Кременецька районна державна адміністрація
47000, м.Кременець, вул.Шевченка, 56
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

             http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/222.png

              

Опитування

ГАРЯЧІ    НОВИНИ

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/topimg/5.jpg

Прес-служба повідомляє

Епізоотична ситуація щодо сказу в районі

22.09.2021 | 16:43

У районній державній адміністрації відбулось засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії.

           Зняття неблагополучного щодо сказу лисиць пункту польові угіддя села Білокриниця та випадки недотримання вимог законодавства під час перевезення сільськогосподарських тварин – питання порядку денного.

more...

Обмеження жовтого рівня не будуть застосовуватися, якщо всі учасники та мінімум 80% персоналу мають одну або дві дози або ж зроблений у рамках 72 годин ПЛР чи експрес-тест

22.09.2021 | 15:20

Сьогодні, 22 вересня, голова Тернопільської ОДА Володимир Труш провів відео нараду з головами ТГ, лікарями первинної ланки медичної допомоги та представниками галузі освіти щодо переходу з 23 вересня у “жовту” зону епіднебезпеки та стану вакцинальної кампанії.

Рішення щодо зміни зони карантину ухвалили на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

“Колективи закладів освіти, де провакциновані 80% працівників, із завтрашнього дня працюватимуть у звичному режимі. Частина шкіл в області, ще не вакцинували потрібну кількість педагогічного складу.

Обмеження жовтого рівня не будуть застосовуватися, якщо всі учасники та мінімум 80% персоналу мають одну або дві дози або ж зроблений у рамках 72 годин ПЛР чи експрес-тест” – озвучили в ході засідання.

            Кременецький район представляв голова райдержадміністрації Віталій Кудлак.

more...

Від завтра діятиме “жовтий” рівень епідемічної небезпеки

22.09.2021 | 09:32

З четверга, 23 вересня, на всій території України діятиме жовтий рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19. Таке рішення ухвалила Державна комісія з питань ТЕБ і НС.

Найгостріше це торкнеться навчальних закладів. Установи, де рівень вакцинації працівників нижчий 80%, будуть закриті.

Станом на сьогодні на Тернопільщині продовжити роботу в умовах жовтої зони можуть 56% закладів освіти.

Також маємо високий відсоток закладів, де для досягнення показника у 80%, достатньо вакцинувати 1-2 осіб. Тому закликаю освітян мобілізуватися та зробити щеплення, аби діти могли й надалі відвідувати школи, садки, тощо.

Вакцинація є найефективнішим способом протидії COVID-19, і держава забезпечила можливість будь-кому щепитися безкоштовно.

Планується проведення брифінгу за участю керівників галузі освіти, медицини, Нацполіції, Держпродспоживслужби та детальне роз’яснення про обмеження, які діятимуть в умовах жовтої зони і кого вони стосуватимуться.

more...

75% територіальних громад району створили служби у справах дітей

21.09.2021 | 09:29

       У 75% територіальних громад району (6 із 8) уже створено служби у справах дітей.  Усі новостворені служби  працюють у повному обсязі.

Станом  на 20 вересня   службою у справах дітей районної державної адміністрації передано справи дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які передані перебувають у складних життєвих обставинах до служб у справах дітей п’яти територіальних громад.

            Головне завдання служб у громадах є координація роботи усіх надавачів соціальних  послуг  щоб дитина своєчасно отримала допомогу або якісну  послугу.

more...

Кожна сучасна дитина має бути зі спортом на “ти”

21.09.2021 | 09:05

Україна здобула право на проведення двох міжнародних спортивних заходів у 2023 році – чемпіонату світу з футболу серед школярів улітку та Всесвітньої зимової Гімназіади. Про це повідомив Президент Володимир Зеленський.

“Україна вперше в історії учнівського спорту здобула право приймати чемпіонат світу з футболу серед школярів та Всесвітню зимову Гімназіаду – 2023. Переконаний, ми проведемо їх на найвищому рівні”, – зазначив Глава держави.

Президент виступає за те, щоб у житті дітей було більше місця для спорту.

more...

Архів новин

  

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

Актуальна тема