Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Про важливість офіційного працевлаштування під час інформаційного семінару для безробітних громадян


 

 

   Представники Головного управління Пенсійного фонду України взяли участь в інформаційних семінарах у Заліщицькій, Козівській і Гусятинській філіях Тернопільського обласного центру зайнятості.

Метою заходу було донесення  до громадян, які перебувають на обліку  в Тернопільському обласному центрі зайнятості інформації щодо важливості  офіційної заробітної плати та сплати єдиного соціального внеску.

Під час заходу спеціалісти пенсійної служби  роз’яснили присутнім про те, що заробітна плата «в конвертах» означає відсутність належного соціального захисту та пенсійного забезпечення  і закликали у майбутньому вимагати від роботодавців оформлення трудових відносин згідно діючого законодавства .

Також повідомили про можливість здійснення контролю за нарахуванням страхового стажу  через веб-портал Пенсійного фонду України та про послугу СМС-інформування. 

Водночас  фахівці фонду  зустрілися з колективами  обласного центру зайнятості та проінфомували про зміни в пенсійному законодавстві і надали кваліфіковані відповіді на поставлені запитання.

 

 

Начальник Головного управління                                             Ігор Москалик
 

Інформаційні послуги