Козівська районна державна адміністрація
47600, смт.Козова, вул.Грушевського, 38
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

 

Опитування

.
На головну

Новини

Роздрукувати 24.01.20 | 08:31

На Тернопільщині впроваджують заходи щодо запобігання пташиного грипу та африканської чуми свиней

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/news/main/ua/190977/dsc09105.jpgЗасідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Тернопільській обласній державній адміністрації під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Ігоря Гайдука відбулося сьогодні, 23 січня. Члени комісії обговорили епізоотичну ситуацію в Європі, Україні та в області,  зокрема, щодо пташиного грипу та шляхи запобігання спалахам захворювання.

   Начальник відділу організації протиепізоотичної роботи Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Головного управління Держпродспоживслужби в області Володимир Марків доповів присутнім про загрозу поширення пташиного грипу та шляхи його недопущення. Уже відомо, що перші спалахи захворювання зафіксовані на території Вінницької області на одній з птахофабрик.

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/news/main/ua/190977/dsc09116.jpg


    За словами Володимира Марківа, відомо що на птахопереробне підприємство, яке функціонує на території нашої області для забою завезли курей з карантинної зони Вінничини. Аби не допустити поширення пташиного грипу у нас, члени Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при районній райдержадміністрації прийняли рішення утилізувати дану партію курей. Відповідно, було проведено комплекс протиепізоотичних заходів, дезінфекцію приміщень, а працівникам провели роз’яснювальну роботу. Загрози поширення небезпечної недуги немає.

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/news/main/ua/190977/dsc09140.jpg


      Володимир Марків доповів і про епізоотичну ситуацію в Європі, Україні щодо африканської чуми свиней та методи профілактики захворювання. На сьогоднішній день ситуація є благополучною щодо АЧС в області, але варто вживати ряд профілактичних заходів та проводити роз’яснювальну роботу серед населення. 

Анонси подій

Інформаційні послуги