Кременецька районна державна адміністрація
47000, м.Кременець, вул.Шевченка, 56
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

             http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/222.png

              

Опитування

ГАРЯЧІ    НОВИНИ

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/topimg/5.jpg

Прес-служба повідомляє

КНП ”Кременецький центр первинної медико-санітарної допомоги” інформує

29.07.2021 | 10:27

КНП Кременецький центр первинної медико-санітарної допомогиКременецької міської ради повідомляє про те, що в закладі наявні такі вакцини для щеплення від CОVID- 19 :

Moderna

Astra Zeneca

Pfizer/BioNTech

Sinovac

Незалежно від вакцини, робити щеплення потрібно двічі.

Записатись на щеплення можна у свого сімейного лікаря або за номером телефону 0671696224.

more...

Володимир Зеленський під час виступу на Всеукраїнському форумі “Україна 30. Децентралізація”

29.07.2021 | 10:10

...“Сьогодні реформа місцевого самоврядування – одна з найуспішніших реформ, яка продовжує реалізовуватися в Україні. Водночас вона й одна з най триваліших”, – зауважив Глава держави.

Володимир Зеленський нагадав, що серед найвідоміших правових систем місцевого самоврядування у Європі – Магдебурзьке право. Київ отримав його понад 500 років тому, а загалом Магдебурзьке право мали сотні українських міст, що стало ознакою приналежності до історичної Європи.

more...

Вакцинування стає більш доступнішим

28.07.2021 | 14:28

Щепитися однією із доступних вакцин Pfizer та Moderna від COVID-19 можуть усі охочі громадяни віком від 18-ти років.

Тепер аби отримати вакцину від COVID-19 не потрібно реєструватися через додаток “Дія”, усі бажаючі можуть безпосередньо прийти у Центр вакцинації і записатися у порядку черги, або ж звернутися до свого сімейного лікаря:

м. Кременець, вулиця Шевченка,18, бібліотека імені Юліуша Словацького, тел: 067-169-62-24, субота і неділя з 10.00 до 13.00 год.

more...

Здача об'єктів програми "Велике будівництво"

27.07.2021 | 17:00

У Тернопільській ОДА сьогодні, 27 липня, відбулася нарада з представниками підрядних компаній щодо здачі об’єктів програми «Велике будівництво» в області. Участь у засіданні взяв перший заступник голови ОДА Ігор Дем’янчук та заступник голови з питань цифрової трансформації Михайло Гапула.

Відтак, обговорили етапи реалізації президентської програми та терміни здачі об'єктів в експлуатацію.

«У Тернопільській області у серпні в експлуатацію планують здати 6 об'єктів «Великого будівництва». Серед запланованого: школа І ступеня з дошкільним закладом у селі Підгороднє, Шумський НВК, Лановецький зооботсад тощо. Також, до 23 серпня планують завершити будівництво мосту у Струсові. Згідно з проєктом, міст з балкового перероблюють в арковий. Також збільшать габарити переправи - до 9 метрів. Сьогодні під час наради підрядники запевнили, що об'єкти будуть здані в експлуатацію у встановлені терміни»,..

more...

Підготовка до Всеукраїнської прощі родин загиблих військовослужбовців

27.07.2021 | 15:38

Заступник голови районної державної адміністрації Алла Злочевська взяла участь у засіданні організаційного комітету з питань проведення Всеукраїнської прощі родин загиблих військовослужбовців. Захід запланований на 5 - 7 серпня, його проведуть у каплиці-пантеоні Героям АТО, що в селі Лішня.

Кременецький міський голова Андрій Смаглюк спільно з настоятелем парафії Святої праведної Анни с. Лішня протоієреєм Андрієм Любунем озвучили основні роботи, які необхідно провести терміново.

Мова йшла про наведення благоустрою прилеглих територій, прибирання від сміття набережної озера, покіс трави, дератизація від шкідників та ін.

more...

Відрядження голови РДА

26.07.2021 | 15:30

У Національному університеті оборони України розпочато курси підвищення кваліфікації голів державних адміністрацій з питань воєнної безпеки та оборони держави

На базі Національний університет оборони України імені Івана Черняховського вперше розпочато проведення курсів підвищення кваліфікації голів обласних, Київської міської та районних державних адміністрацій з питань воєнної безпеки та оборони держави. Курси проводяться за ініціативи Офіс Президента України та Кабінет Міністрів України. Голова Кременецької районної державної адміністрації Віталій Кудлак також бере участь у навчанні.

more...

Аналіз плану роботи

26.07.2021 | 10:29

Нараду з керівниками структурних підрозділів та апарату районної державної адміністрації сьогодні провела заступник голови районної державної адміністрації Алла Злочевська. Проаналізовано заходи минулого тижня, результативність документообігу, формування планів і звітів роботи, виконання доручень, розпоряджень, контрольних документів, обговорено питання роботи архіву районної державної адміністрації. Наголошено на виконавській дисципліні, проведення засідань поточного тижня,підготовка до відзначення Дня хрещення Київської Русі – України, проведення Всеукраїнської прощі для родин загиблих військовослужбовців у с. Лішня, організація заходів з нагоди Дня Державного Прапора і 30-ї річниці незалежності України.

За результатами наради дано ряд доручень і встановлено контроль за виконанням усіх завдань.

more...

Вакцинування у розпалі

26.07.2021 | 10:16

24 та 25 липня у центрі вакцинації на базі бібліотеки імені Юліуша Словацького проводилось щеплення вакциною Pfizer усім бажаючим.

Уже другий тиждень працює даний центр. Записатись на вакцинацію можна у свого сімейного лікаря або за телефоном 0671696224. При собі необхідно мати паспорт, ідентифікаційний код та мобільний телефон.

Вакцинування проводиться також AstraZeneca і CoronoVac, а Ланівці та Шумськ уже практикують Comirnatyі MODERN.

more...

СТВОРЕННЯ ФЕРМЕРСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

23.07.2021 | 10:46

Фермерське господарство - це форма підприємницької діяльності громадян, які мають намір виготовляти товарну сільськогосподарську продукцію, а також, переробляти та реалізовувати її з метою отримати прибуток на земельних ділянках, наданих їм у  власність  та/або користування, у тому числі в оренду, для ведення фермерського господарства, товарного сільського сподарського виробництва, особистого селянськогого сподарства.

Один громадянин України або кілька громадян України, які є родичами або членами сім'ї, відповідно до закону, можуть створити фермерське господарство.

Кожний дієздатний громадянин України, який досяг 18-річного віку та виявив бажання, має право створити фермерське господарство.

more...

Суд зобов`язав клієнта Кременецького МЦ повернути лише тіло кредиту, а не пеню та штрафи!

23.07.2021 | 10:43

Станом  на  01.01.2021 року  в судах  України  на розгляді  знаходилося  більше 68 тис. позовів державних банків про стягнення  заборгованості.  Левову  частку   цих  позовів  подало      акціонерне товариство  комерційний  банк  «Приват Банк»,  а  відповідачами  виступали  фізичні особи, у яких  заборгованість  виникла  згідно кредитних карток. 

more...

Архів новин

  

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

Актуальна тема