Козівська районна державна адміністрація
47600, смт.Козова, вул.Грушевського, 38
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

 

Опитування

.
На головну

Новини

Роздрукувати 15.11.19 | 09:16

Питання пенсійного забезпечення обговорили

Козова круглий стіл ДВС. Погашення заборгованості до ПФУСпеціалісти Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області провели засідання «круглих столів» з працівниками Управління соціального захисту населення Борщівської РДА, Збаразького відділення АТ «Ощадбанк» та Козівського районного відділу державної виконавчої служби.

На порядку денному були питання легалізації оплати праці та зайнятості населення, повноти сплати страхових внесків до Пенсійного фонду України та соціальних фондів, погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій та інших соціальних виплат.

Спеціалісти Головного управління звернули увагу на необхідність своєчасної сплати страхових внесків до Пенсійного фонду з метою недопущення виникнення заборгованості, оскільки лише повна сплата ЄСВ забезпечить працівникам право на пенсійне забезпечення.

На зустрічах визначили шляхи взаємодії і подальшої роботи в напрямку погашення заборгованості та збільшення обсягів надходження ЄСВ. Зокрема, зустрічі з боржниками та спільний контроль за погашенням заборгованих коштів.

 

 

Начальник Головного управління                                       І. Москалик

 

 

12.11.2019 

Анонси подій

Інформаційні послуги