Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Актуальна інформація для осіб району, які мають право на пільги


 

 

                                          

         У зв’язку з введенням в дію  постанови Кабінету Міністрів України  від 17.04.2019 №373 «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі» управління праці та соціального захисту населення проводить уточнення інформації, що знаходиться в базі  Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги.

       Для отримання  інформації 14 червня 2019р. усім міським, селищним, сільським радам (ОТГ) надіслано листа та списки пільговиків,  яким необхідно видати довідки про склад  сім’ї. У довідці необхідно вказати  ступінь родинного зв’язку, уточнені: дату народження, серію та номер паспорта, реєстраційний номер облікової картки  платника податків всіх членів сім’ї та номер мобільного телефону пільговика.

       Для своєчасного отримання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі з 01 жовтня 2019 року просимо усіх осіб, які мають право на пільги, звернутися до уповноважених осіб по місцю проживання до 15 серпня 2019р. і надати (уточнити) таку інформацію: дату народження, серію та номер паспорта, реєстраційний номер облікової картки  платника податків всіх членів сім’ї та номер мобільного телефону пільговика. У випадку, коли до системи ЄДАРП будуть внесені недостовірні дані про пільговиків,  такі особи не зможуть отримати належної виплати.

        Телефон для довідок 2 2149

 

 Відділ персоніфікованого обліку осіб,

 які мають право на пільги УПСЗН

 Гусятинської РДА
 

Інформаційні послуги