Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Жителі Гусятинського і Чортківського районів отримали фахові консультації з питань пенсійного забезпечення під час “Прямої телефонної лінії” 

Жителі Гусятинського і Чортківського районів мали нагоду отримати фахові консультації з питань пенсійного забезпечення під час проведення “Прямої телефонної лінії”.

Упродовж трьох годин з додзвонювачами спілкувались начальник Чортківського відділу обслуговуння громадян Михайло Сташків і заступник начальника Гусятинського відділу обслуговування громадян Оксана Дмитрів.

Фахівці пенсійної служби надали роз’яснення щодо питань призначення та виплати пенсій, а також перерахунку пенсій у зв’язку зі змінами соціальних стандартів з 01 липня 2019 року. Розповіли про вимоги пенсійного законодавства щодо страхового стажу, та наголосили, що лише легальні трудові відносини дають впевненність в соціальному захисті.

Також проінформували громадян про функціонування веб-порталу Пенсійного фонду України, послугу СМС-інформування, яка дозволяє бути в курсі актуальних питань пенсійного забезпечення.   

 

 

Начальник Головного управління                                             Ігор Москалик
 

Інформаційні послуги