Козівська районна державна адміністрація
47600, смт.Козова, вул.Грушевського, 38
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

 

Опитування

.
На головну

Е - ДЕКЛАРУВАННЯ


         З 01 січня 2017 року відповідно до норм Закону України «Про запобігання корупції» розширено коло осіб, які зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (е-декларацію), за минулий рік шляхом заповнення її на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) за формою, що визначається цим агентством.Таку декларацію зобов’язані будуть подати і депутати місцевих рад усіх рівнів та особи, які для цілей цього Закону прирівнюються до осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, зокрема керівники комунальних підприємств, установ та закладів тощо.

         Звертаємо Вашу увагу, що заповнення е-декларації відбувається за допомогою електронного цифрового підпису (ЕЦП). 

          Електронний цифровий підпис можна отримати  в акредитованих центрах сертифікації ключів.  Слід відмітити, при вході до електронної системи декларування офіційного веб-сайту НАЗК міститься перелік із 16 акредитованих центрів сертифікації ключів, у якому зазначається АЦСК органів юстиції України, АЦСК ПАТ КБ «ПриватБанк», що дає змогу отримати ЕЦП суб’єкту декларування за певних умов самостійно. За допомогою сервісу  Приват-24 (для тих, хто має платіжні картки цього банку) ця послуга безкоштовна.

        З метою своєчасного заповнення е-декларацій на сайті НАЗК та подання її у належний Законом строк радимо завчасно отримати ЕЦП.

       Звертаємо Вашу увагу на необхідність ретельного збереження отриманого електронного ключа та паролю.

       Після отримання електронного ключа необхідно на головній сторінці веб-сайту Національного агентства з питань запобігання корупції зайти за посиланням «ЗАДЕКЛАРУЙ» та:

         1. У рядку «АЦСК» вибрати із запропонованого списку назву центру сертифікації, у якому отримано електронний ключ.

         2. У рядку «Приватний ключ» обрати файл з ключем, записаний на комп’ютері, СD-диску чи іншому електронному носієві.

         3. У рядку «Пароль приватного ключа» увести пароль, який був введений при формуванні електронного ключа.

          4. Увійти до свого особистого «кабінету» (власної декларації) та розпочати роботу із заповнення електронних декларацій.

          Роз’яснення  та відеоінструкцію щодо заповнення електронних декларацій  можна переглянути  на офіційному сайті НАЗК -  https://nazk.gov.ua/deklaraciya

        Найчастіші запитання - https://nazk.gov.ua/naychastishi-zapytannya

         В НАЗК працює інтерактивна голосова допомога щодо е-декларування. На питання, пов’язані із заповненням е-декларацій, можна отримати відповіді за номером телефону:

 (+38 044) 200 06 94.
Анонси подій

Інформаційні послуги