Кременецька районна державна адміністрація
47000, м.Кременець, вул.Шевченка, 56
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

             http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/222.png

              

Опитування

На головну

Банківська картка – ключ до шахрайства


 

Банківська картка – ключ до шахрайства

 

  Одними із найпопулярніших банківських продуктів є банківські платіжні картки. За їх допомогою ми оплачуємо покупки та послуги, отримуємо кредити, поповнюємо рахунок телефону. Сфера застосування банківських карт постійно розширюється, але разом з нею розвивається шахрайські схеми, пов’язані з їх застосуванням.

     Існує багато способів крадіжок людських коштів з карткового рахунку. Але найпоширенішими є шахрайства з банківськими картками в мережі Інтернетта за допомогою телефону.

     Так, нещодавно жителька Кременеччини хотіла через мережуІнтернет  продати  дитячу коляску, а позбулася грошей з банківської картки.

    Жінка розмістила оголошення на одному із популярних сайтів. Товаром зацікавилися. Аби здійснити розрахунок, продавець повідомила покупцеві номер картки та особисті дані (П.І.П., дату народження, місце реєстрації). Та замість домовленої суми отримала повідомлення від оператора мобільного зв»язку, що з її рахунку знято гроші в сумі 3 700 грн.

    Наразі правоохоронці встановлюють осіб, причетних до шахрайств, а громадян застерігають: якщо від вас вимагають надати конфіденційні дані, на кшталт пін-коду, дати народження, місця проживання чи реєстрації одразу кладіть слухавку. Пам’ятайте: представники банків ніколи не телефонують до клієнтів із проханням назвати такі дані.

    Тим, хто торгує в мережі, варто встановити ліміт на зняття коштів із картки. У такому разі, якщо шахраям вдасться «зламати» доступ до рахунку, Ви не втратите значної суми. Або ж оформити для таких потреб окрему картку, на якій не зберігатигрошей!

 

 

 

Інспектор РН та ГФ СДІМ Кременецького РВ

старший лейтенант міліції                                              Ірина Ніколаєва
 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

Актуальна тема