Кременецька районна державна адміністрація
47000, м.Кременець, вул.Шевченка, 56
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

             http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/222.png

              

Опитування

На головну

Безоплатний доступ суб'єкта до даних про себе надає можливість громадянам отримати відомості про відсутність чи наявність судимості


 Відповідно до ЗУ "Про захист персональних даних", ЗУ "Про доступ до публічної інформації", ЗУ "Про інформацію" передбачено безоплатний доступ суб'єкта до даних про себе, що надає можливість громадянам отримання відомостей про відсутність чи наявність судимості.

Для отримання відомостей громадянину необхідно особисто або через довірену особу, якій надана завірена письмова згода-доручення громадянина, якого ця інформація стосується, звернутись до Управління інформаційно-аналітичного забезпечення УМВС України в Тернопільській області (далі УІАЗ) із заявою наступного змісту:

БЛАНК ЗАПИТУ

http://mvs.gov.ua/mvs/img/publishing/?id=88483

 

 

Прийом заяв та видача інформації працівниками УІАЗ здійснюється за адресою: Кременецький РВ УМВСУ в Тернопільській області вул. Драгоманова 5 м.Кременець

 

Час прийому заяв та видачі інформації (крім вихідних та святкових днів):

 

- з понеділка по п’ятницю  10:00 до 11:00 та з 15:00 до 16:00;

 

При собі громадянину слід мати оригінал та ксерокопію:

 

- документу, що посвідчує особу (паспорт громадянина України, паспорт громадянина України для виїзду за кордон) або свідоцтво про народження – для осіб віком до 16-ти років.

 

Відповідно до статті 16 Закону України «Про захист персональних даних» запит задовольняється протягом тридцяти днів з дня його надходження, проте якщо опрацювання не потребує додаткової перевірки – 10 діб.

 

Мета запиту громадянином не вказується, крім випадків, установлених законом, а саме: для здійснення усиновлення, встановлення опіки (піклування), створення прийомної сім’ї або дитячого будинку сімейного типу.

 

Термін дії відомостей не визначається, оскільки вони надаються станом на дату здійснення перевірки. Такий термін може встановлюватися установою або іншим органом, який з урахуванням змісту наданої інформації приймає рішення про призначення на певні посади, надання права займатися визначеними видами професійної діяльності або скористатися іншими правами.

 

Для друку відомостей про відсутність або наявність судимості бланки не застосовуються.

 

 

Телефон для довідок: 2-22-45

 

Зразок відомостей про відсутність або наявність судимості:

 

 
 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

Актуальна тема