Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Про важливість офіційного працевлаштування роз’яснили в центрах зайнятості області


 

 

Представники відділів обслуговування громадян (сервісних центрів) Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області провели лекції для безробітних громадян, які перебувають на обліку в Гусятинській, Теребовлянській, Шумській філіях Тернопільського обласного центру зайнятості та  Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.

Спеціалісти Фонду акцентували увагу незайнятих громадян на безпосередній залежності майбутньої пенсії від нарахованого страхового стажу та заробітної слати , оскільки страховий стаж, необхідний для реалізації прав на пенсійне забезпечення, зараховується лише за умови офіційного працевлаштування і своєчасної сплати внесків у розмірі, не меншому за встановлений законодавством мінімальний.

Особливий інтерес у слухачів викликали питання зарахування страхового стажу в періоди ведення підприємницької діяльності та можливості добровільної участі у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування.

Фахівці Головного управління розповіли про порядок реєстрації на вебпорталі Пенсійного фонду України та завантаження пакету відсканованих документів для призначення пенсії. Також закликали присутніх активно користуватись сучасними он-лайн сервісами, щоб завжди бути в курсі актуальних питань соціального і пенсійного забезпечення та роздали інформаційні буклети на пенсійну тематику.

 

 

Начальник Головного управління                                               І. Москалик

 

 

11.11.2019 

 
 

Інформаційні послуги