Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді взяв участь в обласній акції "Діти мають права"


 

1 червня 2013 року на Театральному майдані м. Тернополя відбулася  обласна Акція для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей з малозабезпечених сімей “Діти мають права”, присвячена Міжнародному дню захисту дітей. В Акції взяв участь Гусятинський районний центр соціальних служб  для сім'ї, дітей та молоді в кількості 20 дітей та 6 фахівців із соціальної роботи. Організатор акції – Тернопільський обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Акція  пройшла  за сприяння  Тернопільської обласної державної адміністрації та Тернопільської міської ради. У заході взяли участь діти, сім'ї яких перебувають у складних життєвих обставинах району.

Надзвичайно красиво і колоритно пройшов традиційний обласний конкурс національних костюмів “Мені сорочку мати вишивала”. Представниця Гусятинського району, жителька с. Самолусківці – Катерина Дичка  презентували  свої костюми, розповідала історію їх створення, значення символів і кольорів на вишиванках, за що отримала дипломи та подарунки.

      Дітям, які полюбляють малювати, організатори акції надали можливість пофантазувати кольоровою крейдою на асфальті. 

     Також на Театральному майдані м. Тернополя забезпечили проведення  спортивних ігор та розваг для дітей, виставки малюнків, фоторобіт, декоративних виробів та вишиванок “ У країні дитинства ”.

     У рамках Акції, присвяченої Міжнародному дню захисту дітей,  діти мали можливість переглянути інформаційно – інтерактивну виставу «Маршрут безпеки ». Всі учасники акції  отримали подарунки.

     Дуже важливо, щоб кожен розумів важливість проведення подібних акцій, їх позитивний вплив на окремих дітей та й на суспільство загалом…

 

 

 

 

 
 

Інформаційні послуги