Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Фахівці Головного управління інформують жителів області про зміни у пенсійному забезпеченні


 

 

Представники відділів обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області провели інформаційно-роз’яснювальну роботу з питань пенсійного забезпечення на центральних вулицях міст Зборів, Гусятин, Ланівці та Шумськ.

Перехожих цікавили умови призначення різних видів пенсій, переваги одержання пенсійних виплат через установи банків, можливість завчасного подання документів для їх правової оцінки та отримання довідки про стаж, якщо відповідного запису в трудовій книжці немає або він зроблений з порушенням.

Організатори наголосили на важливості легальної зайнятості та розповіли про необхідний мінімальний страховий стаж, який зараз складає 26 років й з кожним роком буде збільшуватись, поки не досягне 35 років у 2028 році.

Також фахівці Фонду пропонували перехожим реєструватись на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України, щоб мати можливість  контролювати повноту сплати внесків роботодавцем і набутий страховий стаж та повідомили про нову електронну послугу “е-пенсія”, яка створена для того, щоб громадяни могли подавати документи для призначення пенсії  у зручний для них час без відвідування сервісного центру.

Під час заходу усі охочі отримали інформаційні буклети для більш детального ознайомлення з питаннями пенсійного забезпечення.

 

 

Начальник Головного управління                                               І. Москалик

 

 

 

15.11.2019 

 
 

Інформаційні послуги