Кременецька районна державна адміністрація
47000, м.Кременець, вул.Шевченка, 56
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

             http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/posilbody/222.png

              

Опитування

ГАРЯЧІ    НОВИНИ

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/kremenetska/ua/topimg/5.jpg

Запрошуємо до співпраці!

18.06.2021 | 09:02

Шановні керівники громадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій,творчих спілок, професійних спілок та їх об’єднань, організацій роботодавців та їх об’єднань, засобів масової інформації (далі - інститути громадянського суспільства) Кременецького району, які зареєстровані в установленому порядку і які не менше шести місяців до дати оприлюднення адміністрацією повідомлення про формування складу громадської ради проводять на території Кременецького району заходи, дослідження, надають послуги, реалізують проєкти, пов’язані з визначеною законодавством сферою діяльності місцевої державної адміністрації!

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

День держслужби у Кременецькій РДА

23.06.2021 | 12:32

Слова подяки звучали для державних службовців від голови Кременецької районної державної адміністрації Віталія Кудлака

До привітань долучилися працівники районної ради, міської ради, керівники установ, організацій.

На завершення урочистостей держслужбовці отримали у подарунок міні концерт.

more...

Відбір кандидатів на посади директорів шкіл району

23.06.2021 | 10:46

Заступник голови районної державної адміністрації Алла Злочевська взяла участь в організації конкурсного відбору директорів закладів загальної середньої освіти.

Проведено розгляд заяв претендентів для участі у конкурсі на посаду директора Кременецької ЗОШ І-ІІІ ст. №1 імені Галини Гордасевич, гімназії №6 Кременецької міської ради Тернопільської області та поданих ними документів на відповідність установленим законодавством вимогам.

more...

Всеукраїнський форум “Україна 30. Здорова Україна”, Київ 22-24 червня

23.06.2021 | 09:47

Президент Володимир Зеленський у вівторок долучився до роботи Всеукраїнського форуму “Україна 30. Здорова Україна”, що проходить в Києві з 22 по 24 червня.

Перший день заходу, присвячено темі “Активна Україна”, Глава держави презентував загальнонаціональну програму “Здорова Україна”.

Другий день на тему “Свідома Україна” - презентація нового шкільного меню. Розповідь про кампанію з популяризації культури здорового харчування, що є основою програми “Нова українська школа – простір здоров’я”.

Тема третього дня форуму – “Життєлюбна Україна”. Учасники заходу висловлять своє бачення того, як продовжити тривалість та підвищити якість життя українців, а також обговорять необхідність профілактики захворювань, методи боротьби зі стресом та екологічні чинники, які впливають на здоров’я нації.

more...

Щиро вітаємо всіх захисників інтересів держави із професійним святом – Днем державної служби України!

23.06.2021 | 09:18

Шановні державні службовці, колеги!

Щиро вітаємо всіх захисників інтересів держави із професійним святом – Днем державної служби України!

Довіра до влади починається з державного службовця. З одного боку, Ви наділені широкими повноваженнями, а з іншого – подвійна відповідальність за стан справ у суспільстві. Це нелегка праця: гнучко реагувати на потреби і запити сучасного суспільства, вільно орієнтуватися в законодавчому полі в умовах реформування, працювати над вирішенням багатьох питань життєдіяльності мешканців нашого району різних вікових категорій!

Державні службовці не лише виконують свої обов'язки, а й несуть відповідальність за добробут та майбутнє свого народу, демонструючи бажання служити з чистим серцем та відданістю людям.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, життєвої енергії, творчого натхнення! Нехай з Вами буде мудрість, сила духу, впевненість у щасливому майбутньому нашої яскравої рідної держави.

Щастя вам, успіхів і процвітання!

З повагою

Голова адміністрації Віталій Кудлак

more...

З вірою в майбутнє

22.06.2021 | 16:19

Сьогодні у Центральній бібліотеці імені Юліуша Словацького відбулася презентація книги Валентини Адамович (Чернихівської) “Жорна і Зерна”.

Заступник голови райдержадміністрації Алла Злочевська та начальник відділу з гуманітарних питань та комунікацій з громадськістю РДА Лариса Антонюк взяли участь у презентації книги "Жорна і зерна" кременецької письменниці Валентини Адамович, яка відбулась у центральній бібліотеці ім. Ю. Словацького.

Дочка авторки О. Легкун та організатор заходу О. Вальчук розповіли про оповідання з життя кременчан 30-50-х років, які увійшли до творчого видання. З вітаннями та найкращими побажаннями до автора звернулись Алла Злочевська, керівники та громадськість Кременецької територіальної громади.

more...

Вшанували пам'ять жертв війни

22.06.2021 | 15:50

З нагоди Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні, голова районної державної адміністрації Віталій Кудлак спільно з міським головою Кременця Андрієм Смаглюком, поклали квіти до пам’ятного знаку розташованого на території Кременецького професійного ліцею.

Хвилиною мовчання та спільною молитвою вшанували пам'ять загиблих Другої світової війни. До заходу доєднались кременчани.

more...

Оголошено конкурс

22.06.2021 | 12:27

У Кременецькій районній державній адміністрації оголошено проведення конкурсу на зайняття вакантної посади головного спеціаліста відділу з гуманітарних питань та комунікацій з громадськістю управління з гуманітарних питань, забезпечення взаємодії з органами місцевого самоврядування, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю.

            Наказ

more...

Проаналізовано план роботи на поточний тиждень

22.06.2021 | 10:12

Голова районної державної адміністрації Віталій Кудлак провів нараду з керівниками структурних підрозділів та апарату районної державної адміністрації.

Проаналізовано документообіг, виконання доручень голови районної державної адміністрації, обговорено проблеми, що виникають під час виконання службових обов’язків та шляхи їх вирішення.

Наголошено на заходах поточного тижня: підготовка до Дня державної служби та відзначення 30-ї річниці Конституції України, звернуто увагу на виконавській дисципліні.

За результатами наради дано ряд доручень і встановлено контроль за виконанням усіх завдань.

more...

Керівники районної державної адміністрації напередодні Дня медичного працівника побували на урочистих заходах у медичних закладах району, щиро привітали із святом

18.06.2021 | 15:24

Сьогодні медичні працівники Кременецького району приймали вітання від голови адміністрації Віталія Кудлака, першого заступника голови адміністрації Василя Хортика та заступника голови адміністрації Алли Злочевської.

За високий професіоналізм, сумлінну працю, наполегливу і самовіддану роботу, пов’язану із забезпеченням охорони здоров’я населення з нагоди професійного свята, медичним працівникам КНП “Лановецький міський центр медико-санітарної допомоги”, КНП ,,Лановецька міська лікарня”, КНП ,,Почаївська районна комунальна лікарня”, КНП ,,Шумська міська лікарня, КНП ,,Шумський міський центр первинної медико-санітарної допомоги ”, КНП ,,Кременецька опорна лікарня”, КНП ,,Кременецький центр первинної медико-санітарної допомоги”, КНП ,,Вишнівецький центр первинної медико-санітарної допомоги ” вручено подяки Кременецької районної державної адміністрації.

more...

Вітали з Днем дільничного офіцера

18.06.2021 | 15:18

Щороку 18 червня в Україні відзначають День дільничного офіцера поліції. Цей день став професійним святом в 2004 році згідно з наказом Міністра внутрішніх справ України.

Професія дільничного офіцера вважається однією з найвідповідальніших, адже посадові обов’язки дільничних дуже різноманітні. До них належать захист прав та законних інтересів громадян від протиправних посягань, охорона громадського порядку, профілактична робота з громадянами.

Дякуємо Вам, шановні офіцери, за Вашу невтомну працю! Бажаємо завжди зберігати стійкість духу, виявляти притаманну мужність, успіхів у службі, розуміння та підтримки від рідних і близьких, добробуту, добра та мирного неба над головою.

more...

Архів новин

  

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

Актуальна тема