Кременецька районна державна адміністрація
47000, м.Кременець, вул.Шевченка, 56
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

             http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/222.png

              

Опитування

На головну

Операція «Мак»


 Операція «Мак»

 

        З червня до кінця вересня на території області правоохоронцями проводиться операція «Мак», мета якої – попереджувати та виявляти незаконні посіви нарковмісних рослин маку та конопель.

        За дії пов’язані з незаконним посівом або вирощуванням снодійного маку чи конопель передбачено кримінальну відповідальність за ст. 310 Кримінального кодексу України. За незаконний посів або незаконне вирощування снодійного маку чи конопля у кількості від 10 до 50 рослин передбачається штраф від 1700 до 8500 гривень або арешт на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до трьох років. Є і стаття 106-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачено, що незаконний посів або незаконне вирощування снодійного маку чи коноплі тягне за собою  накладення штрафу від 306 до 1700 гривень з конфіскацією незаконно вирощуваних рослин.

      Міліція звертається до громадян з проханням, всі кому відомо будь-що стосовно незаконних посівів наркомісних рослин повідомляти до Кременецького РВ за телефоном 102, 2-22-45, 0673509300.

 

 

Інспектор РН та ГФ СДІМ Кременецького РВ

старший  лейтенант міліції                                            Ірина Ніколаєва

 

 

 
 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

Актуальна тема