Кременецька районна державна адміністрація
47000, м.Кременець, вул.Шевченка, 56
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

             http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/222.png

              

Опитування

На головну

ОГОЛОШЕННЯ


 

              ОГОЛОШЕННЯ

             З    метою забезпечення захисту та охорони життя, прав, свобод і законних інтересів громадян, суспільства і держави від протиправних посягань, охорони громадського порядку   Міністерством   внутрішніх   справ прийнято рішення щодо створення батальйону патрульної служби міліції особливого призначення «Тернопіль». Заробітня плата співробітників від 4000 грн. Місце дислокації – м.Почаїв. Несення служби буде проходити на території Кременецького району.                     Особи, які зараховуються до резерву кадрів нового прийому на посади інспекторів патрульної служби, повинні відповідати наступним вимогам:

-         вік до 42 років; повна загальна середня освіта;

-         проходили строкову військову службу в Збройних Силах, або без служби в Збройних Силах, що досягли 18-річного віку.

Кандидатам при собі необхідно мати:

паспорт; військовий квиток або приписне посвідчення; трудову книжку; ідентифікаційний номер; документи про освіту (атестат, диплом з оціночною відомістю).

За детальною інформацією прошу звертатися до Кременецького РВ УМВС України в Тернопільській області за адресою: м. Кременець вул.. Драгоманова, 5. тел.. 0973400833 та 0988500128.

 

 

 

Начальник СКЗ Кременецького РВ

УМВС України в Тернопільській області

капітан міліції                                                                                                 Олександр Ящур
 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

Актуальна тема