Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Консультації з питань пенсійного забезпечення під час «прямої» телефонної лінії


 

 

Фахівці Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області провели «пряму телефонну гарячу лінію» для жителів області.

На запитання додзвонювачів протягом інформаційної години відповідали заступник начальника Гусятинського відділу обслуговування громадян та начальники Зборівського, Козівського і Підгаєцького відділів обслуговування громадян.

Під час телефонного зв’язку спеціалісти Фонду відповідали на питання щодо умов призначення різних видів пенсій, переходу з одного виду пенсійної виплати на інший та надавали інформацію про перелік документів, необхідних для призначення пенсії.

Поряд з тим, працівники пенсійної служби ознайомили громадян з онлайн послугами вебпорталу електронних послуг Пенсійного фонду України та запропонували замовити безкоштовну послугу смс-інформування, за допомогою якої можна контролювати сплату за себе роботодавцем страхових внесків, заробітну плату та пенсію.

Особи, які зателефонували на «гарячу лінію» отримали змістовні консультації з посиланням на законодавчі документи та з урахуванням індивідуальних обставин.

 

 

Начальник Головного управління                                               І. Москалик

 

 

 

19.11.2019 

 

 
 

Інформаційні послуги