Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Участь у прийомі громадян м. Хоростків


                                     .

 

 

     10 липня 2012 року начальник управління праці та соціального захисту населення Гусятинської райдержадміністрації О.В.Скоб’як взяв участь в прийомі громадян м.Хоростків, який проводив голова Гусятинської райдержадміністрації О.В. Собань за участю керівників відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації.

Проблемних питань, які б стосувалися соціального захисту населення, у жителів м. Хоростків не було, що свідчить про позитивне вирішення питань соціального захисту населення  хоростківчан в робочому порядку в управлінні праці.

  Начальник управління О.В.Скобяк  разом із міським головою Г.С.Олійник обговорили низку питань щодо покращення соціального захисту жителів цього населеного пункту, а саме: питання роботи виїзного «мобільного соціального офісу», питаня доставки телетюнерів найбільш незахищеним верствам населення, та ряд інших питань які стосуються порядку видачі довідок про склад сім’ї відповідно до Інструкції щодо порядку оформлення і ведення особових справ отримувачів усіх видів соціальної допомоги, затвердженої наказом Міністерства праці та соціальної політики України 19.09.2006  N 345, який зареєстровано Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 6 жовтня 2006 р. за N 1098/12972  в частині підтвердження відомостей про незайнятість особи, яка звертається за призначенням соціальної допомоги, в разі відсутності в неї трудової книжки.
 

Інформаційні послуги