Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Обмін досвідом між спеціалістами двох управлінь праці та соціального захисту населення, що на Тернопільщині


              Продовжуючи добру традицію стосовно обміну досвідом із своїми колегами з інших управлінь спеціалісти управління праці та соціального захисту населення Гусятинської райдержадміністрації, , 07.06.2012р.,  в плані робочої поїздки , зустрілися із спеціалістами управління, що на Кременеччині.

      Зустріч відбулась в приміщенні управління праці та соціального захисту населення Кременецької райдержадміністрації.

      В робочій поїздці, яку очолював начальник управління праці та  соціального захисту населення Гусятинської райдержадміністрації О.В. Скоб’як  приймали  участь  спеціалісти практично всіх відділів управління.

      Зустріч відбулась в теплій та дружній обстановці, кременчани ознайомили гостей з Гусятина із  умовами та організацією праці, а також за "круглим столом"  , відбулось  обговорення спільних питань, які входять до компетенції працівників соціального захисту населення, та поділились досвідом їх вирішення.

Робоча поїздка виявилася досить цікавою та корисною для двох управлінь, адже  фахівцям було про що поспілкуватись, тому що всі роблять одну і ту ж роботу .

     Перебуваючи на кременецькій землі працівники  управління відвідали одну з найбільших святинь України- Свято-Успенську Почаївську лавру.

 
 

Інформаційні послуги