Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Особисті консультації та роз’яснення надали мешканцям Бучацького, Гусятинського та Лановецького районів


 

З метою роз’яснення пенсійного законодавства та надання консультацій пенсіонерам у різних куточках області спеціалісти Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області провели виїзні прийоми громадян у смт. Золотий Потік Бучацького району, Сороківській сільській раді Гусятинського району та Передмірській сільській раді Лановецького району.

Відвідувачів цікавили зміни у пенсійному законодавстві, чинники, від яких залежить майбутня пенсія, зокрема порядок зарахування періодів трудової діяльності до страхового стажу.

Представники Фонду значну увагу приділили легальній заробітній платі та розповіли про залежність розміру майбутньої пенсії від стажу та розміру страхових внесків, які можна перевірити в особистому кабінеті на вебпорталі Пенсійного фонду України.

Наприкінці зустрічі громадянам запропонували зареєструватися на вебпорталі Пенсійного фонду для отримання електронних послуг, щоб мати можливість надати документи для призначення пенсії та перерахунків он-лайн, не виходячи з дому.

 

 

 

В. о. начальника Головного управління                        Алла Якубовська

 

 

18.09.2019

 
 

Інформаційні послуги