Кременецька районна державна адміністрація
47000, м.Кременець, вул.Шевченка, 56
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

             http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/222.png

              

Опитування

ГАРЯЧІ    НОВИНИ

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/topimg/5.jpg

Прес-служба повідомляє

ПРИМУСОВЕ ВИСЕЛЕННЯ З ЖИТЛОВОГО ПРИМІЩЕННЯ

24.09.2021 | 15:35

Процедура законного виселення чітко встановлена законодавством. Відповідно до статті 109 Житлового кодексу, виселення  із  займаного  жилого  приміщення  допускається  з  підстав,  установлених законом.  Виселення проводиться добровільно  або в судовому порядку. Допускається виселення в адміністративному  порядку з санкції прокурора лише осіб, які самоправно зайняли жиле приміщення або проживають у будинках, що загрожують обвалом.

more...

Поділ майна подружжя шляхом укладення спеціального договору

24.09.2021 | 15:33

Поділ майна, набутого подружжям під час перебування в шлюбі, як правило відбувається після припинення шлюбних відносин. Відповідно до статті 60 Сімейного кодексу України майно, набуте подружжям під час перебування у шлюбі, належить дружині та чоловікові на праві спільної сумісної власності, незалежно від того, що один із них не мав самостійного доходу з поважних причин, тобто навчання, догляд за дітьми, хвороба тощо. Кожна річ, набута за час шлюбу, крім речей індивідуального користування є об’єктом права спільної сумісної власності подружжя, поки не буде встановлено та  доведено протилежне.

more...

Необхідність встановлення факту родинних відносин

24.09.2021 | 15:23

Встановлення факту родинних відносин стає необхідним у разі виявлення помилок у прізвищах, імені чи  по-батькові рідних людей та унеможливлює доведення спорідненості між ними. Встановлення даного факту найчастіше необхідно для визначення права на спадщину, на пенсію, одержання компенсації тощо. Таку перешкоду у реалізації особистих чи майнових прав можна усунути звернувшись до суду з заявою про встановлення факту родинних відносин.

more...

ВИКОНАННЯ РІШЕНЬ НЕМАЙНОВОГО ХАРАКТЕРУ

24.09.2021 | 15:15

Порядок виконання рішень немайнового характеру регулюються статтями 63-67  Розділу VIII Закону України «Про виконавче провадження» та Інструкцією з організації примусового виконання рішень затвердженою Наказом Міністерства юстиції України 02.04.2012 року № 512/5.

Відповідно до частини 2 статті 63  Закону України «Про виконавче провадження» у випадку, якщо боржник без поважних  причин не виконав рішення виконавець виносить постанову про накладення на боржника штрафу, у котрій також зазначається  вимога щодо виконання рішення на протязі 10 робочих днів (у випадку, якщо рішення підлягає негайному виконанню, - на протязі 3 робочих днів) та попередження про кримінальну відповідальність.

more...

На запитання про пенсійне забезпечення відповідає “Пряма телефонна гаряча лінія”

24.09.2021 | 11:25

            Головне управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області повідомляє, що 27 вересня 2021 року з 11 год. до 12 год. відбудеться “ Пряма телефонна гаряча лінія ” з   начальником відділу обслуговування громадян №6 (сервісний центр)  Палій Людмилою Володимирівною  (телефон “ гарячої  лінії ”  2-39-74).

Адміністрація Головного управління  Пенсійного фонду України

                    в Тернопільській області

more...

Якісний доступ громадськості до інформаційної бази даних заповідних територій та об’єктів тепер забезпечує Інтерактивна карта

24.09.2021 | 11:01

Тернопільська область є єдиною, в якій вперше в Україні розроблено Геоінформаційну систему Інтерактивна карта природно-заповідного фонду Тернопільської області. Необхідність створення такого програмного продукту передбачена Законом України Про природно-заповідний фонд України.

Інтерактивна карта забезпечує якісний доступ громадськості до інформаційної бази даних заповідних територій та об’єктів, у ній сформовано базу геопросторових даних 645 заповідних об'єктів області та детальну інформацію про кожний об'єкт природно-заповідного фонду, запроваджено систему зворотного зв'язку з користувачами щодо наповнення бази даних про заповідні об'єкти, надання повідомлень про порушення природоохоронного законодавства.

more...

23 ВЕРЕСНЯ ВІДБУВСЯ ОНЛАЙН-ЗАХІД ЩОДО ОБГОВОРЕННЯ ПЕРСПЕКТИВ ВПРОВАДЖЕННЯ ОНЛАЙН-ІНСТРУМЕНТУ SELFIE В УКРАЇНІ

23.09.2021 | 16:28

23 вересня 2021 року відбулася презентація результатів пілотного впровадження онлайн-інструменту SELFIE в Україні. Представлено повний аналітичний звіт пілотного впровадження SELFIE - оцінювання цифрової готовності закладів освіти інструментом SELFIE відбулося за 8 основними сферами, зокрема: інфраструктура закладу, цифрові навички учнів та педагогів, ефективність використання різних форм і методів навчання. Звіт продемонстрував рівень задоволеності учасників опитування онлайн-інструментом: середній показник цього індикатору 7,8 з 10.

SELFIE – це сучасний інструмент для оцінки ефективності впровадження цифрових технологій у закладах освіти. Застосування інструменту полягає в проведенні опитування шляхом онлайн-анкетування адміністрації закладу, вчителів та учнів. Далі система обробляє результати за певним алгоритмом та видає інтерактивний звіт стану цифровізації закладу освіти, який можна використати для подальшого стратегічного планування цифровізації.

SELFIE розроблено експертами  Європейської Комісії  та активно використовується в багатьох країнах світу. Більш детальна інформація про інструмент доступна на порталі  SELFIE.

У межах пілотного проєкту в Україні самооцінювання SELFIE пройшли 60 шкіл та 30 закладів професійної освіти. Загальна кількість учасників: понад 20 тисяч.

more...

Архів новин

  

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

Актуальна тема