Козівська районна державна адміністрація
47600, смт.Козова, вул.Грушевського, 38
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

 

Опитування

.
На головну

Новини

Роздрукувати 24.01.20 | 08:34

Ряд питань щодо техногенної безпеки в області обговорили під час наради

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/news/main/ua/190982/fhfhdh.jpgГолова ТОДА Ігор Сопель та його заступник Ігор Гайдук взяли участь у позачерговому засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Тернопільській облдержадміністрації, яка відбулася у четвер, 23 січня. Розглядали ряд питань, які потребують необхідного реагування. Зокрема, про утримання водопровідних мереж у справному стані пожежних гідрантів. Відповідним органам доручено забезпечити їх ремонт та встановлення нових, а також обладнати вказівниками встановленого рівня. Наголосили на тому, аби у місцевих бюджетах були передбачені кошти на ремонт та утримання джерел зовнішнього водопостачання.
Також було окреслено перспективну мережу розвитку місцевої пожежної охорони Тернопільської області. На часі - створення в сільській місцевості пожежно-рятувальних підрозділів добровільної пожежної охорони.
Підняли питання контролю стану цивільного захисту та техногенної безпеки в установах та організаціях, де можливе масове перебування людей. 

Анонси подій

Інформаційні послуги