Кременецька районна державна адміністрація
47000, м.Кременець, вул.Шевченка, 56
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

 • http://ogp.gov.ua/sites/default/files/president.gif
 • http://ogp.gov.ua/sites/default/files/kmu.gif
 • http://www.vin.gov.ua/web/vinoda.nsf/actbanersnet/Ban11/$FILE/vru.jpg 
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/predstav2.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/cp9wldlwaaan2iu.jpg
 • http://cs614727.vk.me/v614727785/158da/fV7SlKtK6Wc.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/10_big.jpg 
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/8030251sm.jpg
 • http://eacs.com.ua/img/m65_0_ru.jpg 
 • http://vodolaga.org/Dizayn/pub-inf.jpg
 • http://www.minjust.gov.ua/static/images/bann/publicinfo-1.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/posilbody/lustraition_160_102.gif
 • http://comin.kmu.gov.ua/img/Anti_kor_Portal.gif 
 • http://www.itk.ua/files/partners/middle_image_37.png?r=1359587582
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/rnbou2.jpg
 • http://www.vinoblzem.gov.ua/wp-content/uploads/2012/12/kn-ap.png
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/54_antimonopol.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/spfu.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/nads.gif
 •  http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/nadu1.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/cvk.jpg 
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/drv_bane.jpeg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/sud.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/konst.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/333.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/baner3.jpg  
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/10_1.jpg  
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/61_ternop.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/logotyp_gu_dfs_ternopil.jpg
 •  http://comin.kmu.gov.ua/img/ukrinform.gif
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/posilbody/62_baner_gus.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/14122012.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/temp1.gif
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/mp29.jpg
 • http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/111

             http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/222.png

              

На головну

ВІДКРИТИЙ СВІТ Термін проведення Конкурсу:прийом заяв та документів: 17.10.2013 р. – 17.11.2013 р.


Конкурс

НАЦІОНАЛЬНИЙ ПРОЕКТ «ВІДКРИТИЙ СВІТ» В РАМКАХ РЕАЛІЗАЦІЇ ІІ ЕТАПУ ОГОЛОШУЄ КОНКУРС «2000 ШКІЛ»

Я директор школи та хочу подати заявку

Державне агентство з інвестицій та управління національними проектами України та Державне підприємство «Національний проект «Відкритий світ» у партнерстві з Міністерством освіти і науки України, в рамках реалізації ІІ етапу національного проекту «Відкритий світ», проводить «КОНКУРС 2000 ШКІЛ».

Конкурс проводиться на виконання доручення Президента України від 11 вересня 2013 року № 1-1/2360, відповідно до якого 2 000 загальноосвітніх навчальних закладів до кінця 2013 року стануть учасниками Національного проекту “Відкритий світ”.

Це значить, що у загальноосвітні навчальні заклади, що стали переможцями Конкурсу, будуть передані комп'ютери вчителів, цифрові лабораторії, мультимедійні комплекси, а також кожен учень отримає за соціально прийнятною ціною пристрій учня, які будуть мати доступ до освітнього порталу, на якому будуть розміщені електронні освітні ресурси.

Від одного загальноосвітнього навчального закладу допускається подача лише однієї заявки на участь у Конкурсі1


Термін проведення Конкурсу:

 • прийом заяв та документів: 17.10.2013 р. – 17.11.2013 р.
 • ранжування та відбір учасників Конкурсу: 18.11.2013 р. – 25.11.2013 р.
 • оголошення переможців Конкурсу: 26.11.2013 р.2

Спеціальний ключ, згенерований за наслідками заповнення заявки, має бути роздрукований та надісланий за адресою Державного підприємства «Національний проект «Відкритий світ» (Київ-54, а/с 39 ДП «Національний проект «Відкритий світ») офіційним листом за підписом керівника загальноосвітнього навчального закладу. До складу цього листа, можуть додаватись інші матеріали, що зазначені у критеріях відбору шкіл.

Учні 6-8 класів, які бажають, щоб їх загальноосвітній навчальний заклад отримав перевагу нарівні з іншими школами, можуть надати відзнятий власноручно авторський відеоролик на тему «Чому моя школа має бути учасником Національного проекту «Відкритий світ»?» та розмістити цей відеоролик на відео-ресурсі www.youtube.com. Посилання на розміщений відеоролик керівник загальноосвітнього навчального закладу має вказати під час заповнення заявки на участь.

Відеоролик повинен бути не більше 5 хвилин за тривалістю, озвучений українською мовою із вказівкою назви школи та авторського колективу, мати некомерційний характер3 та відповідати темі Національного проекту “Відкритий світ”.

Додатковими перевагами для визначення загальноосвітнього навчального закладу переможцем Конкурсу, нарівні з іншими учасниками Конкурсу, є соціальна активність учнів такої школи, що надіслали своє авторське відео відповідно до тематики та умов Конкурсу та наявність в загальноосвітньому навчальному закладі вчителів, які пройшли навчання за програмами партнерів проекту – компаніями Intel та Microsoft.

 1. Взяти участь у Конкурсі мають право загальноосвітні навчальні заклади державної та комунальної форми власності, що відповідають критеріям відбору шкіл для ІІ етапу реалізації Національного проекту «Відкритий світ» (інформація по критеріям розміщена за посиланням: http://www.educom.ua/uk-ua/2etap/ ), та від імені яких керівниками таких загальноосвітніх навчальних закладів було заповнено відповідну заявку та подані інші необхідні документи.
 2. Оголошення переможців – учасників Конкурсу відбудеться за наслідками оцінки поданих загальноосвітніми навчальними закладами інформації та документів, а також відповідності умовам Конкурсу.
 3. Автори відеоролику, надсилаючи матеріали для участі у Конкурсі, погоджуються та надають безвідкличний та необмежений у часі і території дозвіл на використання відзнятого такими авторами відеоматеріалу без їх згоди та безоплатно в рамках проведення Конкурсу.

КРИТЕРІЇ ВІДБОРУ

згідно «КОНКУРСУ 2000 ШКІЛ»

в рамках реалізації ІІ-го етапу

Національного проекту “Відкритий світ”  

 1. Наявність (назва інтернет-провайдера, швидкість підключення у Приймальному каналі) або документально підтверджений план організації до Кінця 2013 року (копії розпорядчих і фінансових рішень із зазначенням термінів виконання, а також договорів на надання послуг) необмежено доступного для використання у навчально-виховному процесі широкосмугового підключення до мережі Інтернет із пропускною здатністю у приймальному каналі не менше ніж:

  1. Для сільської місцевості – 28Мбіт/с

  2. Для міст – 100Мбіт/с

 1. Наявність не менше ніж одного шостого, одного сьомого та одного восьмого класу та наповненістю в межах чинних нормативів

 1. Наявність не менше ніж одного сьомого класу та наповненістю в межах чинних нормативів, усі учні яких, за згоди батьків (піклувальників, інших відповідальних осіб), належним чином заявили про свою принципову готовність і бажання брати участь в експериментальному навчально-виховному процесі в рамках реалізації другого етапу національного проекту «Відкритий світ» у 2013-2015 роках (копія протоколу зборів тощо).

 1. Наявність не менше ніж двох педагогічних працівників-учителів природничо-математичних предметів у сьомих класах (не менше ніж по двоє таких педагогічних працівників для кожного експериментального класу), які належним чином заявили про свою принципову готовність і бажання брати участь в експериментальному навчально-виховному процесі в рамках реалізації другого етапу національного проекту «Відкритий світ» у 2013-2015 роках та мають підтверджений рівень володіння ІКТ. 

 1. Належний технічний стан будівель і споруд загальноосвітнього навчального закладу, компактне розташування предметних кабінетів, у яких здійснюватиметься експериментальний навчально-виховний процес (для забезпечення їх ефективного покриття засобами безпровідного зв'язку та оптимізації інформаційно-комунікаційної інфраструктури).

 1. Укомплектованість штатним медичним персоналом, достатнім для Забезпечення постійного медичного нагляду за всіма учнями, які заявили про свою принципову готовність і бажання брати участь в експериментальному навчально-виховному процесі в рамках реалізації другого етапу національного проекту «Відкритий світ» у 2013-2015 роках, а також організаційної підтримки наукового санітарно-гігієнічного супроводу експериментальної роботи.

Додатково

Школа має надати детальний план шкільної території та будівель, технічні паспорти будівель із зазначеннямтехнічного стану. На плані школи має бути відзначено розміщення кабінетів, де передбачається встановлення обладнання, а також місця знаходження існуючих бездротових точок доступу до мережі Інтернет (WiFi). 

Школа мусить мати кабінети, які облаштовані належним чином під використання обладнання. Задля пересвідчення школи мають надати плани відповіднихкабінетів та фото - або відеоматеріали, що засвідчують необхідний стан приміщення.

Додатковими перевагами для визначення загальноосвітнього навчального закладу переможцем Конкурсу, нарівні з іншими учасниками Конкурсу, є соціальна активність учнів такої школи, що надіслали своє авторське відео відповідно до тематики та умов Конкурсу та наявність в загальноосвітньому навчальному закладі вчителів, які пройшли навчання за програмами партнерів проекту – компаніями Intel та Microsoft.
 

 

 

Актуальна тема

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/actualbody/311424_1.jpg 

Імплементація Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/tepebovlyanska/ua/agolova/images76.jpeg

Інформацію про Європейський Союз можна отримати:

Міністерство закордонних справ України
www.mfa.gov.ua

Представництво Європейської Комісії в Україні
www.delukr.ec.europa.eu

Державний комітет телебачення та радіомовлення України
www.comin.kmu.gov.ua
www.ukraine-nato.gov.ua

 Європейський простір
www.eu.prostir.ua

Місцеве РАДІОМОВЛЕННЯ

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/oprosbody/uk.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/informbody/4564

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/oprosbody/gu2.gif

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/oprosbody/children.gif

Про сплату податку на доходи фізичних осіб відокремленим підрозділом

Запобігання проявам корупції

Детінізація економіки

Почесне звання "Мати-героїня"