Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Про пенсійні справи – на «прямій» телефонній лінії


 

 

Відбулись «прямі» телефонні лінії для жителів Борщівського, Гусятинського та Чортківського районів, під час яких громадяни мали можливість звернутися із своїми питаннями до фахівців Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області. Із дозвонювачами спілкувалися начальники відділів обслуговування громадян даних районів.

За час проведення «прямої» телефонної лінії представники Фонду надали консультації жителям районів щодо питань пенсійного забезпечення, зокрема, перерахунку пенсій з 01 грудня 2019 року різним категоріям пенсіонерів у зв’язку зі зміною соціальних стандартів. Окрім того, спеціалісти пенсійної служби розповіли про терміни призначення пенсії, вимоги пенсійного законодавства щодо тривалості страхового стажу та повідомили про можливість доплати до мінімального страхового внеску.

Також, громадян цікавили питання щодо віку виходу на пенсію, умов пенсійного забезпечення інвалідів та багатодітних матерів, які працюють у сільському господарстві, порядку переходу з одного виду пенсійних виплат на інший тощо.

Впродовж спілкування спеціалісти сервісних центрів ознайомили дозвонювачів з онлайн послугами вебпорталу Пенсійного фонду України й послугою смс-інформування та розповіли про їх переваги. 

 

 

Начальник Головного управління                                                І. Москалик

 

 

 

02.12.2019 

 
 

Інформаційні послуги