Кременецька районна державна адміністрація
47000, м.Кременець, вул.Шевченка, 56
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

             http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/222.png

              

Опитування

ГАРЯЧІ    НОВИНИ

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/topimg/5.jpg

Прес-служба повідомляє

Здача об'єктів програми "Велике будівництво"

27.07.2021 | 17:00

У Тернопільській ОДА сьогодні, 27 липня, відбулася нарада з представниками підрядних компаній щодо здачі об’єктів програми «Велике будівництво» в області. Участь у засіданні взяв перший заступник голови ОДА Ігор Дем’янчук та заступник голови з питань цифрової трансформації Михайло Гапула.

Відтак, обговорили етапи реалізації президентської програми та терміни здачі об'єктів в експлуатацію.

«У Тернопільській області у серпні в експлуатацію планують здати 6 об'єктів «Великого будівництва». Серед запланованого: школа І ступеня з дошкільним закладом у селі Підгороднє, Шумський НВК, Лановецький зооботсад тощо. Також, до 23 серпня планують завершити будівництво мосту у Струсові. Згідно з проєктом, міст з балкового перероблюють в арковий. Також збільшать габарити переправи - до 9 метрів. Сьогодні під час наради підрядники запевнили, що об'єкти будуть здані в експлуатацію у встановлені терміни»,..

more...

Підготовка до Всеукраїнської прощі родин загиблих військовослужбовців

27.07.2021 | 15:38

Заступник голови районної державної адміністрації Алла Злочевська взяла участь у засіданні організаційного комітету з питань проведення Всеукраїнської прощі родин загиблих військовослужбовців. Захід запланований на 5 - 7 серпня, його проведуть у каплиці-пантеоні Героям АТО, що в селі Лішня.

Кременецький міський голова Андрій Смаглюк спільно з настоятелем парафії Святої праведної Анни с. Лішня протоієреєм Андрієм Любунем озвучили основні роботи, які необхідно провести терміново.

Мова йшла про наведення благоустрою прилеглих територій, прибирання від сміття набережної озера, покіс трави, дератизація від шкідників та ін.

more...

Відрядження голови РДА

26.07.2021 | 15:30

У Національному університеті оборони України розпочато курси підвищення кваліфікації голів державних адміністрацій з питань воєнної безпеки та оборони держави

На базі Національний університет оборони України імені Івана Черняховського вперше розпочато проведення курсів підвищення кваліфікації голів обласних, Київської міської та районних державних адміністрацій з питань воєнної безпеки та оборони держави. Курси проводяться за ініціативи Офіс Президента України та Кабінет Міністрів України. Голова Кременецької районної державної адміністрації Віталій Кудлак також бере участь у навчанні.

more...

Аналіз плану роботи

26.07.2021 | 10:29

Нараду з керівниками структурних підрозділів та апарату районної державної адміністрації сьогодні провела заступник голови районної державної адміністрації Алла Злочевська. Проаналізовано заходи минулого тижня, результативність документообігу, формування планів і звітів роботи, виконання доручень, розпоряджень, контрольних документів, обговорено питання роботи архіву районної державної адміністрації. Наголошено на виконавській дисципліні, проведення засідань поточного тижня,підготовка до відзначення Дня хрещення Київської Русі – України, проведення Всеукраїнської прощі для родин загиблих військовослужбовців у с. Лішня, організація заходів з нагоди Дня Державного Прапора і 30-ї річниці незалежності України.

За результатами наради дано ряд доручень і встановлено контроль за виконанням усіх завдань.

more...

Вакцинування у розпалі

26.07.2021 | 10:16

24 та 25 липня у центрі вакцинації на базі бібліотеки імені Юліуша Словацького проводилось щеплення вакциною Pfizer усім бажаючим.

Уже другий тиждень працює даний центр. Записатись на вакцинацію можна у свого сімейного лікаря або за телефоном 0671696224. При собі необхідно мати паспорт, ідентифікаційний код та мобільний телефон.

Вакцинування проводиться також AstraZeneca і CoronoVac, а Ланівці та Шумськ уже практикують Comirnatyі MODERN.

more...

СТВОРЕННЯ ФЕРМЕРСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

23.07.2021 | 10:46

Фермерське господарство - це форма підприємницької діяльності громадян, які мають намір виготовляти товарну сільськогосподарську продукцію, а також, переробляти та реалізовувати її з метою отримати прибуток на земельних ділянках, наданих їм у  власність  та/або користування, у тому числі в оренду, для ведення фермерського господарства, товарного сільського сподарського виробництва, особистого селянськогого сподарства.

Один громадянин України або кілька громадян України, які є родичами або членами сім'ї, відповідно до закону, можуть створити фермерське господарство.

Кожний дієздатний громадянин України, який досяг 18-річного віку та виявив бажання, має право створити фермерське господарство.

more...

Суд зобов`язав клієнта Кременецького МЦ повернути лише тіло кредиту, а не пеню та штрафи!

23.07.2021 | 10:43

Станом  на  01.01.2021 року  в судах  України  на розгляді  знаходилося  більше 68 тис. позовів державних банків про стягнення  заборгованості.  Левову  частку   цих  позовів  подало      акціонерне товариство  комерційний  банк  «Приват Банк»,  а  відповідачами  виступали  фізичні особи, у яких  заборгованість  виникла  згідно кредитних карток. 

more...

«Прийняття спадщини, у складі якої є нерухоме майно, у випадку відсутності у спадкоємців правовстановлюючих документів на майно»

23.07.2021 | 10:37

У статті 1216 Цивільного кодексу України зазначено, що спадкування це перехід прав та обов'язків (спадщини) від фізичної особи, яка померла (спадкодавця), до інших осіб (спадкоємців).

            У разі відсутності документів, які підтверджують право власності спадкодавця на житловий будинок чи відсутності державної реєстрації права власності, перш за все необхідно з’ясувати причини відсутності правовстановлюючих документів, державної реєстрації права власності або документів на забудову.

Видача свідоцтва про право на спадщину на майно, право власності на яке підлягає державній реєстрації, проводиться нотаріусом після того, як будуть подані документи, що посвідчують право власності спадкодавця на таке майно та проведена перевірка відсутності заборони або арешту цього майна.

more...

Фахівець Кременецького МЦ допомогла встановити додатковий строк для прийняття спадщини

23.07.2021 | 10:32

Спадкування – це перехід майнових і деяких особистих немайнових прав та обов’язків спадкодавця до його спадкоємців. Сукупність цих прав та обов’язків і є спадщиною.  Законодавством України встановлені умови,  які   є обов'язковим для оформлення прав на спадкове майно. Дотримання спадкоємцем строку  на прийняття спадщини є  однією  з  основних умов.

Однак,  інколи  трапляється  що  спадкоємці  пропускають шестимісячний строк,  встановлений для прийняття спадщини. Причинами  стають: відсутність інформації  про  смерть  спадкодавця,  хвороба,  правова необізнаність  щодо вимог закону, тощо.   

З такою  ж проблемою  щодо  пропуску  строку для прийняття спадщини, яка залишилась після смерті  батька  звернулася  і  громадянка  Б.

more...

ДЕРЖАВНА РЕЄСТРАЦІЯ ФІЗИЧНОЇ ОСОБИ -ПІДПРИЄМЦЯ

23.07.2021 | 10:25

Державна реєстрація фізичної особи  - підприємця -  це  офіційне визнання шляхом засвідчення факту набуття або позбавлення статусу підприємця фізичною особою, зміни відомостей, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, про фізичну особу - підприємця.

 В першу чергу, щоб зареєструватись як фізична особа - підприємець, заявнику необхідно обрати код запланованої   діяльності за Класифікатором видів економічної діяльності (КВЕД).

Державна реєстрація фізичних осіб - підприємців проводиться державним реєстратором виключно у виконавчому комітеті міської ради міста обласного значення або у районній, районній у містах Києві та Севастополі державній адміністрації за місцем проживання фізичної особи - підприємця.

more...

Архів новин

  

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

Актуальна тема