Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Спеціалісти Головного управління ознайомлюють громадян з пенсійним законодавством


 

 

Пенсійники області приділяють значну увагу питанню інформування громадян щодо пенсійного законодавства. З цією метою спеціалісти Головного управління зустрілися із жителями Бережан, Гусятина та Бучача.

Зустрічі провели начальник Бережанського відділу обслуговуння громадян Марія Наконечна, начальник Гусятинського відділу обслуговування громадян Галина Гродецька та начальник Бучацького відділу обслуговування громадян Михайло Бобин.

Під час заходу фахівці Фонду повідомили про негативні наслідки отримання заробітної плати  “в конвертах” та наголосили, що працівники, які погоджуються на неофіційне працевлаштування не набувають страхового стажу, необхідного для призначення соціальних і пенсійних виплат. Зауважили, що лише трудові відносини, оформлені згідно чинного законодавства є соціальною гарантією захищеності громадян.

Також спеціалісти пенсійної служби поінформували громадян про залежність розміру майбутньої пенсії від набутого страхового стажу й величини заробітної плати та розповіли про можливість отримання пенсійних послуг через веб-портал Пенсійного фонду України.

Під час зустрічей начальники відділів роздали інформаційні буклети для ще більш детального ознайомлення з питаннями пенсійного забезпечення.
 

Інформаційні послуги