Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Дні Пенсійного фонду для жителів Бережанського, Гусятинського та Кременецького районів


Дні Пенсійного фонду для жителів Бережанського, Гусятинського та Кременецького районів

Спеціалісти Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області провели День Пенсійного фонду для жителів Бережанського, Гусятинського та Кременецького районів.

Фахівці Фонду розповіли присутнім про призначення пенсії за віком та по інвалідності, про поновлення виплати пенсії, про зарахування до стажу періодів трудової діяльності в інших країнах та про оформлення електронного пенсійного посвідчення, що одночасно є й платіжною банківською карткою.

Особливу увагу організатори заходу приділили питанню легального працевлаштування та набуття страхового стажу. Адже, як наголосили представники Пенсійного фонду, лише при офіційному працевлаштуванні та при умові сплати страхових внесків - особа набуває права на пенсійне забезпечення.

Також жителів районів ознайомили із електронними сервісами Пенсійного фонду України, які надаються через Вебпортал. Як зазначили спеціалісти Фонду, дані послуги надають можливість економити час на відвідання органів Фонду, подавати документи, звернення чи запити в електронному вигляді та отримувати інформацію з власної пенсійної справи чи про сплату страхових внесків.

 

 

 

 

В. о. начальника Головного управління                        Алла Якубовська

 

 

13.09.2019

 

 

 

 
 

Інформаційні послуги