Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Фахівці Фонду провели чергові заняття в “Школі майбутнього пенсіонера»


 

 

Для підвищення рівня поінформованості громадян передпенсійного віку щодо змін у пенсійному законодавстві спеціалісти Кременецького, Козівського та Гусятинського сервісних центрів обслуговування громадян провели заняття у «Школі майбутнього пенсіонера».

Під час занять представники Фонду розповіли присутнім про терміни призначення пенсії, перехід з одного виду пенсії на інший та порядок звернення за призначенням пенсії до органів Пенсійного фонду України. Ознайомили з умовами зарахування страхового стажу для визначення права на пенсійне забезпечення й надали перелік необхідних документів для призначення пенсії.

Окрім того, спеціалісти сервісних центрів ознайомили присутніх з електронними послугами Пенсійного фонду України, зокрема вебпорталом, послугою смс-інформуванням та можливістю подання документів в електронному вигляді для призначення пенсії не виходячи з дому, за допомогою сервісу «е-пенсія».

Також, майбутні пенсіонери отримали інформаційні матеріали щодо надання послуги з видачі електронних довідок, достовірність яких підтверджується спеціальним електронним QR-кодом.

 

 

 

В.о. начальника

Головного управління                                                                       А. Якубовська

 

 

 

06.11.2019 

 
 

Інформаційні послуги