Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Про електронні послуги Пенсійного фонду жителям


 

Спеціалісти Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області провели виїзні прийоми громадян у Байковецькій ОТГ Тернопільського району, Гадинківській сільській раді Гусятинського району та у Дзвиняцькій сільській раді Борщівського району. Такі заходи спрямовані на наближення послуг до населення, адже громадяни мають змогу отримувати роз’яснення щодо пенсійного забезпечення не відвідуючи органів Фонду.

Фахівці Головного управління розповіли жителям районів про вік виходу на пенсію, перерахунки виплат працюючим пенсіонерам, можливість переходу з одного виду пенсійної виплати на інший та добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування.

Разом з тим, особливу увагу спеціалісти Фонду приділили перевагам використання електронних послуг які надає Вебпортал Пенсійного фонду України. Зокрема, розповіли про контроль за сплатою внесків, зарахуванням страхового стажу та можливість подання документів для призначення пенсії в електронному вигляді. Також наголосили на можливості одержання довідок з QR-кодом. Це сучасне нововведення дозволяє громадянам не виходячи з дому отримувати такі електронні документи:

- довідку про доходи пенсіонера (загальний розмір призначеної пенсії);
- довідку про доходи пенсіонера для призначення субсидій, що містить дані про розмір пенсії без урахування видів виплати;

- індивідуальні відомості про застраховану особу (форма ОК-5), що містить інформацію про страховий стаж, заробітну плату та сплату страхових внесків страхувальниками.

Фахівці Фонду наголосили присутнім, що зазначені електронні довідки дійсні для оформлення субсидій, документів у центрах надання адміністративних послуг, посольствах, консульських та банківських установах, органах фіскальної та виконавчої служб, територіальних органах міграційної служби, тощо.

 

 

В.о. начальника

Головного управління                                                             Алла Якубовська

 

 

 

08.11.2019
 

Інформаційні послуги