Козівська районна державна адміністрація
47600, смт.Козова, вул.Грушевського, 38
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

 

Опитування

.
На головну / Спостережна комісія

Звернення


До уваги жителів району!

 

Шановні громадяни, важливим аспектом в поверненні до нормального життя людей, які відбули покарання за вчинені злочини, є участь суспільства в їх соціальній адаптації.

 

Доводимо до Вашого відома, що на території району функціонує Спостережна комісія при Козівській районній районній державній адміністрації, яку очолює заступник голови адміністрації Банадига О.О.

 

Одними із завдань спостережної комісії є:

 

- організація громадського контролю за дотриманням прав і законних інтересів засуджених та осіб, звільнених від відбування покарання;

 

- організація виховної роботи з особами, умовно-достроково звільненими від відбування покарання, та громадського контролю за їх поведінкою протягом не відбутої частини покарання;

 

- надання допомоги у соціальній адаптації особам, звільненим від відбування покарання.

 

Звертаємо увагу, що сільським, селищним радам спостережною комісією запропоновано вирішити питання щодо здійснення згідно із законодавством заходів соціального патронажу щодо осіб, які відбували покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк. Членами спостережної комісії без відриву від роботи проводиться особистий прийом колишніх засуджених, які мешкають на території Козівського району, їх близьких та рідних, в будь-який робочий час тижня.

 

За довідками можна звернутись за номерами телефонів

2 10 74 (голова комісії), 2 18 09 (секретар комісії).
Анонси подій

Інформаційні послуги