дільниць та для виконання завдань, не пов'язаних із службовими обов'язками.

     

         

 

      Робота з громадськістю щодо підвищення іміджу дільничних інспекторів міліції.

       З метою популяризації щоденної роботи дільничних інспекторів міліції спільно з щотижневою газетою «Діалог» засновано конкурси щодо визначення та відзначення кращих дільничних інспекторів міліції, висвітлення взаємодії з населенням, розуміння громадянами необхідності сприяння працівникам міліції у протидії злочинності.

       З метою інформування населення про місцезнаходження службових приміщень дільничних інспекторів міліції розміщено та систематично поновлюється в місцях масового перебування людей (магазини, клуби, поштові відділення, бібліотеки, навчальні та медичні заклади та інші громадські місця) відповідна інформація із зазначенням прізвища, імені та по батькові дільничних та їх контактних телефонів. Аналогічна інформація розміщується в місцевих друкованих засобах масової інформації.

         

 

      Заходи щодо покращання матеріально-технічного забезпечення діяльності служби дільничних інспекторів міліції та соціально-побутових умов її працівників

            Усебічно вивчені умови праці дільничних інспекторів міліції, забезпечення їх службовими приміщеннями, автомототранспортом, засобами зв'язку, комп'ютерною технікою та спецзасобами.

          З метою забезпечення благоустроєним житлом дільничних інспекторів міліції, які потребують поліпшення житлових умов, вийдено з пропозиціями до органів державної влади та органів місцевого-самоврядування щодо сприяння у вирішенні зазначених питань відповідно до Указу Президента України від 12 січня 2004 року  «Про додаткові заходи щодо поліпшення діяльності служби дільничних Інспекторів міліції»

           На даний час наявний «Будинок шерифа» в с.Ридомиль Кременецького району, який потребує капітального ремонту. Органами місцевого самоврядування вирішується питання щодо виготовлення та оформлення документів на право власності земельної ділянки на якому знаходиться «Будинок шерифа».

 

       Прийом громадян начальником РВ проводиться що-понеділка, першим заступником - кожного вівторка, перша та остання субота місяця, заступник начальника начальник МГБ - кожної середи, друга субота місяця, працівниками СДІМ здійснюється відповідно до затвердженого графіку, а саме що вівторка, четверга та суботи. Перевірка прийому громадян здійснюється відповідальним по РВ.

      Організація роботи за зональним методом комплексного використання сил та засобів з попередження та розкриття злочинів.

      З 1 січня 2012 року керівництвом УМВС запроваджено організацію роботи МРВ за «зональним методом». На виконання даного наказу працівниками УМВС розроблені типові схеми зон обслуговування, положення про адміністративну зону та типові посадові повноваження працівників, закріплених за зонами обслуговування.

      Станом на 01.09.2014 року на території Кременецького району створено і проводять роботу 2громадських формувань. Члени громадських формувань та громадські помічники несуть службу разом з працівниками міліції відповідно до розробленого і затвердженого графіку керівництвом Кременецького РВ. На території м. Кременець діє громадське формування «Самооборона майдану», та громадське формування «Охорона правопорядку» на території м. Почаїв.

      Негативом   в роботі громадських формувань є те, що не всі члени таких формування виходять спільно з працівниками ОВС на спільні відпрацювання.

 

     
 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

Актуальна тема