Кременецька районна державна адміністрація
47000, м.Кременець, вул.Шевченка, 56
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

             http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/222.png

              

Опитування

На головну

Новини

Роздрукувати 30.11.21 | 11:48

Запрошуємо на навчання в освітні Програми для експортерів

Запрошуємо на навчання в освітні Програми для експортерів

Стартував набір на довгострокову навчальну програму ExportAcademy 2022 для українських експортерів з усіх галузей та продовжується набір на програми ServiceExport Ukraine та Export Evolution IT!

Export Academy 2022 — це навчальна програма для українських МСБ підприємств, які планують виходити на зовнішній ринок або бажають розширити експортну діяльність. За результатами навчання у програмі учасники створять детальний індивідуальний експортний план із виходу на міжнародні ринки для своєї компанії.

Програму розроблено для представників малого та середнього бізнесу, менеджерів зовнішньоекономічної діяльності, керівників компаній, які вже мають досвід експорту або планують це зробити.

Партнерами навчання виступають: програма Export Academy розроблена Інститутом маркетингу Естонії у співпраці з Державною Установою Офіс з розвитку підприємництва та експорту. Програма фінансується Державним департаментом США (у межах «Emerging Donors Challenge Program Round Eight»), а також Міністерством закордонних справ Естонії (Проєкт із питань розвитку співробітництва та гуманітарної допомоги).

Навчання проводиться у двух форматах: самостійно і з менторською підтримкою.

Реєстрацію на навчання відкрито до 12 грудня (23:59) 2021 року за посиланням: https://forms.gle/c5ufWUdEryDaHRgy7

В програмі навчання передбачено висвітлити наступні питання:

  • експортний план із виходу на міжнародні ринки з нуля;
  • нові ринки для експорту продукції;
  • практичні інструменти з виходу на міжнародні ринки.

Перед подачею заявки на Програму обов’язково ознайомтеся з умовами участі, особливостями навчального процесу та умовами отримання сертифіката за посиланням https://bit.ly/3kPJClT

Менеджмент та власників ІТ компаній запрошуємо на першу в Україні освітню Програму для IT-сектору – Export Evolution IT. Це міжнародна бізнес-освіта для представників IT-компаній, зацікавлених у розвитку експорту своїх послуг та продуктів. Участь у Програмі допоможе покращити навички у:

  • пошуку нових клієнтів за кордоном,
  • залученні проектів з високою доданою вартістю,
  • створенні секторальних партнерств для реалізації великих міжнародних проєктів.

У Програмі вже розробляють свої експортні бізнес плани представники 82 ІТ компаній з 18 регіонів України, які працюють з іноземними тренерами та менторами з таких субсекторів, як AI, VR, fintech, ecommerce та public sector. Детально о Програмі та реєстрація за посиланням: https://export.gov.ua/education/175-export_evolution_it. Реєстрація до 20 грудня 2021 року.

Для компаній із сфери послуг діє спеціалізована навчальна програма – Service Export Ukraine!

Програму розроблено для підприємців, менеджерів та керівників компаній, які працюють у сфері послуг та вже здійснюють чи хочуть розпочати експортну діяльність.

Це інжиніринг, архітектура, дизайн, мистецтво, видавничі послуги, логістика, інформаційна галузь, фінансова і банківська діяльність, реклама та PR, освіта, індустрія розваг, консалтинг, фітнес та не тільки. За допомогою Service Export Ukraine ви зможете:

  • цифровізувати власні продукти та послуги, отримавши know-how від міжнародних викладачів та тренерів-практиків;
  • розробити покроковий бізнес-план для системного розвитку;
  • знайти нових клієнтів на зовнішньому ринку.

Деталі та реєстрація за посиланням:

https://export.gov.ua/education/178-service_export_ukraine

Увага! Навчання на програмах безкоштовне. Перед реєстрацією просимо детально ознайомитись з умовами участі у кожній з програм!

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

Актуальна тема