Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

“День Пенсійного фонду”: контролюйте набутий страховий стаж не виходячи з дому


 

 

Для надання консультацій щодо пенсійного законодавства та популяризації дистанційних послуг Пенсійного фонду України фахівці пенсійної служби Тернопільщини провели «День Пенсійного фонду» для жителів Кременця, Гусятина і Козови.

Організатори заходу ознайомили громадян з нормами чинного законодавства у сфері пенсійного забезпечення, умовами призначення пенсії за віком і на пільгових умовах та порядком поновлення пенсійних виплат. Наголосили на визначальній ролі страхового стажу, необхідного для реалізації права на пенсійне забезпечення та зауважили, що з 1 січня 2019 року необхідний страховий стаж для виходу на пенсію за віком у 60 років становить не менше 26 років. Разом з тим повідомили про вимоги до мінімального страхового стажу, які  поступово збільшуються, щороку на один рік, поки не досягнуть позначки 35 років у 2028 році.

Також, організатори заходу розповіли присутнім про електронні сервіси Пенсійного фонду України та переваги його використання. Зазначили, що за допомогою вебпорталу електронних послуг можна контролювати інформацію в державному реєстрі застрахованих осіб про набутий страховий стаж і сплачений єдиний соціальний внесок, а також дізнатися про суму призначеної пенсії та дату її виплати.

 

Начальник Головного управління                                                        І. Москалик

 

 

 

04.11.2019

 
 

Інформаційні послуги