Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Про дотримання законодавства в частині оплати праці – роботодавцям за круглим столом


Про дотримання законодавства в частині оплати праці та питання пенсійного забезпечення розповіли спеціалісти Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області у форматі засідання круглого столу для керівників установ у Бережанському, Гусятинському та Заліщицькому районах.

Так, керівникам Бережанського відділення Тернопільської філії ПАТ КБ «Приватбанк», дирекції Городоцької школи Заліщицького району та керівникам Гусятинських відділень Ощадбанку та Райффайзен банку Аваль спеціалісти Фонду розповіли про переваги виплати офіційної заробітної плати як для роботодавців так і для найманих осіб.

Фахівці розповіли присутнім про відповідальність роботодавців при порушенні норм законодавства про працю у випадках допуску працівників до роботи без оформлення трудового договору, працевлаштування працівника на неповний робочий час при фактичному виконанні роботи протягом повного робочого дня, встановлення на підприємстві заробітної плати без нарахування та сплати єдиного внеску і податків. Зазначили, що такі порушення чинного законодавства в майбутньому негативно впливатимуть на пенсію найманих працівників.

На завершення зустрічей присутні отримали інформаційні буклети про переваги використання електронного сервісу – Вебпорталу Пенсійного фонду України.

 

В. о. начальника Головного управління                            Алла Якубовська

 

17.09.2019

 

 
 

Інформаційні послуги