Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Про засідання клубу для жінок «Знайди себе»


 

 

18 вересня 2019 року фахівці Гусятинської районної філії організували та провели засідання клубу для жінок «Знайди себе» на тему «Прийомні сім`ї, дитячі будинки сімейного типу та патронат над дитиною». На засідання клубу була запрошена фахівець із соціальної роботи відділу соціальної роботи Гусятинського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Наталія Кришталович- Клим.

Фахівець ознайомила присутніх про умови створення прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу, про права та обов`язки прийомних батьків, про порядок влаштування дітей до прийомної сім`ї та дитячого будинку сімейного типу. Також проінформувала про досить нову форму виховання – патронат над дитиною. Фахівець наголосила, що ця форма виховання передбачає тимчасовий догляд, виховання та реабілітацію дитини в сім`ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками складних життєвих обставин. Особи які створили будинки сімейного типу, прийомні сім`ї чи стали патронатними вихователями за надання послуг отримують заробітну плату та кошти на утримання дітей, відповідно до їх віку та кількості.

Слід  розуміти, що, зазвичай, кожен із цих діток любить своїх батьків, сумує за ними, навіть якщо ті абсолютно далекі від ідеалу. Після складних життєвих перипетій, скандалів та моральних травм  дитині важко адаптуватись до соціуму з його системою природного відбору. Набагато легше заліковувати рани в сімейному колі. Саме тому популяризуються такі форми виховання, як прийомні сім'ї, дитячі будинки сімейного типу та патронатні сім`ї.

Наталія Кришталович- Клим закликала присутніх  подумати над доведеною інформацією та пам`ятати, що роблячи крок на зустріч дитині ми робимо кращим і добрішим наше життя.
 

Інформаційні послуги